2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G
Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U
4 Eikenhouten eetkamerstoelen Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 100x64x53cm. Cond.: G
Notenhouten ronde salontafel met 4 laden, blad met leer ingelegd, Engelse Sheraton stijl. Tafel op 4-spant poot met messing schoentjes gedecoreerd, ø107cm.x 52cm hoog
Engels antiek mahoniehouten dressoir met schuifdeuren (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 150x92x52cm. Cond.: G
Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.
Antiek mahoniegefineerd theelepelkistje met spiegeltje, origineel slotje en pootjes (geen sleuteltje), Cond.: U
Mahoniekleurige bijzettafel in Engelse stijl ca. 1950, 75x55x40cm. Cond.: G
Beukenhouten damesstoeltje met petit point bekleding, 20e eeuws met mooi gesneden kroontje. 87x50x55cm. Cond.: G
Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G
Kleine notenkleurige commode in barokstijl, meerder malen gebogen, ca. 1980