Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schildpad doosje
Geen vanafprijs

Schildpaddoosje met een uitgewerkte schildpaddraak op het deksel ca. 1900. Japans of Chinees(kleine barstjes). 9x6x4,5cm.

2 antieke heilige kruizen
Geen vanafprijs

2 Antieke heilige kruizen. 1x houten kruis met foudraal van beschilderd blik. 23x13x2cm. 1x koperen kruis 25x17x2,5cm.

2 antieke heilige kruizen
Geen vanafprijs

2 Antieke heilige kruizen hout en metaal. 30x14x3cm. en 24x12x4cm. Cond.: G

3 antieke kruizen
Resultaat: 35 EUR

3 Antieke koperen kruizen 39x13x4cm., 34x12x5cm. en 27x10x4cm.

Bronzen beeldje vrouw met zwaan
Geen vanafprijs

Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G

Antiek spel
Geen vanafprijs

Antiek spel met ivoren pionnen. 24x13x1cm.

Jugendstil schaal
Geen vanafprijs

Jugendstil schaal, koper met tin beslagen 40x22,5x3cm.

Miniatuur dekseldoosje
Geen vanafprijs

Miniatuur dekseldoosje cloisonné met emaille beschilderd (bloemen en figuren). 4,5xØ5cm.

Fossiel
Resultaat: 110 EUR

Stenen fossiel van een vogelachtige. 10x12x0,8cm.

2 cameo glazen lampekappen
Geen vanafprijs

2 Cameo glazen oude lampekappen uitgewerkt met vogels 6xØ35cm. Cond.: U

Art Deko poederdoos
Resultaat: 25 EUR

Messing Art Deko poederdoos met bloemdecor en een lieveheersbeestje. Gem. model Depose Frankrijk, 7,5x9,5x1cm.

3 Delen aardewerk
Geen vanafprijs

3 Delen aardewerk 1e helft 20e eeuw. 1x porseleinen pierrot ongesig. 14x8x8cm. 1x porseleinen schaaltje met baadster 12,5x2x11cm. 1x aardewerken doosje met zittend meisje, Duitsland (beschadigd). 15x8...

Groot houtsnijwerk
Resultaat: 35 EUR

Groot aziatisch houtsnijwerk voorstellende boedha

Bronzen miniatuurpotje
Geen vanafprijs

Antieke bronzen miniatuurpotje ca. 1900 (uitgewerkt). 3,5x4,5x3,5cm. Cond.: U

Japans Tableau
Geen vanafprijs

Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G

Bronzen jongentje
Geen vanafprijs

Bronzen jongetje ca. 1900 (vermoed. Weens). 7x2,5x1,5cm. Cond.: G

Bronzen naakte vrouw
Startprijs 250 EUR

Bronzen figuur, vrouwelijk naakt, eind 20e eeuw, 35x16x16cm.

Roodkoperen doofpot
Startprijs 50 EUR

Antieke roodkoperen doofpot 19e eeuw, in zeer goede staat, 44xø32cm. Cond.: U

3 oude sloten
Geen vanafprijs

3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.

2 Kandelaars
Startprijs 90 EUR

2 Kandelaars 19e eeuw, rond.

Bronzen olifant
Resultaat: 35 EUR

Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U

2 Kandelaars
Startprijs 90 EUR

2 Kandelaars 19e eeuw

Bronzen wierrookhouder
Geen vanafprijs

Aziatische bronzen wierrookhouder, brons bruine patina. 21xØ21cm. ca. 1900 cond.G

Bronzen dansende boedha
Geen vanafprijs

Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U