Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm
Gesigneerd tardy 1961, plakkaatverf op papier, oude boom, 30x50cm. Cond.: U
E. Rabbers (1875-1967), aquarel, boerenschuur 31x22,5cm. Cond.: U
Albert Kleijn (Amsterdam), olieverf op paneel, improvisatie, 38x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd tweeluik, olieverf op linnen, modern met aronskelken, 30x90cm. Cond.: U
Tom Manders, olieverf op linnen, rivierlandschap met huis, 40x50cm. Cond.: R
Gesigneerd Collyn, olieverf op linnen, winterlandschap met kerst, 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd Hollandse school, olieverf op paneel, stadsgezicht, 24x30cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op paneel, jachthond met dode eend 20x24cm. Cond.: G
Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U
2x Cees Blessing (Bussum), schors op paneel, schorscollages, 30x19cm. Cond.: U
Lammert van der Tonge (Amsterdam 1871 - 1937 Laren), olieverf op linnen, Larensch interieur met figuren, 35x35cm. Cond.: U
Jan Burskens, olieverf op linnen, abstracte compositie, 48x40cm. Cond.: U
Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U
Jan Hebbeling, handingekleurde ets, "Illecebrum Vorticillatum", 24x18cm. Cond.: U
B. Büter (Duitse school), landschap met koeien, 60x80cm. Cond.: U
J. de Leeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht naar C. Springer, 40x50cm. Cond.: U
Ingelijste plaat met goudkleurige lijst, voorstellend grote fruitschaal met fruit. Zeer decoratief. 100x75cm.
L. Marlow, olieverf op linnen, bloemstilleven, stijl 17e eeuw, 60x80cm. Cond.: U