Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse ...
Strakke zilveren, 830/000, gestyleerde vaas met getrapte voet. ca 249 gr. ø voet 9,5 cm. Hoogte 19.5 cm. Klein deukje bij de voet.
Antieke zilveren visschep, 835/000. Fraai ajourgezaagde en gegraveerde visschep met ivoren heft. MT: A.H. der Kinderen, 's Hertogenbosch, exportkeur. jl: D 1863 ca. 27x7.5cm Cond. G
Schuitvormige Engelse sterling zilveren hengselmand op voet ajourgezaagd 925/000, Harrods London S.W. MT:RB. ca. 660gram 30x20x11 cm. Cond.:U
Collier met fraai versierd groot kruis. Een collier van granaat en groene kwarts met daaraan een groot zilveren 925/000 kruis prachtig versierd met jade, synt. robijn en zirconia's. Aan de bovenzijde...
Twee lange colliers met diverse soorten edelstenen. Met onder andere koraal, agaat, turkoois en malachiet. Lengte 70 cm. Eén collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting.
Collier en hanger, zilver 835/000, zwanen met diverse kleurstenen. Fijn gourmetcollier met hanger in de vorm van dubbele zwanen, versierd met rode, blauwe en witte stenen. 26x38 mm. Lengte collier 42...
Zilveren chatelaine, 835/000, met 2 stempels, bevestigd aan een jasseroncollier. Schoonhoven rond 1850. ca 42.2 gr
Vroeg 19e eeuwse zilveren, 835/000, tasbeugel met voorstelling van vrouwfiguren tussen florale versieringen. Voorzien van fraaie tas gemaakt van kralen, MT: A. Molenberg Groningen, JL: J 1919, 15x24cm...
Twee zilveren broches, 835/000 met bloemmotieven. Een broche met bloemen en een broche met florale bewerking en stenen. Totaal ca. 10.1 gr. 46x17 mm en 70x25 mm.
Grote zilveren 925/000 oorringen met bewerking. ø 3 mm, 9 mm. Grootte 48 mm. 11.3 gr
Bijzondere zilveren streekgesp. Met filigrain bewerking en turkoois in het midden gezet in een filigrain bloem. 78x64 mm. ca. 77.8 gr.
Ring zilver 925/000 met zirconia's. Ring met in het midden een bloemvorm, ø 12 mm, met daarin een witte ovale zirconia en een rand van roze zirconia's. ø 52 ca. 4.0 gr. De ring is gerhodineerd. Nieuw
Twee colliers met edelstenen en goud op zilveren sluitingen. Een collier met amethist en kwartskralen en een collier met grijze parels en benen hoofdjes. Lengte 44 cm
Twee colliers met parels en rozenkwarts. Een langsnoer met langwerpige parels en rozenkwarts en een kort snoer met grijze en witte parels. Lengte 40-80 cm
Kralencollier groene kralen, ø 14 mm. Lengte 64 cm.Geknoopt ca 178 gr.
Collier met hanger, witmetaal, met camee. Grof rond Venetiaans collier, ø 4 mm, met grote ovale hanger met in het midden een camee. De rand om de camee is versierd met diverse stenen. ø 58x64 mm. Len...
Twee kristallen flacons, een grote kristallen parfumflacon met bewerkte onderzijde met zilveren dop, 800/000, duits fraai glad model, iets gedeukt, 9x5.5x12 cm, vermoedelijk Stuttgart en een kristalle...
Zilveren snuifdoosje, 835/000. Heupvormig snuifdoosje met ribbeldecor en fraai scherp gegraveerd deksel. MT: Bastiaan Meijer, Schoonhoven jl: X 1857 ca. 44 gr. 8x4.5x1.5cm. Cond G
Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G
Antiek uit 1870 daterende bijbel uitgevoerd in bruin verlours met Hollands gouden bijbelslot, 585/000. 10x15,5x5 cm. Cond.:G
Collier en kruis zilver 925/000 met turkoois. Groot kruis bestaande uit 6 ovaal cabouchon geslepen turkooisen met zilveren bollen aan elkaar bevestigd. Het geheel zit aan een gourmetcollier. kruis 50x...
Zilveren 835/000 trommel, rond model. De bovenzijde is gedecoreerd met een verliefd paar met banjo. De rand is voorzien van versieringen met putti (verguld aan de binnenzijde). Importeursteken: Cornel...
