Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen beeld
Startprijs 160 EUR

Porseleinen beeld

Opgezette vos
Resultaat: 30 EUR

Opgezet jong vosje zittend op een boomstronk, 46x35x17cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos diversen o.a; prenten, serviesgoed, bestek etc.

Spaarvarkentje
Resultaat: 10 EUR

Zilverkleurig spaarvarken, 19x7x11cm. Cond.: U

Schilderijlijst
Geen vanafprijs

Antieke massief eiken lijst, 68x91cm. Cond.: U

Paardenhaam
Startprijs 100 EUR

Mooie grote antieke paardenhaam met mooie decoraties en initialen P.O. ca. 1860, 100x50x16cm. Cond.: G

Vliegtuigje
Startprijs 35 EUR

Zilverkleurig vliegtuig op voet eind 20e eeuw 23x18x12cm.

Japans kunstwerk, landschap
Startprijs 50 EUR

Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende landschap, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 80x33x4cm. Cond.: U

Japans Kunstwerk, vrouw
Startprijs 50 EUR

Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende Japanse geisha, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 44x25x3cm. Cond.: U

Japans kunstwerk, vogels
Resultaat: 50 EUR

Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende twee kraanvogels met bloemen, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 75x46x4cm. Cond.: U

Grote speculaasplank
Startprijs 65 EUR

Grote beukenhouten speculaasplank in de vorm van een ruiter te paard, eind 20e eeuw, 75x50cm. Cond.:G

Oude ingelijste foto
Startprijs 20 EUR

Oude ingelijste foto van de fabriek van Heek en Co N.V. Enschede Holland, 59x25cm. Cond.: G

Zilveren beugeltasje
Geen vanafprijs

Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm

3 Delen verzilverd
Geen vanafprijs

Verzilverde kaarsenstandaard, 14x10x10cm. Verzilverde sigarettendoos met Breugeliaanse voorstellingen, 10x8cm. Verzilverd luciferdoosjehouder 5,5x5x3cm.

2 Staande lampen
Geen vanafprijs

2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G

Kavel blikken
Resultaat: 10 EUR

Doos met diverse blikken en een lijst met een prent, 20e eeuw, Cond.: U

Doos diversen
Resultaat: 10 EUR

Doos met diversen, 20e eeuw.

24-Delige messenset
Resultaat: 60 EUR

24-Delige messenset

Vierkante Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany- stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

Vierkante Tiffany lamp
Resultaat: 90 EUR

Tiffany stijl lamp in Art Deco vorm, 44x16x15cm. Cond.: U

Wijnrek
Resultaat: 40 EUR

Metalen wijnrek, brons gepatineerd, 140x32x43cm. Cond.: U

5 Oude boeken
Geen vanafprijs

5 Oude informatieve boekeno.a.
Cactussen 1931 door A.J. Laren, Hans de torenkraai 1935 door H.E.Kuylman, en De bloemen en haar vrienden1934 , Paddestoelen1929 , Waar wij wonen 1937 alle 3 door Jac. P...

5 Oude informatieve boeken
Geen vanafprijs

5 Oude informatieve boeken oa de boerderij door H.E.Kuylman 1936, Paddenstoelen 1929, Herfst 1908, Onze grote rivieren, De bloemen in onze tuin alle 4 door Jac.P.Thijsse. Alle 5 uitgegeven door Verkad...

Mahonie theekistje
Startprijs 70 EUR

Mahonie theekistje Hollands ca. 1860,14.5x20x14.5cm

3 Armige kaarsenkandelaar
Resultaat: 15 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar met parelrand

3 Armige kaarsenkandelaar
Resultaat: 10 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw

Smeedijzeren lampevoet
Startprijs 40 EUR

Smeedijzeren lampevoet in hoogte vestelbaar, eind 19e eeuw, 160x42x34cm. Cond.: G

Smeedijzeren leeslamp
Startprijs 20 EUR

Smeedijzeren leeslamp in hoogte verstelbaar, begin 20e eeuw, 174x50x42cm. Cond.: U

Ca. 30 pijlen en 3 bogen
Resultaat: 130 EUR

3 Bogen (begin 20e eeuw) met 30 oude pijlen, Cond.: G

Bronzen windlicht
Startprijs 60 EUR

Bronzen windlicht met glazen schaal, 33x25cm. Cond.: U

2 x Kandelaars
Startprijs 10 EUR

2 Zilverkleurige kandelaars met parelrand

Pop, S.B. Sonneberg
Startprijs 50 EUR

Pop, S.B. Sonneberg, genummerd 2966,13 Duitland, 45x25x10cm. Cond.: G

Tiffanylamp 5406
Resultaat: 200 EUR

Grote Tiffany hanglamp met bloemdecor en bronzen afwerking. 3 fittingen 55xØ40cm.

