Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Opgezette dieren
Startprijs 80 EUR

Vijf opgezette dieren o.a spechten, uil, eekhoorn. 25x40cm Cond:G

Opgezette hond
Resultaat: 125 EUR

Oude opgezette herdershond staande op houten plank 130-90-35cm Cond:G

2x Hertengewei
Resultaat: 40 EUR

Twee oude hertengeweien 57x72 cm. Cond:G

Opgezette roofvogel
Resultaat: 50 EUR

Opgezette buizerd op boomstam 75x70x50cm. Cond.: G

Hoorn met sierstuk
Startprijs 60 EUR

Hoorn des overvloeds ca. 1900 met tekstgravure en plated messing voet 31x30x12cm. Cond.: G

Grote engel
Resultaat: 40 EUR

Grote houtgestoken engel met blaasinstrument, 20e eeuw 40x45x20cm Cond:G

2 Delen snijwerk
Resultaat: 70 EUR

Twee delen antiek snijwerk, 1 cherubijnkopje, grote houtgestoken kapitel omstreeks 1800. 14-40cm Cond:R/G

Buste scheepvaart
Resultaat: 70 EUR

Decoratieve scheepsvaart buste(boegbeeld) naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw gegoten kunsstof. 84cm Cond:G

Barok koplijst altaar
Resultaat: 50 EUR

Antieke houtgestoken barok koplijst, omstreeks 1800 van Duits altaar(originele polychromie) 47x76x20cm Cond:G

Chello
Startprijs 250 EUR

Oude Hongaarse Cello 2e helft 20e eeuw, krassen in de lak 112x40x18 Cond:R

Gitaar
Resultaat: 100 EUR

Portugese gitaar met boek, Guitae Magique in koffer, 2e helft 20e eeuw. 80x39x12 Cond:G

Accordeon in koffer
Startprijs 250 EUR

Oude accordeon in koffer, merkt Paganini 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x40x25cm.

Hoorn grammafoon
Resultaat: 80 EUR

Decoratieve mahoniehouten trechtergrammofoon met messing, 2e helft 20e eeuw,Cond:G

Radio
Startprijs 25 EUR

Oude Duitse draagbare radio 60er jaren, Blaupunkt derby (topje antenne weg, en stukje gril eruit) 20x26x10cm Cond:R/G

Accordeon
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten accordeon omstreeks 1900, Concertina Chemnitz, met metalen beslag, parelmoer knoppen(2 knoppen missen) Cond:G

Accordeon
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse houten accordeon, omstreeks 1900 met metalen beslag en parelmoer knoppen(twee knoppen missen) 38x19x20cm Cond:G

Trompet
Startprijs 175 EUR

Oude King Wald Trompet U.S.A. met koffer (zonder mondstuk) 52cm. Cond.: R

Speeldoos
Startprijs 50 EUR

Oude speeldoos uit de 70-er jaren met Zwitserse mechaniek getiteld "Maria Maria", houten kist met intarsia. Dansers draaien voor een spiegel met aan weerszijden sigarettenhouders. Mechaniek werkt soms...

Boulle console
Startprijs 100 EUR

Boulle console met inleg 19e eeuws 10x33øcm beschadigd, Cond;M

2x Tuindecoratie
Resultaat: 325 EUR

Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G

Maria met kind
Startprijs 50 EUR

Oude cementgegoten tuinbeeld van Maria met kind 75cm. Cond.: R

Beeld, hond
Resultaat: 50 EUR

Betonnen tuinbeeld van een jachthond 75cm. Cond.: G

Schaakspel
Startprijs 50 EUR

Chinees schaakspel met keramieken schaakstenen in roodgelakte kist met figuren decor 21e eeuw. 11x41x21cm Cond:G

Tibetaans sieradenkistje
Resultaat: 60 EUR

Tibetaanse sieradenkist met leder , en beschilderd met goudkleurige figuren. lades en twee deurtjes. 20e eeuw in goede staat. 24x31x25 Cond:G

Bentheimer bak
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke zandstenen Bentheimer bak in goede originele staat, 160x39x22cm

Koperen pomp
Startprijs 30 EUR

Oude zware messing watrepomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G

Zandstenen molensteen
Startprijs 200 EUR

Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G

2 Zandstenen bollen
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke 19e eeuwse zandstenen bollen ø36-ø37cm. Cond.: R-G

2 delen ijzerwerk tuin
Startprijs 40 EUR

Antieke geemailleerde wasbak en een ijzeren tuinvaas. 30-57 cm Cond: R/G

5 Zandstenen poeren
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke zandstenen poeren 19e eeuw 36-38cm. Cond.: R-G

