Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse ...
Strakke zilveren, 830/000, gestyleerde vaas met getrapte voet. ca 249 gr. ø voet 9,5 cm. Hoogte 19.5 cm. Klein deukje bij de voet.
Antieke zilveren visschep, 835/000. Fraai ajourgezaagde en gegraveerde visschep met ivoren heft. MT: A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch, exportkeur. jl: D 1863 ca. 27x7.5cm Cond. G
Schuitvormige Engelse sterling zilveren hengselmand op voet ajourgezaagd 925/000, Harrods London S.W. MT:RB. ca. 660gram 30x20x11 cm. Cond.:U
Collier met fraai versierd groot kruis. Een collier van granaat en groene kwarts met daaraan een groot zilveren 925/000 kruis prachtig versierd met jade, synt. robijn en zirconia's. Aan de bovenzijde...
Twee lange colliers met diverse soorten edelstenen. Met onder andere koraal, agaat, turkoois en malachiet. Lengte 70 cm. Eén collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting.
Collier en hanger, zilver 835/000, zwanen met diverse kleurstenen. Fijn gourmetcollier met hanger in de vorm van dubbele zwanen, versierd met rode, blauwe en witte stenen. 26x38 mm. Lengte collier 42...
Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 stempels, bevestigd aan een jasseroncollier. Schoonhoven rond 1850. ca 42.2 gr
Vroeg 19e eeuwse zilveren, 835/000, tasbeugel met voorstelling van vrouwfiguren tussen florale versieringen. Voorzien van fraaie tas gemaakt van kralen, MT: A. Molenberg Groningen, JL: J 1919, 15x24cm...
Twee zilveren broches, 835/000 met bloemmotieven. Een broche met bloemen en een broche met florale bewerking en stenen. Totaal ca. 10.1 gr. 46x17 mm en 70x25 mm.
Grote zilveren 925/000 oorringen met bewerking. ø 3 mm, 9 mm. Grootte 48 mm. 11.3 gr
Bijzondere zilveren streekgesp. Met filigrain bewerking en turkoois in het midden gezet in een filigrain bloem. 78x64 mm. ca. 77.8 gr.
Ring zilver 925/000 met zirconia's. Ring met in het midden een bloemvorm, ø 12 mm, met daarin een witte ovale zirconia en een rand van roze zirconia's. ø 52 ca. 4.0 gr. De ring is gerhodineerd. Nieuw
Twee colliers met edelstenen en goud op zilveren sluitingen. Een collier met amethist en kwartskralen en een collier met grijze parels en benen hoofdjes. Lengte 44 cm
Twee colliers met parels en rozenkwarts. Een langsnoer met langwerpige parels en rozenkwarts en een kort snoer met grijze en witte parels. Lengte 40-80 cm
Kralencollier groene kralen, ø 14 mm. Lengte 64 cm.Geknoopt ca 178 gr.
Collier met hanger, witmetaal, met camee. Grof rond Venetiaans collier, ø 4 mm, met grote ovale hanger met in het midden een camee. De rand om de camee is versierd met diverse stenen. ø 58x64 mm. Len...
Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...
Zilveren snuifdoosje, 835/000. Heupvormig snuifdoosje met ribbeldecor en fraai scherp gegraveerd deksel. MT: Bastiaan Meijer, Schoonhoven jl: X 1857 ca. 44 gr. 8x4.5x1.5cm. Cond G
Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G
Antiek uit 1870 daterende bijbel uitgevoerd in bruin verlours met Hollands gouden bijbelslot, 585/000. 10x15,5x5 cm. Cond.:G
Collier en kruis zilver 925/000 met turkoois. Groot kruis bestaande uit 6 ovaal cabouchon geslepen turkooisen met zilveren bollen aan elkaar bevestigd. Het geheel zit aan een gourmetcollier. kruis 50x...
Zilveren 835/000 trommel, rond model. De bovenzijde is gedecoreerd met een verliefd paar met banjo. De rand is voorzien van versieringen met putti (verguld aan de binnenzijde). Importeursteken: Cornel...
Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.
Stel rozenvaasjes, zilver 835/000, met geschulpte bovenrand en ronde voet. MT: P.J.Bierenbroodspot & J.P.v/d Starre, Amsterdam ca 1920 ca. 50 gr. Cond.: G
Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G
Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
18e Eeuwse bijbel met originele dubbele zilveren sloten. MT Jan Bleeker, Amsterdam, 1788. 17.5x11x6cm
Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G
Antieke lakstempel, GG 585/000, met carneool. Vroeg 19e eeuwse lakstempel langwerpig model met fraaie bewerking en aan de onderzijde een carneool. 48x22 mm.
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57
Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65
Antieke lakstempel, GG 585/000 met monogram. Vroeg 19e eeuwse lakstempel, fraai bewerkt met monogram ERZ. Hangeroog gerepareerd. 36x19 mm.
Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.
Hanger GG 585/000 met emaille portret. Zeer fraaie ronde limoge hanger met een vrouwenportret gezet in een bewerkte rand, ø 30 mm. ca. 5 gr.
Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...
Koordcollier GG 750/000. Lang fijn koordcollier, ø 2.1 mm, als nieuw. ca. 3.8 gr. Lengte 70 cm.
Slavenband GG 585/000 met smaragd. Slavenarmband met aan de bovenzijde een slag met daarin in een WG gladomzetting een rond gefacetteerde groene steen, ø 4.5 mm. Voorzien van scharnier en bakslot met ...
Antieke broche GG 585/000 met bloedkoraal. Navette vormige broche met een rand bewerkt met getorst draad en in het midden 3 bloedkoralen in een getorste rand. 4x1.5 cm ca 3.7 gr
Collier en armband met groene kralen en parels, bevestigd aan een zilveren sluiting. Collier en armband met antieke groene kralen, ø 7.5 mm, en zoetwaterparels, ø 8.5 mm. De armband heeft 2 rijen. Len...
Antieke horlogesleutel, GG 585/000. Antieke vroeg 19e eeuwse horlogesleutel met sleutelring. 56x18 mm
Armband en collier, staal, grove schakels, 16x9mm, verbonden met GG,585/000, tussenogen. Lengte armband 20 cm, lengte collier 48 cm. Nieuw
Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm
Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken, bestaande uit een fazantenhaan en hen. ca 20x9cm. onbekende keurmerken, ca. 123 g.r Cond.:G
Zilveren Jat, rijkelijk berwerkt met eikenbladeren , menora en bekroond met een fazant. Rusland, 84 Zolotniks (875/000), ca. 50 gram lengte 30cm Cond.:U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G
Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm
Zilveren cloissonné parfumflacon, 925/000. Grote flacon versierd met bloemen en emaille geplaatst op een zilveren voet met getorste rand. Het emaille aan de dop is wat beschadigd. 4x7x15 cm ca. 165 gr...