Parelcollier, multicolour met GG 585/000 bolsluiting. Collier van parels gemaakt van parelmoer uit zuidzee oesters, ø 12 mm, in zwart, grijs, groen en beige tinten. Lengte 47 cm
Slavenband zilver 835/000 met bedels. Getorste slavenband, ø 4mm, met 13 bedels, o.a. een engel, trambourijn rolschaats en vogelkooi. ø 49x59 mm, Voorzien van bakslot en veiligheid. ca. 26,05 gr.
Zilveren jamlepel, 835/000, met gebogen steel en haakje. Montuur Haags lofje. MT: Gerritsen en Van Kempen, Zeist ca 1930. Lengte 18 cm ca. 43 gr. Cond G-U
Zeldzaam zilveren, 835/000, wasklosje met floraal drijfwerk voorzien van oud belastingkeur. ca 1840 ø 2.5 cm Cond G
Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G
G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G
J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G
Ongesigneerd twee 17e eeuwse landschapstekeningen waarvan 1 sepia een rode houtskool (sepia heeft scheurtje rechts van bomenpartij) 15x9 Cond:R/G
WQ. Lagrand ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands polderdorp met molen 18x24cm. Cond.: G
Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G
Chinees zwaard met bronsbeslagen sierwerk (houten schede) met Foo honden decor, 20e eeuw in goede staat. 110cm Cond:G
Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G
Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G
Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G
Twee vooroorlogse lederen koffers met vernikkeld sluitwerk. 35x44cm Cond:G
Lot met diverse oude ansichtkaarten Holland 20e eeuw. 12x20x32 Cond:G
Eerste periode Louis Seize pendule omstreeks 1780, zwart marmer met vuurverguld brons, in goede originele staat(wijzerplaat beschadigd bij sleutelgat, wijzers later) 25x10x44 cm Cond:R/G
Twee antieke Weense bronzen figuren, een ram en een keiler(wildzwijn) koud beschilderd Cond:G 4cm
Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G
Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G
Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels, 19e eeuw met florale decors, een schotel goed, rest beschadigd, alle kopjes goed 6x13cm Cond:R