Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Bijzondere zilveren dekseldoos, Malaysia. Gedenkdoos met florale versiering en zilveren schilden van de diverse regionen. Voorzien van gravure: With best compliments from deputy prime minister of Mal...
Ring GG 585/000 met briljanten. Brede elegante ring, 11 mm., met in het midden een bloemzetting met daarop een rozet met briljanten. In de band zitten drie rijen. aan weerskanten, bezet met briljanten...
Ongesigneerd 19e eeuw zieke vrouw met dokter, olieverf op linnen, 64x75 cm Cond:G
Twee leuke 18e eeuwse werken: 1x aquarel bloem 12x9cm. en 1x sepia met putti, gesigneerd (J. Buys?) 27x9cm. Cond.: G
Grote antieke ijzeren buitenlamp van een villa, met oud glas in goede originele staat 126x120x50cm koperen kap Cond:G
Zes oude tinnen borden met giettekens, 20e eeuw of ouder in zeer goede staat 22ø
Zilveren 2,5 gulden Koning Willem I, 1840 ( Het 1e jaar van deze munt in het Koninkrijk der Nederlanden) Cond.: G-U
Duitse kersenhout fineer Biedermeier 4-laden commode met origineel beslag in goede staat 105,5x55x93
Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G
Groot bronsgegoten beeld 20e eeuw, gesigneerd Rossi, voorstellend een liggende naakte dame met vogel 55x55x22cm. Cond.: G
Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...
Chinees porseleinen bord 18e eeuws met floraal decor en geschulpte rand in goede staat, 21,6øcm
Antieke schaar met bijzondere zilveren, 835/000, ogen van dubbele slangen, zichzelf bijtend. MT: J.F.Smets, Amsterdam ca 1820. Lengte 15 cm. Cond.: G
Antieke ring GG 585/000 met diamanten. Antieke ring met ronde bovenzijde, ø 16 mm, versierd met 15 diamanten, oud slijpsel, in zilver gezet. Gezet aan een fraai bewerkte ring. ø 53 ca. 4.05 gr
Verso Colosukow? Russische school moeder met kind, olieverf op linnen 60x41 Cond:G
Twee Piet van de Hem tekeningen, twee humoristische karikatuur voorstellingen, inkt op papier. 47x39 en 47x37cm Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, melkende Boerin houtsnede op papier Cond:R
Adri Verveen 19-12-1988 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...
Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G
Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, 1 deurs 2e helft 20e eeuw van wortelnoten. 225x140x44 Cond:G
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Duitse essenhouten 19e eeuwse Biedermeier sofa ca. 1830 in goede originele staat 217x76x105
Groot oud perzisch handgeknoopt tapijt, meerkleurig hoofdzakelijk rood-bruin. in goede staat 366x287cm
Imari porseleinen 19e eeuwse bloempot met vergulde bronzen armaturen en drakendecor (barst in bodem) 33x36xø24cm. Cond.: R
Kristallen eierset met zoutvaatje op zilveren voetjes, geplaats op zwart basement, rustend op drie ivoren bolpootjes 835/000 Eind 1800. vermoedelijk Johannes Frederik Rijkhof, Amsterdam. ø 17cm hoogte...
Zilveren mes, 835/000, met verschillende voorstellingen en florale versieringen. Aan het heft zit een hondje bevestigd. In lederen etui. Gekeurd in Schoonhoven ca 33 cm
Grote 19e eeuwse Franse bronzen tefelklok omstreeks 1880 met origineel 8-daags uurwerk 51cm Cond:G
Antieke kluis in Louis Philippe commode vorm, met originele beschildering en prachtig opengewerkt slot met twee sleutels, gemerkt F van der Ploeg, fabrikant Grouw 88x76x52cm Cond:G
Chinees benen slagtand rondom bewerkt met draken en figuren, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Chinees porseleinen Kang Xy bord, gesigneerd met figurenvoorstelling hoogwaardigheidsbekleder 4x23cmø Cond:G
Oude zaagklok met notenhouten kast en messing, klok loopt goed. Cond:G. 77cm
Antieke zilveren kandelaar, 835/000, met fraaie floraal gedreven afbeeldingen, op grote voet. 9.5x11cm. Met onbekende keuren. ca. 150 gr.
Vier grote antiek 19e eeuwse grenenhouten deuren met panele, in goede staat +/- 209x87cm
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Grote antieke Chinese ivoren visser ca. 1900 of ouder, mooie kwaliteit 26cm. Cond.: G
Oud wedgewood keramieken servies 2e helft 20e eeuw met bladmotief, 16- delig, 12 borden, 1 zout en peperstel, 3schaaltjes 11-20cm Cond:G
Collier van jade kralen, ø 12 mm voorzien van zilver vergulde karabijn. Lengte 42 cm. ca. 95 gr.
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.
Oude Ansonia New York benen compas met zonnewijzer (sunwatch) fijn gegraveerd met driemaster 9,5x2x6cm Cond:G
Oorschroeven GG 585/000 met bloedkoraal. Oorschroeven met een grote bouton bloedkoraal, ø 11 mm. ca. 4.3 gr
Hanger GG 585/000 met bloedkoraal. Fraaie hanger met grove geschulpte rand en greinen met in het midden een ovale gesneden bloedkoraal. Grootte hanger 18x38 mm. ca. 2.8 gr.
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G