Kleine oude Friese stoelschippertjes wandklok, 20e eeuw in goede staat 50cm
Aparte grote notenhouten lyra-pendule met intarsia met 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (aanpassingen) 50x19x25cm. Cond.: G
Antieke wandklok met 18e eeuwse Franse kopergegraveerde wijzerplaat(houten schwarzwald uurwerk, eigen bouw) 40x31x20cm Cond:R
Grote skeletklok met sneck en maanstand, messing met glazen stolp 2e helft 20e eeuw 46x31x21cm Cond:G
Grote oude handgestoken regelateur naar oud voorbeeld. 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast. 126cm Cond:G