03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Grammofoon
Resultaat: 110 EUR

Apothekersvijzel met stamper
Startprijs 40 EUR

Massief bronzen apothekersvijzel ca. 1840 ø12cm, met stamper.

3 Tinnen maten
Startprijs 175 EUR

3 Tinnen maten, Hollands 19e eeuw, 10xø6cm. 12xø7cm en 17xø9,5cm.

Staande petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Staande petroleumlamp op tinnen voet. Groen glas en petroleumpot, geëtste glazen koepel. H: 53cm.

Klok
Resultaat: 27 EUR

Nieuw klokje met bamboe-look gem. Franklin & Murphy Oxford. Uurwerk werkt op batterij 16x5x22cm.

Tinnen kraankan 18e eeuw.
Startprijs 180 EUR

Spiegel
Startprijs 20 EUR

Kleine spiegel in de vorm van een zonnetje. Klein stukje ontbreekt Ø50cm.

Koperen peerketel
Resultaat: 45 EUR

2 Koperen kandelaars
Geen vanafprijs

Hangende putto
Startprijs 100 EUR

Hangende putto met trompet , kunststof, eind 20e eeuw, L:45cm., Cond.: G

Bruin lederen reiskoffer
Geen vanafprijs

2 Kaarsenstandaards
Startprijs 200 EUR

2 Kaarsenstandaards brons op een marmeren voet, 4 kaarsenhouders, en met kristallen behangen, eind 19e eeuw.H 45cm.,Ø30 cm.

Kaarsenstandaard
Startprijs 90 EUR

Kaarsenstandaard in lyra vorm.2 kaarsenhouders, brons op een ovale marmeren sokkel. 20e eeuw.H 38cm.

Kavel diversen
Geen vanafprijs

Kavel diversen o.a; aardewerken plaquette van een meisje met gitaar, jaren 50 tas met 2 thermosflessen, oud theelichtje en een doos met 12 glazen onderzetters

Diverse sieraden
Resultaat: 10 EUR

Diverse sieraden

Oud orientaals beeld
Resultaat: 13 EUR

Kraantjeskan
Geen vanafprijs

Tinnen kraantjeskan begin 20e eeuw, zwart beschilderd, 38xØ13cm. Cond.: G

Kleine Tiffany lamp
Resultaat: 50 EUR

Tiffany -stijl lampje, 31xø17cm. Cond.: U

Gedreven koperen spiegel
Geen vanafprijs

Gedreven wandspiegel van koper eind 19e eeuw/begin 20e eeuw. Bevat een opbergkastje met twee borstels. Koper op hout met facetgeslepen spiegel, 44x37x8cm. Cond.: G

Gedreven koperen spiegel
Resultaat: 15 EUR

Windwijzer
Startprijs 25 EUR

2 Dinky Toys bus en heftruck
Resultaat: 30 EUR

Dinky Toys, Meccano LTD nr. 289, "Routemaster Bus" en Dinky Toys, Coventry Climax, "Fork Lifttruck"

2 Dinky Toys, auto en kiepwagen
Resultaat: 30 EUR

Dinky Toys, nr. 103 "Spectrum Patrol Car", Dinky Supertoys, nr. 965 "Euclid Rear Dump Truck"

3 Dinky Toys
Resultaat: 40 EUR

Oude teddybeer
Resultaat: 30 EUR

Oude teddybeer van pluche, 50-er jaren, armen en benen zijn verstelbaar, 75x38x20cm. Cond.: G

Blikken auto
Resultaat: 90 EUR

Speelgoed koets
Startprijs 50 EUR

Houten speelgoedkoets (mist 1 koetslamp). ca. 1920, 19x45x16cm. Cond.: G

Pop in doos (met certificaat)
Resultaat: 80 EUR

Marklin trein en diversen
Startprijs 250 EUR

Divers speelgoed
Resultaat: 15 EUR

Blikken bus
Startprijs 50 EUR

Blikken bus Shanghai China op batterijen, 2e helft 20e eeuw, in zeer goed (licht bespeelde) staat, 38x12x10cm. Cond.: U

