Imari dekselpot met figurendecor op vuurvergulde standaard, Japans 19e eeuw, was vroeger een po, pot heeft 1 klein chipje aan de rand. 27x23,5x26cm.
2 Imari rijstkommetjes in waaiervorm met landschapsdecor, 19e eeuw. 1x gaaf, 1x randschade, 15x12x4cm.
Grote Imari kraagvaas gedecoreerd met 2 celadon draken, eind 19e eeuw, vaas is compleet geribt, 47xø26cm.
Imari bord Japans 18e eeuws, voorstellend mannetje in een bootje, kleine chip, ø22,7cm. Cond.: G
Imari bord met goudverf, gaaf bord Japans 18e eeuws, ø23cm. Cond.: U
Bewerkte antieke kristallen schaal (1 kleine chip), 19e eeuw, in goede staat, 8,5xø24cm.
Set van geslepen kristal; karaf met glazen ca. 1960. H.:32cm.
Glazen blauwkleurig transparante sierkom, 2e helft 20e eeuw, 10xø12cm. Cond.: U
Oud glazen vaasje met brede voet (Romeins?), in zeer goede staat, 9,5xø10,5cm. Cond.: U
Antiek 4-delig ivoren beeldengroepje op houten voet. Uiteinden met olifanten, man en vrouw in het midden, 20x20cm. Cond.: G
Glazen groen transparante vaas, 2e helft 20e eeuw, 24,5xø19cm. Cond.: U
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "De onschuld" gesigneerd Mayer, 10x11cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Stuart "gesigneerd Mayer, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "Hertog van Rechstadt" gesigneerd Mayer, 11x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Marie Antoinette "gesigneerd Dimarah, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijtje met ivoren lijstje ca 1920, portret van een dame, 8,5x9,5cm. Cond.: G