Viscouvert in cassettes met zilveren heft, bestaande uit 11 vorken en 12 vismessen met zilveren heft, 800/000, met fraaie Jugendstil bewerking. 17 cm.
Stel rozenvaasjes, zilver 835/000, met geschulpte bovenrand en ronde voet. MT: P.J.Bierenbroodspot & J.P.v/d Starre, Amsterdam ca 1920 ca. 50 gr. Cond.: G
Hollandse zilveren miniatuur, 835/000, een hondekar. Voorzien van kleinkeur. ca 34 gr. 7x3cm Cond G
Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
18e Eeuwse bijbel met originele dubbele zilveren sloten. MT Jan Bleeker, Amsterdam, 1788. 17.5x11x6cm
Antiek Fries mes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met ruiter te paard voorzien van gravure; J.K Bijlsma, 1832. lengte 26cm Cond:G
Antieke lakstempel, GG 585/000, met carneool. Vroeg 19e eeuwse lakstempel langwerpig model met fraaie bewerking en aan de onderzijde een carneool. 48x22 mm.
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote GG bloem met daarin 4 rond gefacetteerde en 4 peervormige Carneolen. Grootte kop van de ring ø 18,7. ca 4 gr, ø 57
Unieke herenring GG 585/000 met stersaffier. Fraaie herenring met ovale cabouchon geslepen kobaltblauwe stersaffier, ø 12x15 mm. ca. 9.8 gr. ø 65
Antieke lakstempel, GG 585/000 met monogram. Vroeg 19e eeuwse lakstempel, fraai bewerkt met monogram ERZ. Hangeroog gerepareerd. 36x19 mm.
Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.
Hanger GG 585/000 met emaille portret. Zeer fraaie ronde limoge hanger met een vrouwenportret gezet in een bewerkte rand, ø 30 mm. ca. 5 gr.
Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...
Koordcollier GG 750/000. Lang fijn koordcollier, ø 2.1 mm, als nieuw. ca. 3.8 gr. Lengte 70 cm.
Slavenband GG 585/000 met smaragd. Slavenarmband met aan de bovenzijde een slag met daarin in een WG gladomzetting een rond gefacetteerde groene steen, ø 4.5 mm. Voorzien van scharnier en bakslot met ...
Antieke broche GG 585/000 met bloedkoraal. Navette vormige broche met een rand bewerkt met getorst draad en in het midden 3 bloedkoralen in een getorste rand. 4x1.5 cm ca 3.7 gr
Collier en armband met groene kralen en parels, bevestigd aan een zilveren sluiting. Collier en armband met antieke groene kralen, ø 7.5 mm, en zoetwaterparels, ø 8.5 mm. De armband heeft 2 rijen. Len...
Antieke horlogesleutel, GG 585/000. Antieke vroeg 19e eeuwse horlogesleutel met sleutelring. 56x18 mm
Armband en collier, staal, grove schakels, 16x9mm, verbonden met GG,585/000, tussenogen. Lengte armband 20 cm, lengte collier 48 cm. Nieuw
Zilveren bowllepel met schenktuit en vergulde binnenbak bevestigd aan een houten heft. De lepel is gerestaureerd. 40x11x5cm
Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken, bestaande uit een fazantenhaan en hen. ca 20x9cm. onbekende keurmerken, ca. 123 g.r Cond.:G
Zilveren Jat, rijkelijk berwerkt met eikenbladeren , menora en bekroond met een fazant. Rusland, 84 Zolotniks (875/000), ca. 50 gram lengte 30cm Cond.:U
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos met ribbelversiering,835/000. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Cond:G
Fraaie geslepen kristallen roomkan voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, ronde voet. MT: C.J.Begeer Utrecht ca 1880. ø 63x15 cm
Zilveren cloissonné parfumflacon, 925/000. Grote flacon versierd met bloemen en emaille geplaatst op een zilveren voet met getorste rand. Het emaille aan de dop is wat beschadigd. 4x7x15 cm ca. 165 gr...
Divers zilver, bestaande uit: melkkannetje Empirestijl Duits 800/000 met lijnbewerking en bijpassende theezeef met lekbakje, een Hollandse suikerlepel met bloem op steel 835/000 en een Engelse tafelk...