3 Deel messing
Geen vanafprijs

3 Delen messing, een bloembakje + potje en blaasbalgje

Blikken boot
Startprijs 350 EUR

Pop A.M. 17
Startprijs 50 EUR

5 Speeldozen
Geen vanafprijs

5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U

Roodkoperen opiumkan
Geen vanafprijs

Geelkoperen ramensproeier
Resultaat: 30 EUR

Ramensproeier van geelkoper en hout op ronde voet, ca. 1900, H:82cm. Cond.: G

Pop, papier mache
Resultaat: 30 EUR

Pop van papier-mache (gezicht overgeschilderd) met stoffen lichaam, originele kleertjes, echt haar en leren schoentjes, naam onleesbaar. 51x21x10cm. Cond.: R

Theeserviesje
Geen vanafprijs

Aziatisch theeserviesje van roodkoper en porselein, eind 19e eeuw, bewerkt dienblad (27,5cm.), theekannetje (17cm.) en 6 kopjes. Cond.: G

Celluloid pop, Alitoy
Startprijs 30 EUR

Oude celluloid pop gemerkt Alitoy made in England nr. 42, geen barstjes, 46x15x10cm. Cond.: R

Gietijzeren bord met voorstelling
Startprijs 30 EUR

6 Bolvorimge lampen
Startprijs 50 EUR

6 Art deco lampe kappen,ca.1920/1930,bolvorm in verschillende maten en kleuren deels met marmer structuur.Lamphouders van latere leeftijd.H. 15-17cm

Gietijzeren voorstelling laatste avondmaal
Geen vanafprijs

Gietijzeren plaat (60x35cm.) met bijbelse voorstelling, "Het laatste avondmaal", eind 20e eeuw, Cond.: G

Vaas, gegoten messing 18e eeuw.
Startprijs 150 EUR

Gecontourneerde en ballustervormige vaas van gegoten messing, 18e eeuws, zeldzaam object, H.:31,5cm.

2 Koetslantaarns
Startprijs 40 EUR

2 Koetslantaarns met bolglas,eind 20e eeuw, H.38 cm.

2 Maliëntasjes
Resultaat: 20 EUR

2 Maliëntasjes

Weerstation 20e eeuw
Geen vanafprijs

Reclameplaat + stenen plaquette
Resultaat: 15 EUR

Leren tas
Resultaat: 60 EUR

Tas met 5 barok ornamenten, 18e eeuws Duitsland, ca. 20x11cm per deel, Cond.: U

Diverse sieraden
Resultaat: 40 EUR

Diverse sieraden

Accordeon in koffer
Geen vanafprijs

Diverse sieraden
Geen vanafprijs

Diverse sieraden

Huisrelikwie, Jezus aan kruis
Geen vanafprijs

Lourdes speeldoos + cassette
Geen vanafprijs

Lourdes plaquette met speeldoos en juwelenkistje (bewerkt), hout met metaal begin 20e eeuw, 33x22x2cm en 24x15x13cm. Cond.: U

Smeedijzeren kastslot
Startprijs 60 EUR

2 Pijpenrekken met pijpen
Resultaat: 20 EUR

Twee pijpenrekken met pijpen, begin 20e eeuw, besneden/bewerkt hout, Cond.: U

Accordeon
Geen vanafprijs

Cantulia accordeon, begin 20e eeuw, mooi bewerkt, 46x39x27cm. Cond.: U

Accordeon
Geen vanafprijs

Piakorda accordeon, begin 20e eeuw, 37x32x17cm. Cond.: U

Diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden

2 Loepen + toneelkijker
Resultaat: 30 EUR

2 Oude loepen en 1 toneelkijker met handvat van parelmoer, begin 20e eeuw, Cond.: U

Samovaar
Resultaat: 30 EUR

2 Tuinleeuwen
Resultaat: 100 EUR

2 Tuinleeuwen van gegoten beton, 20e eeuw, 47x20x24cm. Cond.: U

2 Sabels
Geen vanafprijs

2 Decoratieve sabels van koper met metaal, 105x22cm. Cond.: U

3x Religieus in lijst
Geen vanafprijs

1x Heilig kruis met bolglas en goudkleurige lijst, 38x30x4cm. 2x Houten lijst met foto's, 27x22x2cm. Cond.: G