Vliegtuig
Startprijs 20 EUR

Metalen vliegtuig chroom met propellermotoren, 17x19x9cm. Cond.: U

Sleutelkastje, fruit
Startprijs 40 EUR

Sleutelkastje, fruit

Zilverkleurige schaal
Resultaat: 25 EUR

Zilverkleurige bonbonschaal op voet. Rand gedecoreerd met bloemen en 2 oortjes. 34x13x15cm. Cond.: U

Zilverkleurig servies
Startprijs 40 EUR

Zilverkleurig servies, 5 delig

Appelketel
Resultaat: 60 EUR

Roodkoperen appelketel, Biedermeier ca. 1860, met geelkoperen knop/greepje, 30xø38cm.

Doofpot
Startprijs 80 EUR

Koperen doofpot (rokmodel) op ronde pootjes, met geelkoperen deksel, ø40cm.

Lampje op zilverkleurige voet
Startprijs 80 EUR

Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U

Lampje op zilverkleurige voet
Startprijs 80 EUR

Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U

Damtafeltje
Startprijs 80 EUR

Marmeren damtafeltje op sokkel, 20e eeuw, 72xø53cm. Cond.: U.

Ovale spiegel goudkleurig
Startprijs 35 EUR

Goudkleurige ovale spiegel, ø75cm.

Ronde spiegel goudkleurig
Startprijs 30 EUR

Goudkleurige ronde spiegel, ø68cm.

Bronzen windlicht
Startprijs 60 EUR

Bronzen windlicht met glazen schaal, 33x25cm. Cond.: U

halspiegel met kroon, zilverkleurig
Startprijs 50 EUR

Zilverkleurige halspiegel met kroon 81x112cm.

Zilverkleurige kandelaar
Startprijs 80 EUR

Zilverkleurige nieuwe staande kandelaar, 122x38x38cm. Cond.: U

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Tiffany- stijl lamp paars met metalen voet, 20e eeuw, 60xø44cm. Cond.: U

Messing vaas
Resultaat: 40 EUR

Jugendstil messing vaas, 52x15x30cm. Cond.: U

Vliegtuig
Startprijs 20 EUR

Metalen vliegtuig met propellermotoren, 17x12x22cm. Cond.: U

Bureaulampje
Startprijs 20 EUR

Bureaulampje met koperen voet, ca. 1910, 57xø15cm. Cond.: G

Staand kruis Frankrijk
Startprijs 50 EUR

Staand messing kruis uit Frankrijk, ca. 1880, 58xø16cm. Cond.: U

Porseleinen kamergemak
Startprijs 20 EUR

Porseleinen z.g.n. kamergemak, Engels ca. 1900, 30xø28cm. Cond.: U

Sleutelkastje, bloemen
Resultaat: 80 EUR

Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.

Diverse kamspelden, celluloid
Geen vanafprijs

Diverse oude haarkammen van kunststof, 20e eeuw, Cond.: G

Bronzen siervaas
Startprijs 150 EUR

Bronzen siervaas met cloisonne techniek, Japans 19e eeuw, 37xø24cm.

Indisch houten trancheercouvert
Startprijs 80 EUR

Indisch houten trancheercouvert, ca. 1930 43x8x2cm.

Gietijzeren spaarpot
Startprijs 125 EUR

Gietijzeren spaarpot "America" (Artillery Bank), ca. 1940, 13x18x9cm.

Koperen snuitschaar
Startprijs 100 EUR

Koperen snuitschaar , engels ca. 1840, 16x6cm.

Tinnen snotneus
Startprijs 70 EUR

Tinnen snotneus, Hollands ca. 1930, 20x12cm.

3 tinnen Jugendstil houders
Geen vanafprijs

3 Tinnen Jugendstil houders 3,5xØ2,5cm.

Kraantjeskan
Startprijs 60 EUR

Tinnen kraantjeskan op comfoor met emmertje. Handbeschilderd met bloemen- en vogeldecor, begin 20e eeuw, 40x20x20cm. Cond.: G

Koffiemolen en theezeef
Startprijs 30 EUR

Geelkoperen koffiemolen (26x12x12cm.) ca. 1900 en een koperen theezeefje (H:5cm.) met onderbakje, Cond.: G

Ovaal houten dienblaadje
Startprijs 40 EUR

Ovaal houten dienblaadje met decor van vlinders, Hollands, ca. 1930, 25,5x37cm.

Mahoniehouten kruisbeeld, verguld corpus
Startprijs 175 EUR

Bronskleurig kruisbeeld op mahoniehouten voet, ca. 1820/1830, H.:86cm.

2 Koperen kandelaars
Startprijs 90 EUR

2 Koperen kandelaars, Frans Biedermeier ca. 1850, 23xø8,5cm.

Geelkoperen schuimspaan
Startprijs 70 EUR

Geelkoperen schuimspaan, Hollands ca. 1860, 41x17,5cm.

