Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U
2 Antieke tinnen theepotten met deksels, 19e eeuw, 20cm. en 17cm.
Oude radio (volksempfänger), WO II Duits, 40x28x16cm. Cond.:G (rugwand ontbreekt)
Grote gietijzeren staalsnijpers (fabriek Schuttersveld 1920-1930) om stof te snijden, 47x54x50cm. Cond.: G
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende twee kraanvogels met bloemen, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 75x46x4cm. Cond.: U
Roodkoperen ketel op comfoor van massief messing gietwerk, ca. 1860, 42x32cm.
Doos divers antiek kastbeslag en ornamenten en doos oude sloten en sleutels
23 Goederenwagons, waaronder Minitrix modelnr: 3167, 3172, 3227, 3503,3504, 3506, 3518,3530,3535, 3537, 6623. Roco modelnr.: 2302, 2x2307, 2308, 2309, 2311, 2317 ,2318, 2319, 2366, 37502. en Fleischma...
Geelkoperen peerketel anno 1880, Nederlandse herkomst, 28x27x20cm. Cond.: G
Jonge opgezette vos zittend op boomstronk, 34x38x28cm. Cond.: G
Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U
Koperen ketel op staand komfoor met messing poten en ornamenten ca. 1900, 65x25cm. Cond.: G
Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U
Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.
Dubbelzijdige speculaasplank van iepenhout, 18e eeuw, met afbeeldingen van een man en vrouw. 56,5x22,5cm. Cond.: R
Dinky Toys, nr. 14A, "B.E.V. Truck", Dinky Toys nr. 25Y "Jeep", Dinky Toys nr. 253, "Daimler Ambulace"
Wijwater emmer, messing gegoten, Frankrijk ca. 1870. Handgreep uitlopend in kruisjes, 25xø18cm.
Karabijn herkomst Ankara Turkije 1934, onklaar gemaakt voor gebruik. L.:125cm.
Karabijn herkomst Ankara Turkije 1937, onklaar gemaakt voor gebruik. L.:125cm.
Boek met karikaturen; Histoire de France Tintamarresque. Cond.: G
2 Bronzen gegoten kaarsenstandaards, 20e eeuw, 38,5x14x14cm. Cond.: G
Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.
2 Decoratieve cavalerie trompetten van koper, 20e eeuws, 40cm. en 27cm. COnd.: U
Goudkleurige lijst met gipsen ornamenten, ca. 1950, doekmaat 40x50 cm.
2 Tas beugels begin 1900. 1x Jugendstil (bakeliet) 15,5x10x2cm. 1x Aziatisch (bakeliet) 16x10x2cm.
Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U
Antieke petroleumlamp van opalineglas ca. 1900 met handbeschilderde voorstelling van edele dame. Glazen lampeglas van latere leeftijd, 80xø16cm. Cond.: G
4 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje compleet uitgewerkt met messing sluiting 3,5xØ3cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegr...
2 Chinese doosje messing/zilverkleurig compleet opgelegd met figurendecor, ca. 1950/1960. Ronde doosje: 7,5xØ6,5cm. Ovale doosje: 6,5x4,5x2,5cm.
Staande petroleumlamp op tinnen voet. Groen glas en petroleumpot, geëtste glazen koepel. H: 53cm.
Dinky Toys, Meccano LTD nr. 289, "Routemaster Bus" en Dinky Toys, Coventry Climax, "Fork Lifttruck"
Dinky Toys, nr. 103 "Spectrum Patrol Car", Dinky Supertoys, nr. 965 "Euclid Rear Dump Truck"
Oude teddybeer van pluche, 50-er jaren, armen en benen zijn verstelbaar, 75x38x20cm. Cond.: G
Ramensproeier van geelkoper en hout op ronde voet, ca. 1900, H:82cm. Cond.: G
Pop van papier-mache (gezicht overgeschilderd) met stoffen lichaam, originele kleertjes, echt haar en leren schoentjes, naam onleesbaar. 51x21x10cm. Cond.: R