Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delfts blauwe borden
Resultaat: 50 EUR

3 Grote Delfts blauwe borden met bloemdecor en geschulpte rand, midden 20e eeuw, ø30,5cm.

2 Schotels
Geen vanafprijs

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

Bloempot
Resultaat: 30 EUR

Grote aardewerken Engelse bloempot, midden 20e eeuw, voorzien van diverse sjabloon afbeeldingen, 22xØ28cm. Cond.: G

8 Stuks porselein
Startprijs 60 EUR

Kavel met divers porselein o.a; beeldje van een dame, een schoentje, Chinees trekpotje, zoutbakjes en schoteltjes.

2 Vazen
Geen vanafprijs

Twee Frans porseleinen vazen, met schade 30cm. Eind 19e eeuw

5 Chien Lung gelukskralen
Startprijs 35 EUR

5 Chien Lung porseleinen gelukskralen, 20e eeuw, ø3cm.

K.P.M. bordjes 9x
Startprijs 30 EUR

K.P.M. bordjes met bloemmotief omstreeks 1920, Ø19 cm. 9 stuks. Cond.U

2 Vazen
Resultaat: 65 EUR

Twee Delftsblauwe aardewerk vazen (randschade) 19 cm

3 Wandborden
Geen vanafprijs

Drie polychroom porseleinen herdenkings borden van het koningshuis. oa Herdenkingsbord van de 50e verjaardag van koninging Beatrix, 50 jarig huwlijksfeest van Juliana en Bernarden de 75e verjaardag ...

Divers porselein
Resultaat: 40 EUR

Divers klein Chinees blauw porselein

5 Delig kaststel
Geen vanafprijs

5 Delig kaststel met botendecor Delft (1 vaas met schade)

Jongen met voetbal
Resultaat: 35 EUR

Beeldje van een liggende jongen spelend met een bal, ca. 1930. Gemaakt van gips, onduidelijk gesigneerd, wel genummerd 1127. 16x20x12,5cm. Cond.: G

3 vaasjes
Geen vanafprijs

3 Chinese vaasjes, blauw 20e eeuws, 1 met schade

2 Kommen
Startprijs 40 EUR

2 Keramische kommen met bloembeschilderingen van Societe Ceramique Maastricht (London motief), 20xø11cm. Cond.: U

3 delig kaststel
Resultaat: 20 EUR

Groot 3 delig kaststel van Petrus Regout Maastricht H. 30cm.

3 Delig kaststel
Geen vanafprijs

3 Delig kaststel Delfts Blauw met boten decor

Porseleinen viskom
Startprijs 150 EUR

Kapitale porseleinen viskom,China,eind 20e eeuw, met bloemen gedecoreerd in jugendstil motief.H 35 cm. Ø56 cm.

Satsuma dekselvaas,
Startprijs 140 EUR

Satsuma dekselvaas gedecoreerd met krijgers, 19e eeuw, 46xø25cm. Cond.: G

6 Kop en schotels
Resultaat: 300 EUR

6 Chinese kop en schotels met draken gedecoreerd, Imari 18e eeuws. 6 Schotels gaaf 3xø13cm. 3 Koppen (4xø8,5cm.) gaaf, 1x gelijmd, 2x haarscheurtje.

2 Imari vazen
Startprijs 400 EUR

2 Grote Imari vazen, Japan eind 19e eeuw, rijkelijk gedecoreerd met bloemen en vogels, 38xø19,5cm. Cond.: G

Imari bord
Startprijs 40 EUR

Imari bord 19e eeuw, Ø21cm

2 Imari vazen met figuren
Startprijs 250 EUR

2 Imari vazen, Japan ca. 1900, handbeschilderd met figurendecor, 22xø14,5cm. Cond.: G

Imari bord
Startprijs 80 EUR

Imari bord 19e eeuw,Ø 21cm

Imari dekselpotje
Resultaat: 120 EUR

Imari dekselpotje/theebusje, ca. 1900, gedecoreerd met 2 vogels aan beide zijden en 2 scheepjes aan de rand van de pot, 10x7,5x12,5cm. Cond.: G