Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U
Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U
Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse VOC schepen, 40x50cm. Cond.: U
Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:First Maiden, 36x79 cm, Cond.:U
Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:Entourage, 36x79 cm, Cond.:U
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, sneeuwlandschap Twente, 40x50cm. Cond.: U
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), houtskool opgehoogd met wit, tekening op papier, landschap, 16x12cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh, Zierikzee proefdruk, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U
Ongesig., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 24x18cm. Cond.: U
Mediterraans landschap, olieverf op linnen, 22x35cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U
M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U
Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.
Louise Hartman (1905-1970), olieverf op linnen, schapenkooi met herder, 40x50cm. Cond.: U
Gesig. Duseppa?, olieverf op linnen, Italie waarschijnlijk Venetie. 35x24,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bloemstilleven 30-er jaren
Gesig. Max Drechsler 1933 olieverf op linnen , landschap hooi binden 50x72 cm, Cond.:R
Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G
Ongesigneerd, 4x olieverf op paneel, 2x staand naakt 20e eeuw, 68x34cm en 49x32cm. Cond.: U, 2x portret 50x80cm. en 45x61cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen, 40x50cm. Cond.: U
4 Portretten 1x gesigneerd Josef Sante, olieverf op paneel, 48x61cm, 46,5x38cm, 50x42cm en 75x38cm. Cond.: U
Gesig. M.V. Schaardenburg, 4x krijttekeningen op papier 50x60cm. mooie kwaliteit Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U
2x Cees Blessing (Bussum), schors op paneel, schorscollages, 30x19cm. Cond.: U
Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
Hand ingekleurde gravure op papier uit ca. 1895, "Eagle Owls", 15x19cm. Cond.: G
Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G
Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Franse litho 20e eeuw, "Chasse avec chien d'Arret", 36x28cm. Cond.: U
Gesig. v.d. Linden, olieverf op linnen, vaas met orchideen. 24x30cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh, Kerkingang Enschede, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U