Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met madaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Antieke Duitse black forest (Schwarzwald) snijwerk, voorstellend een gems onder een boom.(met asbak en luciferhouder) omstreeks 1900. in goede staat. 17x15,5x10 Cond:G
Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil geurverdrijver ca. 1900 in lelievorm met slak en kikker (1 pootje opnieuw aangezet) 21cm. Cond.: R-G
Antiek bronzen vaasje, geheel bewerkt en gegraveerd met diverse tekens en dierafbeeldingen(mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode) onderkant gemerkt met een teken Cond:G 18x10ø
Antieke messing Tyfon patent luchtcilinder toeter. 1e helft 20e eeuw. Malmo Sweden, Kackums mek Verkstad(A.E 1120) licht bedeukt. 60x30x13cm Cond:G
Geribt bronzen bakje met een oor in de vorm van een dierenkop China Han periode. 7x13,5x11cm
Antiek bronzen vaasje bewerkt met diverse tekens en afbeeldingen van dieren (mogelijk Chiao Tou vaasje uit de Han periode, 200 voor tot 220 na Christus) 16x9,5ø cm onderkant met sticker, collection V...
Vroeg 19e eeuwse bronzen reisikoon (drie luik) drie heiligen in goede originele staat 12x36 Cond:G
Oude bronzen Baardmankruik omstreeks 1900 Keyser Henrick IV in goede staat
Originene Schwarzwald (Blackforest) Humidor omstreeks 1880 met 7 schuiflades en lade onder, met bovenop hoender voorstelling en florale decors 43x34x18cm Cond:G
Marmeren asbak met bronzen Schotse terrier ca. 1930 (chips asbakrand) 18,5x16x7cm. Cond.: R-G
Twee antieke compositie metalen tafelstukken (rookartikelen): 1x dame met luciferhouder en 1x pauw als sigarenhouder 16-21cm.
Antieke vergulde messing bewerkte tafelschaal ca. 1900 met floraal decor in goede originele staat 9xø27cm.
twee grote kopergeslagen sierplaquettes omstreeks 1900 Turenne en Jean Bart 54x40cm Cond:G
Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G
Drie delig kopergeslagen artdeco bowlset omstreeks 1920 Duitsland. gemerkt met een pelikaan stempel alleen bowlpot gemerkt. (schutzmarke Pelikan) bestaande uit 1 groot tablet, een onderschotel en een...
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Duitse WMF plated Jugendstil inktstel in zweepslagmotief met denneappels en takken ca. 1900, in goede originele staat 18x12x6cm.
Antieke Jugenstil Wandplaquette omstreeks 1900 met als voorstelling een vrouw bij waterpartij met lelies en zwanen, rondom floraal zweepslag motief. Gemaakt van bronskleurig gepatineerd compositiemeta...
Twee 19e eeuwse bronzen Spanjoletten grepen 16-20cm. Cond.: G