Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sculptuur, indiaan
Startprijs 480 EUR

Grote bronzen sculptuur voorstellende indiaan in gevechts tenue, op marmeren voet. Eind 20e eeuw.

Marmeren buste, vrouw
Startprijs 120 EUR

Borstbeeldje van speksteen/alabaste, op marmeren voet ca. 1900, H.:16cm.

2 Bronzen siercoupes
Startprijs 300 EUR

2 Bronzen siercoupes op marmeren voetjes, Franse stijl 19e eeuw, 20xø18cm.

2 Bronzen vazen
Startprijs 60 EUR

2 Dekselpotten,Japan omstreeks 1920, brons gepolijst,gegraveerd met bloemdecor.H.18 cm.

Bronzen juwelenkistje
Startprijs 250 EUR

Bronzen juwelenkistje gemerkt "Dinant" ca. 1880, 11x6x5cm.

Bronzen Corpus Christie
Startprijs 150 EUR

Bronzen Corpus Christie aan notenhouten kruis, Frankrijk ca. 1880. 65x40cm.

Drinkebroer
Startprijs 50 EUR

Sculptuur van een drinkebroer gemaakt van legering. Bij het rechterbeen van de man zit een olielampje verwerkt die het nog doet, ca. 1940, Cond.: R/G, 19x18x10cm.

Clownsbeeldje
Geen vanafprijs

Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G

Houten tafel
Startprijs 200 EUR

Houten tafel met 4 afbeeldingen, 61xø42cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten masker met kralen gedecoreerd, 32x18x9cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld met stoffen banden rond de armen, 55x12x13cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld

Afrikaans houten beeld
Startprijs 100 EUR

Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw met stro-rok, 74x20x20cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld met kralenketting rond de heup. Rechtervoet gelijmd, 44x12x12cm.

Afrikaans houten beeld
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld van een man, 59x17x17cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten beeld van een staande vrouw met 2 kinderen, 64x15x20cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 80 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G

Afrikaans masker
Startprijs 150 EUR

Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, is gelijmd, 31x22x12cm. Cond.: R

Afrikaans houten beeld
Startprijs 120 EUR

Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G

Afrikaans houten beeld
Startprijs 200 EUR

Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw, 72x27x27cm. Cond.: G

2 Tempelornamenten
Resultaat: 100 EUR

2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G