Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G
2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.
3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.
Sieraden en sleutelkastje Tibetaans, met leer overtrokken en beschilderd met bloemen en insecten, eind 20e eeuw, 34x32x20cm.
Antiek tinnen maatbeker ca. 1820, onderkant gemerkt N.C. 14,5x11x8cm. Cond.: G
Antieke tinnen cilindervormige kruik met schroefdop, begin 1800, 30xØ10cm. Cond.: G
Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G
2 Antieke tinnen theepotten met deksels, 19e eeuw, 20cm. en 17cm.
5 Delen tin gesigneerd G.N. Gero (en 1 ander merk Hollands), 1e helft 20e eeuw, Cond.: R
Zwaar uitgevoerde tinnen snavelkan, 20e eeuw Duitsland , 92% tin, 28x18xø12cm. Cond.: U