03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Imari flacon met stop
Resultaat: 130 EUR

Schotel
Geen vanafprijs

Een Japans Imari schotel met lotusbloem,ø 20 cm

Imari pot op vuurvergulde standaard
Startprijs 225 EUR

2 Imari rijstkommetjes 19e eeuw.
Resultaat: 45 EUR

2 Imari rijstkommetjes in waaiervorm met landschapsdecor, 19e eeuw. 1x gaaf, 1x randschade, 15x12x4cm.

Imari vaas met celadon draak
Startprijs 600 EUR

Grote Imari kraagvaas gedecoreerd met 2 celadon draken, eind 19e eeuw, vaas is compleet geribt, 47xø26cm.

Imari schotel
Resultaat: 40 EUR

Octagonale Japans Imari schotel, 26 cm

Imari bord 18e eeuws
Startprijs 100 EUR

Imari bord Japans 18e eeuws, voorstellend mannetje in een bootje, kleine chip, ø22,7cm. Cond.: G

Imari bord 18e eeuws
Startprijs 100 EUR

Imari bord met goudverf, gaaf bord Japans 18e eeuws, ø23cm. Cond.: U

2x Zwarte vaas
Startprijs 40 EUR

2 Bloemenvazen van zwart kunstglas, nieuw 27xØ11cm.

Kristallen schaal
Startprijs 20 EUR

2x Tulpenvaas zwart
Startprijs 20 EUR

2 Glazen tulpenvazen zwart, nieuw. 8x8x40cm.

Kristallen karaf met glazen
Startprijs 25 EUR

Set van geslepen kristal; karaf met glazen ca. 1960. H.:32cm.

Glazen sierkom
Startprijs 120 EUR

Romeins glas
Startprijs 100 EUR

Jugendstil Boheemse vaas
Startprijs 125 EUR

Romeins glazen vaasje
Resultaat: 50 EUR

Oud glazen vaasje met brede voet (Romeins?), in zeer goede staat, 9,5xø10,5cm. Cond.: U

4-Delig groepje
Startprijs 250 EUR

Antiek 4-delig ivoren beeldengroepje op houten voet. Uiteinden met olifanten, man en vrouw in het midden, 20x20cm. Cond.: G

Groene vaas
Startprijs 20 EUR

Antiek romeins glaasje
Resultaat: 75 EUR

Ivoor miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "De onschuld" gesigneerd Mayer, 10x11cm. Cond.: G

Ivoor miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Stuart "gesigneerd Mayer, 9x10cm. Cond.: G

Ivoor miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "Hertog van Rechstadt" gesigneerd Mayer, 11x10cm. Cond.: G

Ivoor miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Marie Antoinette "gesigneerd Dimarah, 9x10cm. Cond.: G

Ivoor miniatuur
Resultaat: 40 EUR

Miniatuur schilderijtje met ivoren lijstje ca 1920, portret van een dame, 8,5x9,5cm. Cond.: G