Grote leeuw
Startprijs 250 EUR

Zeer grote betongegoten leeuw 20e eeuw 112x110x40cm. Cond.: G

2 Stoelen, hocker en bloemtafel
Startprijs 70 EUR

Vier oude tuinmeubelen van metaal: 1x bloem-etagetafel , 2 stoelen en 1x hocker 43-70cm. Cond.: R-G

Tuinbank
Startprijs 70 EUR

Oude kinder-tuinbank gemaakt van ijzer en eikenhout 54x140x32cm. Cond.: G

14 Terras stoelen
Startprijs 200 EUR

Veertien antieke terras klapstoelen 1e helft 20e eeuw 90x40x40cm. Cond.: R-G

4 Delen divers
Resultaat: 35 EUR

Vier delen divers antiek, een kleien zuid Duitse wortelnoten tabakspijp met plated applicaties (sterren en twee koeien) een plated beurs(verbogen) een messing Kleine microscoop en een kleine verrekijk...

Groot mes
Startprijs 120 EUR

Zeer grote Oosterse dolk met gegraveerd lemmet en bronzen met houten heft 20e eeuw (Khukuri) Cond.: G

Snijwerk
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke wandplaquette houtsnijwerk, Frankrijk omstreeks 1880 met floraal decor 142x29x3 Cond:G

Masker + hoorn als speer
Startprijs 35 EUR

Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G

Bentheimer bakje
Resultaat: 180 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x99x51cm.

Bentheimer bakje
Resultaat: 100 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 25x88x43cm.

Vaas met messing
Startprijs 80 EUR

Vergulde messing pijpvaas met keramiek ca. 1900, handbeschilderd decor van tuin 24xø12cm. Cond.: G

Kavel emaille
Resultaat: 40 EUR

Lot oud antiek emaille o.a. 1 B.K. emaille maaltijdenhouder (6-delig) 1 comfort (3-delig) 1 broodtrommel 21x48cm. Cond:G

Kavel kledendracht
Resultaat: 50 EUR

Lot oude klederdracht met goud stiksels, o.a hoofdbedekking, halsband, dolkhouder, haarnet, beurs en een stiksel met monogram en kroon (oosters) 20-30cm Cond:R/G

Perzisch schild
Startprijs 100 EUR

Klein antiek Perzisch schild van koper, gegraveerd en plated in goede originele staat 5xø21cm.

Opengewerkt bord
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G

2 Klapper pistolen
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse blikken klapperpistolen in lederen holster, gemerkt D.R.G.M. LODI in goede originele staat 16x11x4cm.

Bril in etui
Startprijs 130 EUR

Antieke bril met roggehuid koker, 19e eeuw China 15,5x6.5x3cm Cond:G

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Jugendstil barometer van eikenhout omstreeks 1900 54cm Cond:G

Jugendstil barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil barometer omstreeks 1910 met messing beslag in goede originele staat, Cond:G

Barometer
Resultaat: 200 EUR

Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G

Banjo barometer
Startprijs 200 EUR

Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G

Barometer
Startprijs 30 EUR

Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm

Thermometer
Resultaat: 100 EUR

Bronzen thermometer op marmeren voet ca. 1880, voorstellend een vogel bij waterbron in goede staat 16x12x8cm.

Gestoken barometer
Resultaat: 50 EUR

Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G

Barometer
Startprijs 90 EUR

Antieke houtgestoken barometer met druivenranken, omstreeks 1900, klein stukje van het blad af, verder in goede staat. 61x34cm Cond:G

Stik-barometer
Resultaat: 90 EUR

Antieke mahoniehouten stickbarometer, 19e eeuws met Hollandse tekst in goede staat 43cm

Ronde barometer
Startprijs 50 EUR

Grote mahoniehouten barometer omstreeks 1940 met Nederlandse tekst in goede staat 22ø cm

Grote messing kroonluchter
Startprijs 60 EUR

Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw 73xø110cm. Cond.: G

Duiven klokken
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 5 oude duivenklokken: 1x metaal, merk Junior, 1x bakeliet, digitaal Siemens, 1x eiken met messing , Coulet Excelsior, 2x eiken met metaal, Coulet Excelsior 19-22cm. Cond.: R-G

Vier doosjes
Resultaat: 80 EUR

Vier oude/antieke dekseldoosjes 20e eeuw: 1x bakeliet met emaille mediallon (chips), 1x bakeliet met damesportret (randschade), 1x bakeliet met schildpad-imitatie en 1x glazen beschilderde dekseldoos ...

