Mooie grote antieke paardenhaam met mooie decoraties en initialen P.O. ca. 1860, 100x50x16cm. Cond.: G
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende landschap, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 80x33x4cm. Cond.: U
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende Japanse geisha, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 44x25x3cm. Cond.: U
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende twee kraanvogels met bloemen, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 75x46x4cm. Cond.: U
Grote beukenhouten speculaasplank in de vorm van een ruiter te paard, eind 20e eeuw, 75x50cm. Cond.:G
Oude ingelijste foto van de fabriek van Heek en Co N.V. Enschede Holland, 59x25cm. Cond.: G
Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm
Verzilverde kaarsenstandaard, 14x10x10cm. Verzilverde sigarettendoos met Breugeliaanse voorstellingen, 10x8cm. Verzilverd luciferdoosjehouder 5,5x5x3cm.
2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G
Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U
5 Oude informatieve boekeno.a.
Cactussen 1931 door A.J. Laren, Hans de torenkraai 1935 door H.E.Kuylman, en De bloemen en haar vrienden1934 , Paddestoelen1929 , Waar wij wonen 1937 alle 3 door Jac. P...
5 Oude informatieve boeken oa de boerderij door H.E.Kuylman 1936, Paddenstoelen 1929, Herfst 1908, Onze grote rivieren, De bloemen in onze tuin alle 4 door Jac.P.Thijsse. Alle 5 uitgegeven door Verkad...
Smeedijzeren lampevoet in hoogte vestelbaar, eind 19e eeuw, 160x42x34cm. Cond.: G
Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U
Pop, S.B. Sonneberg, genummerd 2966,13 Duitland, 45x25x10cm. Cond.: G
Grote Tiffany hanglamp met bloemdecor en bronzen afwerking. 3 fittingen 55xØ40cm.
Zilverkleurige bonbonschaal op voet. Rand gedecoreerd met bloemen en 2 oortjes. 34x13x15cm. Cond.: U
Roodkoperen appelketel, Biedermeier ca. 1860, met geelkoperen knop/greepje, 30xø38cm.
Koperen doofpot (rokmodel) op ronde pootjes, met geelkoperen deksel, ø40cm.
Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
Zilverkleurige nieuwe staande kandelaar, 122x38x38cm. Cond.: U
Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U
Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U
Porseleinen z.g.n. kamergemak, Engels ca. 1900, 30xø28cm. Cond.: U
Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.
Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G
Bronzen siervaas met cloisonne techniek, Japans 19e eeuw, 37xø24cm.
Indisch houten trancheercouvert, ca. 1930 43x8x2cm.
Gietijzeren spaarpot "America" (Artillery Bank), ca. 1940, 13x18x9cm.
Tinnen kraantjeskan op comfoor met emmertje. Handbeschilderd met bloemen- en vogeldecor, begin 20e eeuw, 40x20x20cm. Cond.: G
Geelkoperen koffiemolen (26x12x12cm.) ca. 1900 en een koperen theezeefje (H:5cm.) met onderbakje, Cond.: G
Ovaal houten dienblaadje met decor van vlinders, Hollands, ca. 1930, 25,5x37cm.
Bronskleurig kruisbeeld op mahoniehouten voet, ca. 1820/1830, H.:86cm.
Eikenhouten wandbakje voor stofdoeken, Art Deco, ca. 1920, 30x18x10cm.
3 Glas in lood raampjes, gebrandschilderd met schepen en spelende kinderen, 20e eeuw, 33x26cm. 30x23cm. 26x19cm. Cond.: U
2 Oude ingelijste foto's, 1x oude boerderij met boer en boerin. 1x Oude boer bij ingang van huis, 45x39cm.
Oude glazen reclameplaat van Agio sigaren 1904/1954 met spiegel. Verzamelaarsobject, 24x34cm. Cond.: R
Ronde poederdoos van slangenleer, ca. 1950 met spiegeltje, 3xø8cm. Cond.: G
Rechthoekige sigarettenhouder van slangenleer ca. 1950, 11x9,5cm. Cond.: G
2 Geelkoperen kandelaars, voorstellend Hollandse leeuw met het stadswapen van Amsetrdam in de bek. ca. 1870, 28,5x18x10cm. Cond.: G
Oude schoolplaat met afbeelding van herten in Siberisch landschap naar een schilderij van M.A. Koekoek, ca. 1950.
Deurbel gemaakt van kogelhulzen (eigen bouw), 20e eeuw, 59x23x26cm. Cond.: G
Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U
Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U
2 Staande schemerlampen van messing, beide elektrisch.
Grote koperen doofpot op klauwpootjes met geelkoperen deksel en slangvormige handgrepen ca. 1850.
Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt
3 Delen Aziatisch o.a; Egyptische wandplaquette, groot houtsnijwerk en een lederen kameeltje
Keukenrekje met blank grenenhouten kast. 12 aardewerken bakjes voor kruiden met Duitse opschrift 40x13x58cm.
Keukenrekje met blank grenenhouten kast. 12 aardewerken bakjes voor kruiden met Nederlandse opschrift 40x13x58cm.
2 Religieuze tegels; 1x Petrus en Johannes genezen een verlamde van zijn kwaal, 1x de profeet Natan op bezoek bij koning David. 13x13cm.
2 Religieuze tegels, 1x de zalving van koning Saul, 1x De verrezen heer Jezus verschijnt aan zijn leerlingen. 13x13cm.
2 Religieuze tegels, 1x Jezus in gesprek met de Samaritaanse vrouw bij de bron van Jakob, 1x Esther voor de troon van koning Ahasveros. 13x13cm.
2 Religieuze tegels, 1x Judas Iskariot op bezoek bij de hogepriester, 1x Jezus bidt met zijn leerlingen Johannes, Petrus en Jakobus in het hof van Olijven. 13x13cm.