2 Beukenhouten stoelen 70-er jaren, bamboelook met losse kussens en gevlochten rug van pitriet, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm. Cond.: G
Art Deco tafeltje (Amsterdamse school stijl). Eiken met divers biesvormig inleg werk
Kersenhouten opklapbaar pianobankje, 20e eeuw, als nieuw, 77x59x36cm. Cond.: U
4 Eikenhouten eetkamerstoelen Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 100x64x53cm. Cond.: G
Notenhouten ronde salontafel met 4 laden, blad met leer ingelegd, Engelse Sheraton stijl. Tafel op 4-spant poot met messing schoentjes gedecoreerd, ø107cm.x 52cm hoog
Engels antiek mahoniehouten dressoir met schuifdeuren (kleine beschadigingen), 19e eeuw, 150x92x52cm. Cond.: G
Mooie antieke barometer in de vorm van een draak, Nederlands schrift, 41x28x6cm. COnd.: U
Antieke wieg van massief iepen. Met bloemmotief beschilderd. ca. 1910.
Antiek mahoniegefineerd theelepelkistje met spiegeltje, origineel slotje en pootjes (geen sleuteltje), Cond.: U
Eikenhouten neogotisch wandmeubel met glas-in-lood en bewerkte eiken deuren, in zeer goede staat, 40-er jaren, 140x124x30cm. Cond.: U
Kunstlederen zwarte kuipstoel, nieuwwaardig met houten pootjes, 78x56x65cm. Cond.: U
Wortelnoten lodewijkskastje ca. 1960, gebogen front met 2 laden, 73x85x40cm. Cond.: G
Egyptisch kamelenbankje (antieklook) in de kleuren paars/goud, 56x76x46cm. Cond.: U
Mahoniekleurige bijzettafel in Engelse stijl ca. 1950, 75x55x40cm. Cond.: G
Beukenhouten damesstoeltje met petit point bekleding, 20e eeuws met mooi gesneden kroontje. 87x50x55cm. Cond.: G
Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G
Eikenhouten armleunstoel Neo-Tudor stijl, 20e eeuw, 101x65x73cm. Cond.: G
Antieke notenhouten fauteuil (113x75x76cm.) met bijbehorende voetenbank (73x65x40cm.) in Louis Seize stijl ca. 1900, mooie bekleding, Cond.: U
4 Engelse stoelen in Sheraton stijl van massief mahonie, met uitneembare kussens.
Kleine notenkleurige commode in barokstijl, meerder malen gebogen, ca. 1980
Mahoniehouten gefineerd theekistje met origineel beslag en slotje, 19e eeuw, deksel iets kromgetrokken, 16,5x8,5x4cm. Cond.: U
2 Originele Thonet stoelen van beukenhout met gevlochten zitting, genummerd Thonet 84, 20e eeuws, 86x42x40. Cond.: U
Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm
Eikenhouten nachtkastje ca. 1900 met 1 deurtje en 1 lade, bovenplaat is van wit marmer, 81x45x35cm. Cond.: G
Lederen Fauteuil in barokstijl van notenkleurig beuken, ca. 1970, 105x64cm.
Eikenhouten Engelse schuine klepsecretaire ca. 1950, 96x77x41 cm
Notenhouten Queen-Anne 2-deurs kastje. Paneel met wortelnoten gefineerd, ca. 1970, 103x85x45cm. Cond.: G
Moderne elektrisch verstelbare armzetel, met afstandsbediening, werkt uitstekend, 105x80x95cm. Cond.: G
Victoriaanse damesstoel met beukenhout en moderne bekleding, 1e helft 20e eeuw, 105x70x59cm. Cond.: U
Grote moderne glazen salontafel met hout en koper, 99x99x44cm. Cond.: G
2 Stoelen van chroom met kunstlederen zwarte zitting (1 zitting beschadigd), 20e eeuw, 79x53x56cm. Cond.: G
Ovaal Dienblad Willem III met een zwarte geschulpte rand ingelegd met mahonie en noten, ca. 1870, 59x47cm.
Perzisch tapijtje en een kamelentas (nu als kussen gebruikt)
Mahoniehouten tafeltje met gecontourneerde rand, Engelse stijl, 50x33cm.