Kristallen zalfpotje, 12 vlaks geslepen, voorzien van een zilveren, 800/000, deksel met parelrand. ø 5x4cm Cond G
Set met 6 antieke zilveren, 835/000 koffielepels met puntbak en een soort biedermeiermontuur. MT: A. en J.J.Driesen, Schoonhoven jl: T 1878. 12 cm Totaal ca. 62 gr.
Zilveren (800/000) langwerpig doosje, met voorstelling van adelijke familie, rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen (scharnierend). MT: Georg Roth & Comp (Hanauer Silberwaren Manufaktur) ca. 189...
Fraaie zilveren bonbonnière met kabelrand en voorzien van een gecontourneerd opengewerkt hengsel. Oud belastingkeur. ca. 126 gr. 14x17x13.5cm. Cond.: G
Tien delen divers plated 20e eeuw o.a theezeef, servettenhouder, servettenhouder en sauskommen, kan etc. 8-23cm Cond:G
Ring GG 585/000 met Streepagaat. Fraaie ring met in het midden een ronde streepagaat, ø 14 mm, gezet in een rand met getorste versiering. ø 52 ca. 5.8 gr.
Strakke ring GG 585/000 met 3 briljantjes. Ring met strakke langwerpige bovenkant voorzien van 3 kleine briljantjes. ca. 2.3 gr. ø 57
Staafbroche GG 585/000 met steentjes. Lange staafbroche met in het midden een versiering met 3 kleine steentjes. Voorzien van bolsluiting. Lengte 70 mm. ca. 2.9 gr.
Sierlijke staafbroche WG 585/000 met parel en briljant. Staafbroche in het midden versierd met een strik bezet met parel en briljantjes. Aan de uiteinden van de staaf zitten 2 driehoeken bezet met bri...
Collier WG 750/000 met hartje WG 585/000 met klein briljantje. Een fijn WG ankercollier met daaraan een fijn gematteerd opengewerkt hartje, met een klein briljantje. ø 12 mm. Lengte 45 cm. ca. 2.8 gr...
Collier met hanger WG 585/000 met briljant. WG S-collier met vast in het midden een markiesvormige hanger met briljanten. 12x17 mm. ca 8.1 gr. Lengte 45 cm.
Elegante Art Deco ring GG 585/000 met diamant en robijn. Bijzondere Art Deco ring, langwerpig model met in het midden een briljant geslepen diamant, ca 0.30 crt. SI/W Om de diamant zitten 32 kleine di...
Hanger GG 585/000 met groene stenen. Zeer sierlijke bloemvormige hanger versierd met groene stenen in diverse slijpvormen. Voorzien van een cliphangeroog. Grootte inclusief oog: 21x36 mm. ca. 4.5 gr. ...
Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw
Emaille ei fraai bewerkt met diverse kleuren emaille. Vermoedelijk Russisch. 38x29 mm
Hanger zilver 925/000 met parel en zirconia's. Lang smalle hanger met krulvorm bezet met zirconia's. Onderaan de hanger hangt een witte parel bevestigd aan een hoed bezet met zirconia's. Lengte 52 mm....
Lot edelstenen sieraden bestaande uit een collier van lapis lazulli en twee armbanden met turkooisstenen gezet op spiraaldraad. Eén armband is tevens versierd met zilveren stukjes.
Lot diverse sieraden bestaande uit o.a. een double collier en armband, een collier met blauwe stenen, een snoer zwarte kralen, oorknoppen, ring zilver markesiet, magneetarmband.
Oorhangers rosé 416/000 met amethist en diamant. Oorhangers met bloemvorm met amethisten geslepen als bloemetjes, totaal ca 3 crt, met als bloemhartje een tourmalijn, totaal 0.02 crt en in de hanger d...
Broche GG 585/000 met diamanten. Fraaie staafbroche met in het midden een rozet met roosdiamanten, gezet op zilver. In de band naast de rozet zijn aan weerskanten 5 briljant geslepen diamanten gezet. ...