Eikenhouten wandbakje
Startprijs 70 EUR

Eikenhouten wandbakje voor stofdoeken, Art Deco, ca. 1920, 30x18x10cm.

Bloempot tegels 85 x
Startprijs 850 EUR

85 Tegels met bloempotmotief. 13x13cm.

Beddepan
Geen vanafprijs

Smeedijzeren beddepan met geelkoperen deksel, ca. 1900, 82x25cm. Cond.: G

Bureaulamp groen/goud
Resultaat: 30 EUR

Messing bureaulamp met groene kap in oude stijl H.:35cm.

Roodkoperen ketel
Startprijs 80 EUR

Roodkoperen ketel, Engels ca. 1860, 28x28cm.

3 Glas in lood raampjes
Startprijs 40 EUR

3 Glas in lood raampjes, gebrandschilderd met schepen en spelende kinderen, 20e eeuw, 33x26cm. 30x23cm. 26x19cm. Cond.: U

2 Oude foto's
Resultaat: 15 EUR

2 Oude ingelijste foto's, 1x oude boerderij met boer en boerin. 1x Oude boer bij ingang van huis, 45x39cm.

Reclameplaat
Startprijs 40 EUR

Oude glazen reclameplaat van Agio sigaren 1904/1954 met spiegel. Verzamelaarsobject, 24x34cm. Cond.: R

Poederdoos
Startprijs 30 EUR

Ronde poederdoos van slangenleer, ca. 1950 met spiegeltje, 3xø8cm. Cond.: G

Sigarettenhouder
Startprijs 30 EUR

Rechthoekige sigarettenhouder van slangenleer ca. 1950, 11x9,5cm. Cond.: G

Oorlogszakmes
Startprijs 30 EUR

Oorlogszakmes 1943 met mes, priem en blikopener, Cond.: G

2 Koperen kandelaars
Startprijs 250 EUR

2 Geelkoperen kandelaars, voorstellend Hollandse leeuw met het stadswapen van Amsetrdam in de bek. ca. 1870, 28,5x18x10cm. Cond.: G

Schoolplaat
Startprijs 90 EUR

Oude schoolplaat met afbeelding van herten in Siberisch landschap naar een schilderij van M.A. Koekoek, ca. 1950.

Deurbel van kogelhulzen
Startprijs 30 EUR

Deurbel gemaakt van kogelhulzen (eigen bouw), 20e eeuw, 59x23x26cm. Cond.: G

Bronskleurige lamp
Resultaat: 45 EUR

Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U

Staande messing lamp
Geen vanafprijs

Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U

Divers kleingoed
Resultaat: 20 EUR

Doos met divers kleingoed.

Divers kleingoed
Geen vanafprijs

Doos divers kleingoed,

2x Staande schemerlamp bronskleurig
Geen vanafprijs

2 Staande schemerlampen van messing, beide elektrisch.

Brillendoos 19e eeuw.
Startprijs 225 EUR

Opticiensdoos met brilmontuur, ca. 1925.

Doofpot
Startprijs 80 EUR

Grote koperen doofpot op klauwpootjes met geelkoperen deksel en slangvormige handgrepen ca. 1850.

Wierookvaatje
Resultaat: 150 EUR

Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt

3 Delen Aziatisch
Geen vanafprijs

3 Delen Aziatisch o.a; Egyptische wandplaquette, groot houtsnijwerk en een lederen kameeltje

Keukenrek Duits
Startprijs 60 EUR

Keukenrekje met blank grenenhouten kast. 12 aardewerken bakjes voor kruiden met Duitse opschrift 40x13x58cm.

Keukenrek Nederlands
Resultaat: 60 EUR

Keukenrekje met blank grenenhouten kast. 12 aardewerken bakjes voor kruiden met Nederlandse opschrift 40x13x58cm.

2 Religieuze tegels
Startprijs 60 EUR

2 Religieuze tegels; 1x Petrus en Johannes genezen een verlamde van zijn kwaal, 1x de profeet Natan op bezoek bij koning David. 13x13cm.

2 Religieuze tegels
Startprijs 60 EUR

2 Religieuze tegels, 1x de zalving van koning Saul, 1x De verrezen heer Jezus verschijnt aan zijn leerlingen. 13x13cm.

2 Religieuze tegels
Startprijs 60 EUR

2 Religieuze tegels, 1x Jezus in gesprek met de Samaritaanse vrouw bij de bron van Jakob, 1x Esther voor de troon van koning Ahasveros. 13x13cm.

2 Religieuze tegels
Startprijs 60 EUR

2 Religieuze tegels, 1x Judas Iskariot op bezoek bij de hogepriester, 1x Jezus bidt met zijn leerlingen Johannes, Petrus en Jakobus in het hof van Olijven. 13x13cm.