Antieke weegschaal
Resultaat: 25 EUR

Antieke weegschaal met gewichten van metaal, ca. 1900, 52x22x17cm. Cond.: G

2 Trompetten
Resultaat: 35 EUR

2 Decoratieve cavalerie trompetten van koper, 20e eeuws, 40cm. en 27cm. COnd.: U

Ketting
Resultaat: 20 EUR

Ketting met markasietjes

Duivenklok
Geen vanafprijs

Antieke duivenklok, 21x16x14cm. Cond.: G

Vingerhoedje + speld
Resultaat: 35 EUR

Vingerhoedje +dasspeld

Wierook brandertje
Geen vanafprijs

Oud wierook brandertje van koper, 20e eeuw, 18xØ11cm. Cond.: U

Vergulde lijst
Resultaat: 35 EUR

Goudkleurige lijst met gipsen ornamenten, ca. 1950, doekmaat 40x50 cm.

3 Carbid lampen
Geen vanafprijs

3 Oudecarbid lampen, begin 20e eeuw, Cond.: R

5 Broches/spelden
Geen vanafprijs

5 Broches/spelden

Art Deco lampekap
Resultaat: 70 EUR

Art Deco lampekap, metaal met glas, Amsterdamse school, gebrandschilderd, 18xØ13cm. Cond.: G

Duitse radio
Resultaat: 50 EUR

Singer naaimachine
Geen vanafprijs

Antieke Singer naaimachine, 45x26x21cm. Cond.: U

3 Zakhorloges
Geen vanafprijs

3 Zakhorloges, 2x zilveren cilindergang ca. 1900, 1x ca. 1900.

Doos diversen
Geen vanafprijs

Diverse oude huishoudelijke artikelen, Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 5 EUR

Divers glaswerk, aardewerk, speeldoosjes etc. Cond.: G

Koperen wierrookvat + verstuiver
Startprijs 75 EUR

Antiek geheel origineel koperen wierookvat met binnenbak, ca. 1900, 30xØ13cm. Koperen wierookverstuiver op voet ca. 1900, 18xØ10cm. Cond.: G

Kalfshuid
Startprijs 55 EUR

Kalfshuid

Diverse delen koper
Resultaat: 10 EUR

Dienblad
Startprijs 20 EUR

Houten dienblad met snijwerk onder glas (afbeeldingen van boeren man en vrouw), gesigneerd Jot, 27x29cm. Cond.: G

Lampje Tiffany
Startprijs 40 EUR

Lampje Tiffany stijl groen/paars

Beddepan + koperen koffieketel
Geen vanafprijs

Geelkoperen beddepan met notenhouten steel, 19e eeuw, 108xØ30cm. Grote geelkoperen koffieketel (tuit), ca. 1900, 35x35cm. Cond.: G

Mandenset vierkant
Startprijs 40 EUR

2 Rieten houtkorfen zeer decoratief 36x36x40cm. en 45x45x45cm.

Petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

2x piramide windlicht
Resultaat: 60 EUR

2 Nieuwe piramidevormige windlichten voor binnen of buiten 30x30x80cm.

Divers verzilverd
Geen vanafprijs

Staalsnijpers
Resultaat: 50 EUR

Opgezette jonge vos
Resultaat: 45 EUR

Jonge opgezette vos zittend op boomstronk, 34x38x28cm. Cond.: G

Opgezette steenmarter
Resultaat: 20 EUR

Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G

Opgezette bunzing
Resultaat: 20 EUR

Opgezette bunzing staand op boomstronk, 48x20x10cm. Cond.: G

Opgezet wezeltje + geweitje
Resultaat: 20 EUR

Opgezet wezeltje op boomstronk (18x25x8cm.) en een gewei van een bok (6-ender) uit 1958, Cond.: G

Opgezette steenmarter
Resultaat: 20 EUR

Opgezette steenmarter op boomstronk, 26x52x16cm. Cond.: G

Spiegel met scherm
Startprijs 40 EUR

Spiegel in teakhouten kastje met 2 deuren en spijlen 68x60cm.