Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm
Kavel met divers porselein o.a; beeldje van een dame, een schoentje, Chinees trekpotje, zoutbakjes en schoteltjes.
K.P.M. bordjes met bloemmotief omstreeks 1920, Ø19 cm. 9 stuks. Cond.U
Kapitale porseleinen viskom,China,eind 20e eeuw, met bloemen gedecoreerd in jugendstil motief.H 35 cm. Ø56 cm.
Satsuma dekselvaas gedecoreerd met krijgers, 19e eeuw, 46xø25cm. Cond.: G
2 Imari rijstkommetjes in waaiervorm met landschapsdecor, 19e eeuw. 1x gaaf, 1x randschade, 15x12x4cm.
Grote Imari kraagvaas gedecoreerd met 2 celadon draken, eind 19e eeuw, vaas is compleet geribt, 47xø26cm.
Imari bord Japans 18e eeuws, voorstellend mannetje in een bootje, kleine chip, ø22,7cm. Cond.: G
Imari bord met goudverf, gaaf bord Japans 18e eeuws, ø23cm. Cond.: U
Set van geslepen kristal; karaf met glazen ca. 1960. H.:32cm.
Oud glazen vaasje met brede voet (Romeins?), in zeer goede staat, 9,5xø10,5cm. Cond.: U
Antiek 4-delig ivoren beeldengroepje op houten voet. Uiteinden met olifanten, man en vrouw in het midden, 20x20cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "De onschuld" gesigneerd Mayer, 10x11cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Stuart "gesigneerd Mayer, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "Hertog van Rechstadt" gesigneerd Mayer, 11x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Marie Antoinette "gesigneerd Dimarah, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijtje met ivoren lijstje ca 1920, portret van een dame, 8,5x9,5cm. Cond.: G