Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Charles Monstin
Resultaat: 75 EUR

Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U

Bernard Medema, Drentsche boerderij
Resultaat: 70 EUR

Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U

Schilderij, boot
Resultaat: 70 EUR

Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse VOC schepen, 40x50cm. Cond.: U

Zeefdruk op papier
Resultaat: 62 EUR

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:First Maiden, 36x79 cm, Cond.:U

Zeefdruk op papier
Resultaat: 62 EUR

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:Entourage, 36x79 cm, Cond.:U

2 Japanse pentekeningen
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U

Schilderij, bostafereel met fazant
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U

B.Baaijens
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, sneeuwlandschap Twente, 40x50cm. Cond.: U

Willem de Zwart
Resultaat: 60 EUR

Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), houtskool opgehoogd met wit, tekening op papier, landschap, 16x12cm. Cond.: G

P.A.Nijgh
Resultaat: 60 EUR

Pieter Arie Nijgh, Zierikzee proefdruk, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U

Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Ongesig., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 24x18cm. Cond.: U

Mediterraans landschap
Resultaat: 55 EUR

Mediterraans landschap, olieverf op linnen, 22x35cm. Cond.: U

Schilderij met schepen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U

Schilderij, kasteel bij nacht
Resultaat: 50 EUR

M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U

C. ten Kate
Resultaat: 50 EUR

2 x Landschappen C. ten Kate, olieverf op paneel 35x27cm pendant

Arthur Bernard
Resultaat: 50 EUR

Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.

Louise Hartman, schapenkooi met herder
Resultaat: 50 EUR

Louise Hartman (1905-1970), olieverf op linnen, schapenkooi met herder, 40x50cm. Cond.: U

Duseppa?
Resultaat: 50 EUR

Gesig. Duseppa?, olieverf op linnen, Italie waarschijnlijk Venetie. 35x24,5cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U

Bloemstilleven
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bloemstilleven 30-er jaren

Max Drechsler hooi binden
Resultaat: 40 EUR

Gesig. Max Drechsler 1933 olieverf op linnen , landschap hooi binden 50x72 cm, Cond.:R

Joh.ter Horst
Resultaat: 40 EUR

Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G

Landschap met boerenschuur
Resultaat: 40 EUR

Ongesig. Landschap met boerenschuur, 50x70cm. Cond.: G

8 Etsen en prenten
Resultaat: 35 EUR

8 Etsen en prenten Cond.: R

4x Olieverf op paneel
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd, 4x olieverf op paneel, 2x staand naakt 20e eeuw, 68x34cm en 49x32cm. Cond.: U, 2x portret 50x80cm. en 45x61cm. Cond.: U

Bloemschilderij
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen, 40x50cm. Cond.: U

4x Portretten, olieverf op paneel
Resultaat: 35 EUR

4 Portretten 1x gesigneerd Josef Sante, olieverf op paneel, 48x61cm, 46,5x38cm, 50x42cm en 75x38cm. Cond.: U

4x M.V. Schaardenburg
Resultaat: 35 EUR

Gesig. M.V. Schaardenburg, 4x krijttekeningen op papier 50x60cm. mooie kwaliteit Cond.: G

Aquarel naar Hundertwasser
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U

2x Cees Blessing
Resultaat: 30 EUR

2x Cees Blessing (Bussum), schors op paneel, schorscollages, 30x19cm. Cond.: U

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

Vossenjacht klein
Resultaat: 25 EUR

Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

Stilleven ADL
Resultaat: 25 EUR

Stilleven, gesig. ADL 40x60cm.

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 25 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stadsgezicht 60x80cm

Aquarel, interieur
Resultaat: 25 EUR

Aquarel op papier, boereninterieur, 23x29cm. Cond.: U

Hand ingekleurde gravure "Eagle Owls"
Resultaat: 25 EUR

Hand ingekleurde gravure op papier uit ca. 1895, "Eagle Owls", 15x19cm. Cond.: G

W.J.v.d Brijnen.kruis
Resultaat: 25 EUR

Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G

Vossenjacht
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. Vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.

bootjes op meer
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm

Landschap
Resultaat: 20 EUR

Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm

Schilderij Nico Zwiers
Resultaat: 20 EUR

Nico Zwiers, olieverf op linnen, landschap, 50x60cm

Henk v.d.Ven
Resultaat: 20 EUR

Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm

Schilderij, jacht
Resultaat: 20 EUR

Franse litho 20e eeuw, "Chasse avec chien d'Arret", 36x28cm. Cond.: U

v.d. Linden, vaas met orchideen
Resultaat: 20 EUR

Gesig. v.d. Linden, olieverf op linnen, vaas met orchideen. 24x30cm. Cond.: G

P.A.Nijgh
Resultaat: 20 EUR

Pieter Arie Nijgh, Kerkingang Enschede, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U

Vrouw met poes
Resultaat: 20 EUR

Ond. gesig. olieverf op paneel, vrouw met poes 13x18cm. Cond.: G