3 Grote Delfts blauwe borden met bloemdecor en geschulpte rand, midden 20e eeuw, ø30,5cm.
Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm
Grote aardewerken Engelse bloempot, midden 20e eeuw, voorzien van diverse sjabloon afbeeldingen, 22xØ28cm. Cond.: G
Kavel met divers porselein o.a; beeldje van een dame, een schoentje, Chinees trekpotje, zoutbakjes en schoteltjes.
K.P.M. bordjes met bloemmotief omstreeks 1920, Ø19 cm. 9 stuks. Cond.U
Beeldje van een liggende jongen spelend met een bal, ca. 1930. Gemaakt van gips, onduidelijk gesigneerd, wel genummerd 1127. 16x20x12,5cm. Cond.: G
Kapitale porseleinen viskom,China,eind 20e eeuw, met bloemen gedecoreerd in jugendstil motief.H 35 cm. Ø56 cm.
Satsuma dekselvaas gedecoreerd met krijgers, 19e eeuw, 46xø25cm. Cond.: G
6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.
2 Grote Imari vazen, Japan eind 19e eeuw, rijkelijk gedecoreerd met bloemen en vogels, 38xø19,5cm. Cond.: G