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Antieke Friese zilveren geboortelepel, bekroond met ridder te voet en wapengravure op achterzijde van de bak, 925/000. 1889 MT: Paulus Arnoldus van der Beek Workum Den Haag. ca. 74 gram. 19 cm Cond.:U
Zilveren naaldenkoker, 835/000. Taps toelopende naaldenkoker met schroefdop en een gedreven afbeelding van boerinnen. MT: Johannes van Hoek, Amsterdam, ca 1820 ca. 16 gr. Lengte 10,5 cm Cond.: G
Stel zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes rustend op drie pootjes met zilveren zoutlepeltjes, 835/000 ca. 32 gram Cond:U
Parfumflacon zilver verguld, 88 zolotniks, 916/000, Russisch. Cloissonné met florale motieven van emaille met edelstenen. De flacon heeft de vorm van een tafelbel. ø 4x7 cm ca. 57 gr. 20e eeuw. Gestem...
Zilveren loddereindoosje, Hollands 835/000, met diverse gravures en bol deksel voorzien van origineel sponsje. MT: Eliaser Efraim Denekamp, Schoonhoven. jl: V 1855. 4x3.8x3cm
Sterling zilveren brandewijn kom met geciseleerde eikenblad en eikelmotieven. 925/000. ca. 285 gr. 22x12 cm. Cond:U
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Antiek zilveren slabestek, Holland 835/000, voorzien van zeer fraaie gravure op de stelen doorlopend in de bak, zowel aan de voor als aan de achterzijde. MT: Jan Abram Lintveld Sr, Amsterdam, jl U 185...
Miniatuur zilveren brandewijnkom met gedreven jachtmotieven en molenaar, 835/000, ca. 66gram. 15x7x4cm Cond.:G
Zakhorloge prachtig ingelegd met groen emaille en versierd met similie. Met fraaie grijs bewerkte wijzerplaat. Mechanisch, ø 55 mm
Twee zakhorloges, 1 met portretten mechanisch en een kleinere quartz model met facet geslepen glas. Beiden vervaardigd uit geel metaal.
Lot met drie horloges, bestaande uit een bol hanghorloge, mechanisch, en twee zakhorloges met uil en hart. Beiden quartz modellen.
Groot langwerpig verguld horloge, met bruin leden band. Grootte kast 43x55 mm. Mechanisch
Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.
Elegant armband-horloge zilver 925/000, merk Clarissa. Spanghorloge in het midden voorzien van een kantelbare kast met aan de éne zijde het horloge en aan de andere zijde een ovaleTurkoois. ø 61x49 m...
Zakhorloge GG 585/000 damesmodel. Elegant dames zakhorloge ø 29 mm met fraai bewerkte achterzijde, romeinse cijfers en GG hangeroog.
Zilveren horloge, 835/000, Adora, spangmodel, uitlopend aan de bovenzijde waar langwerpig uurwerk tussen gezet is. Mechanisch, ø 56x46 mm. ca 48,8 gr.
Omega horloge GG 750/000 met briljant. Dameshorloge Omega De Ville met schakelband en een lunette bezet met 28 briljanten. In goede staat. ca. 45.5 gr. Lengte 18.5 cm
Bijzonder zakhorloge, Engels met spillegang, zilver in bijbehorende behuizing. rond 1800, ø 43 mm, dikte 34 mm bevestigd aan een fraaie Hollandse chatelaine met 2 stempels en een sleutel. De wijzerpla...
Engels zilveren zakhorloge, J.G.Graves Sheffield; The express English Level. Aan het horloge zit een zilveren horlogeketting met gourmetschakel en 2 Zuid Afrikaanse munten
Dameshorloge GG 585/000 met leren band. Elegant rond horloge, mechanisch, met GG kast, bevestigd aan een zwart leren band. ø 21 mm. Werkend, Cond G
Twee delen antiek ivoor, een bewerkte ketting met olifanten, en een broche met kraanvogel (gelijmd) 4,5x27cm Cond:R/G
Esprit horloge, ovaal model met stalen band en zirconia's. mist een steentje .nieuw
Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G
Russische zilveren schenkkannetje, zogenoemd "Kovsch". 84 zolotniks, 875/000. Prachtig bewerkt met emaille versieringen. Geplaatst op een voet en voorzien van een hengsel. 13x8x8 cm ca. 169 gr. Gestem...
Stel antieke zilveren sierkurken, 835/000, versierd met parelranden. MT: G.Greup, Schoonhoven. ca 1890 ca. 9 cm. Cond G