10 Ovale porseleinen schaaltjes van porselein gedecoreerd met lotus bloemen,1e helft 20e eeuw. 13x8 cm., 1 met chip.
Oud glazen vaasje met brede voet (Romeins?), in zeer goede staat, 9,5xø10,5cm. Cond.: U
Majolica bloempot van Wessel Bonn 1016, pot compleet geribt. Binnenkant luchtgroen van kleur, 20e eeuw. 21xø26cm.
Chinese kop (5xø8cm.) en schotel (ø13,5cm.), ca. 1720 Kang Xi, blauw/wit met peterseliedecor, gaaf
Chinees blauw porseleinen roombordje, Chien Lung 18e eeuw, 3xø16,5cm.
Porseleinen lamp met beeldengroep, Frankrijk 20e eeuw, bronskleurige voet en 2 fittingen, H:67cm. Cond.: G
Chinees blauw porseleinen kop (4xø7,5cm.) + schotel (2xø11cm.), Chien Lung, 18e eeuw.
2 Imari rijstkommetjes in waaiervorm met landschapsdecor, 19e eeuw. 1x gaaf, 1x randschade, 15x12x4cm.
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "De onschuld" gesigneerd Mayer, 10x11cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Stuart "gesigneerd Mayer, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad ca. 1920, "Hertog van Rechstadt" gesigneerd Mayer, 11x10cm. Cond.: G
Miniatuur-schilderijte met ivoren lijstje, ingelegd met schildpad, "Marie Antoinette "gesigneerd Dimarah, 9x10cm. Cond.: G
Miniatuur schilderijtje met ivoren lijstje ca 1920, portret van een dame, 8,5x9,5cm. Cond.: G
Groot aardewerken schotel in Imari stijl beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw 8xØ41cm.
Gelimiteerde collectie van 8 sierborden (ø19cm.) in fijnporselein getiteld: "De grachten van Holland". Van kunstenaar Koos van Loon vervaardigd door Royal Mosa met certificaten 1990, Cond.: G
Gelimiteerde collectie van 5 jaarborden (ø25cm.) in fijnporselein getiteld: "Grande Finale". Van kunstenaar Ursula Band, vervaardigd door Hutschenreuther met certificaten 1989-1993, Cond.: G
6 Borden (ø21cm.), getiteld: "Lena Luis basket bouquets", van kunstenaar Lena Luis, Cond.: G
Porseleinen lamp in vaasvorm met 2 goudkleurige oren in de vorm van een zwaan, lamp verder beschilderd met bloemmotief, 20e eeuw, Lamp: 52cm. (kap: 30x30cm.)
Houten vogelkooitje met 12 porseleinen vogels van "Fine Porselin The Franklin Mint", 50x40cm. Cond.: U (1 beeldje heeft een gelijmd blaadje).
Ovaal miniatuur beschildering op ivoor,portret Mozart, begin 20e eeuw,onduidelijk gesigneerd.
Kristallen karaf zonder stop, Hollands Biedermeier 19e eeuw, 25xø13cm.
Grote blauw aardewerken fruitschaal op voet met gecontourneerde rand. Beschilderd met bloemdecor eind 20e eeuw. 17xØ40cm.
Aardewerken schemerlampje gemerkt Wedgwood, eind 20e eeuw, H:44cm. Cond.: G
Gelimiteerde collectie van 6 sierborden (ø19cm.) in fijnporselein getiteld: "Dieren uit het dorp". Van kunstenaar Hubert Kaplan, vervaardigd door Seltman/Weiden met certificaten 1989, Cond.: G
6 Porseleinen borden met voorstellingen van Kees v.d. Berg, Ø21cm. Cond,: U
11 Aardewerken tegels met afbeeldingen van de provinciewapens, gemerkt Delft, ca. 1970, 12x12cm.
2 Kopjes (6,5cm.) en 3 schoteltjes(ø11,5cm.) Wallendorf, midden 19e eeuw, gaaf.
8 Borden (ø21cm.), getiteld: "Colin Newmans country panorama", van kunstenaar Colin Newman, 1887, vervaardigd door Wedgwood, Cond.: G
6 Borden (ø21cm.), getiteld: "Birds of the British countryside", van kunstenaar Kenneth J. Wood , vervaardigd door Royal Doulton, 1989/1990, Cond.: G