Grote oude Gouda goedewaagen tabaks dekselpot omstreeks 1930 met indianen en tabakdecor in goede staat 40x22ø
Drie delen 17e-18e eeuws Kang Xi porselein: 2x borden met floraal decor ø22,7cm. (beschadigd) en 1x kom met landschapsdecor 5xø16cm. (haarscheuren bodem). Cond.: M-R
Prachtige grote imari porseleinen gelobde schaal met decor van flora, coulissen en paradijsvogels 18e-19e eeuw, gesigneerd. 9xø25cm. (randschade) Cond.: R
Prachtige 19e eeuwse Chinese of Japanse vaas met decor van figuren, vogels en flora (gesigneerd) 30,5xø17,5cm. Cond.: G
Collectie Petrus Regout Maastricht borden: 3x decor Amazone, 6x decor Willow, 5x decor Orient polychrome, 3x decor Panama, 8x decor Oriental, 3x decor Tecla, 1x decor Hollandia, tevens 1x kastkom H. B...
Tiendelig porseleinen plated koffieservies 20e eeuw, onduidelijk gemerkt 12-26cm. Cond.: G
Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G
Zes delen Chinees en Japans porselein, een Familie Verte bord met geel, Familie Roze dekselpotje, snuffbottle met floraal decor, Imari vaasje, zoutstrooier en een dekselpotje. (minimale chips mogelijk...
Societe Ceramique Maastricht 13-delige antieke keramieken nootjes-set ca. 1900 met bloemdecor in goede staat ø8-ø18cm.
Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G
Ring wit metaal met fraaie donkerblauw met witte camee. Brede bewerkte rand met daarin de camee. 18,5x24,5 mm. De ring heeft een open scheen en kan op willekeurige maat gedragen worden.
Manchetknopen zilver 835/000 met barnsteen. Langwerpige manchetknopen met een ovaal cabouchon geslepen barnsteen. Grootte 20x17 mm. ca. 11 gr.
Hanger zilver 925/000 met barnsteen. Grote hanger met gladde rand en een opake markies geslepen barnsteen. Grootte 5.2x2.3 cm. ca. 8.2 gr.
Armband zilver rose verguld, 925/000 met blauw topaas. Sierlijke armband met ovaal gefacetteerde blauw topazen. Voorzien van bakslot en veiligheid. Grootte 19x0.5 cm. ca. 6.4 gr.
Ring zilver 925/000 met maansteen. Strakke ring met in het midden een cabouchon geslepen maansteen, 19x14 mm. ø 53 ca. 7 gr.
Ring zilver 925/000 met witte en blauwe zirconia's. Fraaie grote ring met een ovale blauwe zirconia met een rand met witte zirconia's. Grootte 1.7x1.6 cm. ø 53 ca. 4.5 gr.
Armband gemaakt van 23 dubbeltjes uit 1948. bevestigd met zilveren ogen Lengte 22 cm
Hangers zilver 925/000. Een hanger vierkant, Jan Des Bouvrie, een langwerpige clip Ans Markus en een kettingkoord met zilveren bladversiering van Zita Jansen.
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren kraag en dop. Compleet met stopje 835/000, H.: 9,5cm. Cond.: G
Kristallen flacon met zilveren kraag en facetgeslepen stopje 925/000 6,5x6,5x18cm. Cond.: G
Twee Engelse flacons met sterling zilveren doppen en kraag 925/000, 11x9cm. Van de hoogste is het scharnier defect.
Hein Ohring ca. 1970 (Düsseldorfer Schule), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x40cm. Cond.: G
Idem Kray? (handdruk), houtsnede op papier, "Arm Drenthe" 16x21cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G