Vijf opgezette dieren o.a spechten, uil, eekhoorn. 25x40cm Cond:G
Oude opgezette herdershond staande op houten plank 130-90-35cm Cond:G
Hoorn des overvloeds ca. 1900 met tekstgravure en plated messing voet 31x30x12cm. Cond.: G
Grote houtgestoken engel met blaasinstrument, 20e eeuw 40x45x20cm Cond:G
Twee delen antiek snijwerk, 1 cherubijnkopje, grote houtgestoken kapitel omstreeks 1800. 14-40cm Cond:R/G
Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G
Antieke houtgestoken barok koplijst, omstreeks 1800 van Duits altaar(originele polychromie) 47x76x20cm Cond:G
Oude Hongaarse Cello 2e helft 20e eeuw, krassen in de lak 112x40x18 Cond:R
Portugese gitaar met boek, Guitae Magique in koffer, 2e helft 20e eeuw. 80x39x12 Cond:G
Oude accordeon in koffer, merkt Paganini 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x40x25cm.
Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G
Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G
Antieke Duitse notenhouten accordeon omstreeks 1900, Concertina Chemnitz, met metalen beslag, parelmoer knoppen(2 knoppen missen) Cond:G
Antieke Duitse houten accordeon, omstreeks 1900 met metalen beslag en parelmoer knoppen(twee knoppen missen) 38x19x20cm Cond:G
Oude King Wald Trompet U.S.A. met koffer (zonder mondstuk) 52cm. Cond.: R
Oude speeldoos uit de 70-er jaren met Zwitserse mechaniek getiteld "Maria Maria", houten kist met intarsia. Dansers draaien voor een spiegel met aan weerszijden sigarettenhouders. Mechaniek werkt soms...
Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G
Chinees schaakspel met keramieken schaakstenen in roodgelakte kist met figuren decor 21e eeuw. 11x41x21cm Cond:G
Tibetaanse sieradenkist met leder , en beschilderd met goudkleurige figuren. lades en twee deurtjes. 20e eeuw in goede staat. 24x31x25 Cond:G
Grote antieke zandstenen Bentheimer bak in goede originele staat, 160x39x22cm
Oude zware messing watrepomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G
Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G
Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G
Antieke geemailleerde wasbak en een ijzeren tuinvaas. 30-57 cm Cond: R/G
Vier oude tuinmeubelen van metaal: 1x bloem-etagetafel , 2 stoelen en 1x hocker 43-70cm. Cond.: R-G
Oude kinder-tuinbank gemaakt van ijzer en eikenhout 54x140x32cm. Cond.: G
Veertien antieke terras klapstoelen 1e helft 20e eeuw 90x40x40cm. Cond.: R-G
Vier delen divers antiek, een kleien zuid Duitse wortelnoten tabakspijp met plated applicaties (sterren en twee koeien) een plated beurs(verbogen) een messing Kleine microscoop en een kleine verrekijk...
Zeer grote Oosterse dolk met gegraveerd lemmet en bronzen met houten heft 20e eeuw (Khukuri) Cond.: G
Grote antieke wandplaquette houtsnijwerk, Frankrijk omstreeks 1880 met floraal decor 142x29x3 Cond:G
Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G
Vergulde messing pijpvaas met keramiek ca. 1900, handbeschilderd decor van tuin 24xø12cm. Cond.: G
Lot oud antiek emaille o.a. 1 B.K. emaille maaltijdenhouder (6-delig) 1 comfort (3-delig) 1 broodtrommel 21x48cm. Cond:G
Lot oude klederdracht met goud stiksels, o.a hoofdbedekking, halsband, dolkhouder, haarnet, beurs en een stiksel met monogram en kroon (oosters) 20-30cm Cond:R/G
Klein antiek Perzisch schild van koper, gegraveerd en plated in goede originele staat 5xø21cm.
Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G
Twee Duitse blikken klapperpistolen in lederen holster, gemerkt D.R.G.M. LODI in goede originele staat 16x11x4cm.
Antieke bril met roggehuid koker, 19e eeuw China 15,5x6.5x3cm Cond:G
Antieke notenhouten Jugendstil barometer omstreeks 1910 met messing beslag in goede originele staat, Cond:G
Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G
Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G
Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm
Bronzen thermometer op marmeren voet ca. 1880, voorstellend een vogel bij waterbron in goede staat 16x12x8cm.
Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G
Antieke houtgestoken barometer met druivenranken, omstreeks 1900, klein stukje van het blad af, verder in goede staat. 61x34cm Cond:G
Antieke mahoniehouten stickbarometer, 19e eeuws met Hollandse tekst in goede staat 43cm
Grote mahoniehouten barometer omstreeks 1940 met Nederlandse tekst in goede staat 22ø cm
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G
Kavel van 5 oude duivenklokken: 1x metaal, merk Junior, 1x bakeliet, digitaal Siemens, 1x eiken met messing , Coulet Excelsior, 2x eiken met metaal, Coulet Excelsior 19-22cm. Cond.: R-G
Vier oude/antieke dekseldoosjes 20e eeuw: 1x bakeliet met emaille mediallon (chips), 1x bakeliet met damesportret (randschade), 1x bakeliet met schildpad-imitatie en 1x glazen beschilderde dekseldoos ...
Schildpad brillenkoker ca. 1900 in goede staat (1 stukje ingelijmd) 14,4x4x1,5cm.
Acht oude diverse figuren 20e eeuw o.a: metaal, hout, terracotta etc. (Incl. ebbenhouten olifant met ivoren tanden) 14-26cm. Cond.: G
Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G
Twee oude/antieke miniaturen: 1x 19e eeuws gesigneerd damesportret in wortelnoten lijst 16,5x14,5cm. en 1x miniatuur in geëboniseerde lijst 20e eeuw 10x10cm. Cond.: G
Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.
Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G
Antieke hoedendoos met hogehoed(zogenaamd mollenhaar) omstreeks 1900 22x35x26cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm
Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G
Lot van vijf oude messing fotolijstjes 19e/20e eeuw in goede staat 13-21cm
Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.
Vier delen oud en antiek koperwerk, doofpot, emmer en een ketel. Cond:R/G
Drie grote 19e eeuwse messing kranen in goede staat 20-28cm Cond:G
Twee oude kopergeslagen spiegels 20e eeuw, een octagonaal en een borstelkastje. 55x55cm en 73x37cm In goede staat.
Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G
Vierdelig roodkoperen Art Deco koffiestel met typische stijlvoering, genummerd 70 (deukje onder bij de koffiepot) 26xø26cm. Cond.: R-G
Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G
Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G
Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G
Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G
Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G
Lot divers oud koperwerk en tin 20e eeuw. o.a. koffiemolen, gegraveerd tablet, tinnen borden, kaarskandelaren, en een bierpul(10x) 16-65cm Cond:R/G
Messing tabaksdoos 18e eeuws met tekst: Maer liever bij een Jonkman Vier aan dees Revier vint ik plaaisier. 17x3x4 (naad los)
Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm
Vier delen divers antiek, een plated neurs met kralen, een lederen doosje omstreeks 1900 met papierportret en vergulde omlijsting, een beursje met emaille plaquetees 19e eeuw(beschadigd) en een ivoor ...
Twee antieke gespen met rondom slangen en similie (enkele missen) 12x7x1 Cond:R/G
Groot 19e eeuws Russisch bronzen kruis, aan beide zijden gedetailleerd uitgewerkt, in goede originele staat. 35x17cm
Vijf oude messing met glazen lampen 2e helft 20e eeuw in goede staat: 1x plafondlamp, 2x plafoniere en 2x wandlamp
Grote tiffany stijl tafellamp met putti, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 60x40øcm Cond:G
Grote tiffany stijl tafellamp met floraal en vlinder decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x49ø Cond:G
Antieke messing Jugenstil jardiniere omstreeks 1900 met zinken binnenbak in goede staat 16x50x17 Cond:G
Golftas met inhoud (12 clubs en ballen) Mc Gregor Velocitized ca. 120cm. Cond.: G
Kleine Tiffany stijl tafellamp met floraal deco, 2e helft 20e eeuw 38x22cm Cond:G
Oude kopergeslagen spiegelkast 2e helft 20e eeuw met borstel en deurtje 56x30cm Cond:R
Lot diversen, een bronzen scheepsbel omstreeks 1824, een gewichten casette met pincet en een ikoon 20e eeuw 13-19cm Cond:R/G