Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek zilveren fruitmesjes
Startprijs 40 EUR

Leuk antiek zilveren fruitmesjes met zilveren heft 800/000, mooi bewerkt.

Divers zilveren bestek
Resultaat: 45 EUR

Divers zilveren Duits bestek, 4 vorken en 3 lepels, 436gr.

Zilveren zoutbakje
Resultaat: 25 EUR

Erg mooi Engels zilveren zoutbakje rustend op 4 gebogen pootjes 835/000

Divers Engels antiek zilver
Resultaat: 25 EUR

Divers Engels antiek zilver 835/000, 1x zilveren handvat, 1x zilveren borstel, 1x zilveren bovenkant van een borstel.

Diverse zilveren bestekonderdelen
Resultaat: 25 EUR

Diverse zilveren bestekonderdelen

Zilveren tablet met koffieset
Startprijs 900 EUR

Zilveren tablet met 3-delige koffieset , 1800 gr.

Broche
Resultaat: 40 EUR

Broche met witte en groene markasietjes

Verzilverd schaaltje
Startprijs 30 EUR

Zilveren bonbonschaaltje uit 1930, Hollands 835/000, 1 verzilverde onderzetter

Zilveren theepot
Startprijs 300 EUR

Zilveren theepot, Hollands gekeurd 1919, 15,5x23x9cm.

Zilveren geboorteset
Startprijs 75 EUR

3-Delig zilveren geboorteset in originele cassette 800/000, o.a; eierdopje, servetring en lepeltje.

Zilveren maliën portemonnee
Startprijs 125 EUR

Zilveren maliën portemonnee 800/000, Engels Victoriaans, mooi gedecoreerd met bloemen en opschrift van Käthe Winter Pfingsten 1924. Cond.: G

Verzilverde bestekset in cassette
Startprijs 80 EUR

28-Delige verzilverde bestekset van Wellner Zilverfabrieken Amsterdam in originele cassette en met boekje.

Zilveren asbak
Resultaat: 20 EUR

Zilveren asbak met opengewerkte rand 800/000, 20e eeuws, ø7cm. 23gr.

Zilveren peperstrooier
Startprijs 50 EUR

Zilveren peperstrooier 33gr, 8cm hx 3,5 ø

Hengselmandje
Resultaat: 330 EUR

Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.

6 Zilveren theelepeltjes
Geen vanafprijs

6 Zilveren theelepeltjes 835/000, Hollands gekeurd, met fraai opengewerkte heft in originele cassette, Cond.: G

Zilveren taartschep + juslepel
Geen vanafprijs

Zilveren taartschep + juslepel 800/000, Hollands gekeurd, in originele doos, 100gr. Cond.: G

Visbestek
Resultaat: 30 EUR

6-Delig visbestek, couvertsheften zijn 800/000. Fraai gedecoreerd met Jugendstil motief, 20cm. Cond.: G

Verzilverd bestek
Resultaat: 35 EUR

Groot kavel met diverse verzilverde bestekdelen van Gero.

Verzilverde visschep
Startprijs 40 EUR

Verzilverde visschep van Gero, mooi opengewerkte schep 20e eeuw, L:27cm. Cond.: G

Zilveren zoutbakje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.

Verzilverde kan met parelrand
Resultaat: 25 EUR

Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.

ZIlveren kandelaar
Resultaat: 40 EUR

ZIlveren kaarsenkandelaar met parelrand, Hollands gekeurd met opschrift 2 April 1943, 116gr.

Groot zilveren tablet
Startprijs 2.950 EUR

Groot zilveren tablet 833/000, Rotterdam ca. 1852, maker: Jan Georg Grebe. Mooi gegraveerd. 70,5x46cm. 3050gr. Bijzonder mooi stuk.