Massief bronzen apothekersvijzel ca. 1840 ø12cm, met stamper.
Staande petroleumlamp op tinnen voet. Groen glas en petroleumpot, geëtste glazen koepel. H: 53cm.
Nieuw klokje met bamboe-look gem. Franklin & Murphy Oxford. Uurwerk werkt op batterij 16x5x22cm.
Hangende putto met trompet , kunststof, eind 20e eeuw, L:45cm., Cond.: G
2 Kaarsenstandaards brons op een marmeren voet, 4 kaarsenhouders, en met kristallen behangen, eind 19e eeuw.H 45cm.,Ø30 cm.
Kaarsenstandaard in lyra vorm.2 kaarsenhouders, brons op een ovale marmeren sokkel. 20e eeuw.H 38cm.
Kavel diversen o.a; aardewerken plaquette van een meisje met gitaar, jaren 50 tas met 2 thermosflessen, oud theelichtje en een doos met 12 glazen onderzetters
Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G
Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Bevat een opbergkastje met twee borstels. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 44x37x8cm. Cond.: G
Dinky Toys, Meccano LTD nr. 289, "Routemaster Bus" en Dinky Toys, Coventry Climax, "Fork Lifttruck"
Dinky Toys, nr. 103 "Spectrum Patrol Car", Dinky Supertoys, nr. 965 "Euclid Rear Dump Truck"
Oude teddybeer van pluche, 50-er jaren, armen en benen zijn verstelbaar, 75x38x20cm. Cond.: G
Houten speelgoedkoets (mist 1 koetslamp). ca. 1920, 19x45x16cm. Cond.: G
Blikken bus Shanghai China op batterijen, 2e helft 20e eeuw, in zeer goed (licht bespeelde) staat, 38x12x10cm. Cond.: U
Ramensproeier van geelkoper en hout op ronde voet, ca. 1900, H:82cm. Cond.: G
Pop van papier-mache (gezicht overgeschilderd) met stoffen lichaam, originele kleertjes, echt haar en leren schoentjes, naam onleesbaar. 51x21x10cm. Cond.: R
Aziatisch theeserviesje van roodkoper en porselein, eind 19e eeuw, bewerkt dienblad (27,5cm.), theekannetje (17cm.) en 6 kopjes. Cond.: G
Oude celluloid pop gemerkt Alitoy made in England nr. 42, geen barstjes, 46x15x10cm. Cond.: R
6 Art deco lampe kappen,ca.1920/1930,bolvorm in verschillende maten en kleuren deels met marmer structuur.Lamphouders van latere leeftijd.H. 15-17cm
Gietijzeren plaat (60x35cm.) met bijbelse voorstelling, "Het laatste avondmaal", eind 20e eeuw, Cond.: G
Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.
Tas met 5 barok ornamenten, 18e eeuws Duitsland, ca. 20x11cm per deel, Cond.: U
Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U
Twee pijpenrekken met pijpen, begin 20e eeuw, besneden/bewerkt hout, Cond.: U
2 Oude loepen en 1 toneelkijker met handvat van parelmoer, begin 20e eeuw, Cond.: U
1x Heilig kruis met bolglas en goudkleurige lijst, 38x30x4cm. 2x Houten lijst met foto's, 27x22x2cm. Cond.: G
Antieke weegschaal met gewichten van metaal, ca. 1900, 52x22x17cm. Cond.: G
2 Decoratieve cavalerie trompetten van koper, 20e eeuws, 40cm. en 27cm. COnd.: U
Goudkleurige lijst met gipsen ornamenten, ca. 1950, doekmaat 40x50 cm.
Art Deco lampekap, metaal met glas, Amsterdamse school, gebrandschilderd, 18xØ13cm. Cond.: G
Antiek geheel origineel koperen wierookvat met binnenbak, ca. 1900, 30xØ13cm. Koperen wierookverstuiver op voet ca. 1900, 18xØ10cm. Cond.: G
Houten dienblad met snijwerk onder glas (afbeeldingen van boeren man en vrouw), gesigneerd Jot, 27x29cm. Cond.: G
Geelkoperen beddepan met notenhouten steel, 19e eeuw, 108xØ30cm. Grote geelkoperen koffieketel (tuit), ca. 1900, 35x35cm. Cond.: G
2 Nieuwe piramidevormige windlichten voor binnen of buiten 30x30x80cm.
Jonge opgezette vos zittend op boomstronk, 34x38x28cm. Cond.: G
Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G
Opgezet wezeltje op boomstronk (18x25x8cm.) en een gewei van een bok (6-ender) uit 1958, Cond.: G