Kavel met 14 diverse oude Mahjongg spellen 20e eeuw 30x50x40cm. Cond.: G
Oude Duitse speelgoed Erzgebirge stal ca. 1930, origineel beschilderd hout en gelithografeerd. In originele staat met koe en paard 25x31x12cm. Cond.: G