Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.
Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.
2 Bronzen siercoupes op marmeren voetjes, Franse stijl 19e eeuw, 20xø18cm.
Bronzen Corpus Christie aan notenhouten kruis, Frankrijk ca. 1880. 65x40cm.
Sculptuur van een drinkebroer gemaakt van legering. Bij het rechterbeen van de man zit een olielampje verwerkt die het nog doet, ca. 1940, Cond.: R/G, 19x18x10cm.
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker met kralen gedecoreerd, 32x18x9cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld met stoffen banden rond de armen, 55x12x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld met kralenketting rond de heup. Rechtervoet gelijmd, 44x12x12cm.
Afrikaans houten beeld van een staande vrouw met 2 kinderen, 64x15x20cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, is gelijmd, 31x22x12cm. Cond.: R
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw, 72x27x27cm. Cond.: G
2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G