Brillenkoker schildpad
Resultaat: 40 EUR

Schildpad brillenkoker ca. 1900 in goede staat (1 stukje ingelijmd) 14,4x4x1,5cm.

8 Diverse figuren
Startprijs 50 EUR

Acht oude diverse figuren 20e eeuw o.a: metaal, hout, terracotta etc. (Incl. ebbenhouten olifant met ivoren tanden) 14-26cm. Cond.: G

10 Delen Aziatica
Startprijs 80 EUR

Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G

2 Miniaturen
Startprijs 45 EUR

Twee oude/antieke miniaturen: 1x 19e eeuws gesigneerd damesportret in wortelnoten lijst 16,5x14,5cm. en 1x miniatuur in geëboniseerde lijst 20e eeuw 10x10cm. Cond.: G

2 Miniatuur portretten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.

4 Delen Egypte
Resultaat: 150 EUR

Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G

Hoedendoos met hoge hoed
Resultaat: 40 EUR

Antieke hoedendoos met hogehoed(zogenaamd mollenhaar) omstreeks 1900 22x35x26cm Cond:G

Hoedendoos
Resultaat: 135 EUR

Antieke 19e eeuwse Duitse spaanhouten hoedendoos met originele beschilderingen en spreuk: Im Hause erschei grosse Freude, Dianna Warf zwei Jungen heute. in zeer goede staat 46x28x20cm

Lijst met schilderij
Resultaat: 50 EUR

Atelier Nico Zwiers (Hengelo), dame in interieur met messing vergulde lijst ca. 1900 30x16cm. Cond.: G

5 Fotolijstjes
Resultaat: 110 EUR

Lot van vijf oude messing fotolijstjes 19e/20e eeuw in goede staat 13-21cm

Paar stijgbeugels
Startprijs 40 EUR

Twee antieke koperen bewerkte stijgbeugels 19e eeuws in goede staat.

4 Delen koperwerk
Resultaat: 90 EUR

Vier delen oud en antiek koperwerk, doofpot, emmer en een ketel. Cond:R/G

3 Koperen kranen
Startprijs 60 EUR

Drie grote 19e eeuwse messing kranen in goede staat 20-28cm Cond:G

2 Kopergeslagen spiegels
Startprijs 40 EUR

Twee oude kopergeslagen spiegels 20e eeuw, een octagonaal en een borstelkastje. 55x55cm en 73x37cm In goede staat.

3 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G

4 Delig Art Deco stel
Resultaat: 90 EUR

Vierdelig roodkoperen Art Deco koffiestel met typische stijlvoering, genummerd 70 (deukje onder bij de koffiepot) 26xø26cm. Cond.: R-G

Kopergeslagen bloempot
Startprijs 40 EUR

Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G

7 Delen koperwerk
Startprijs 40 EUR

Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G

4 Delen koperwerk
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G

4 Delen koperwerk
Startprijs 30 EUR

Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G

Divers koperwerk
Startprijs 30 EUR

Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G

Divers koperwerk + tin
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud koperwerk en tin 20e eeuw. o.a. koffiemolen, gegraveerd tablet, tinnen borden, kaarskandelaren, en een bierpul(10x) 16-65cm Cond:R/G

Tabaksdoos
Resultaat: 60 EUR

Messing tabaksdoos 18e eeuws met tekst: Maer liever bij een Jonkman Vier aan dees Revier vint ik plaaisier. 17x3x4 (naad los)

Koperen pannen
Startprijs 50 EUR

Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm

4 Delen divers
Resultaat: 30 EUR

Vier delen divers antiek, een plated neurs met kralen, een lederen doosje omstreeks 1900 met papierportret en vergulde omlijsting, een beursje met emaille plaquetees 19e eeuw(beschadigd) en een ivoor ...

2 Antieke gespen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke gespen met rondom slangen en similie (enkele missen) 12x7x1 Cond:R/G

Russisch kruis
Startprijs 50 EUR

Groot 19e eeuws Russisch bronzen kruis, aan beide zijden gedetailleerd uitgewerkt, in goede originele staat. 35x17cm

5 Italiaanse lampen
Startprijs 120 EUR

Vijf oude messing met glazen lampen 2e helft 20e eeuw in goede staat: 1x plafondlamp, 2x plafoniere en 2x wandlamp

Tiffany stijl tafellamp putti
Resultaat: 100 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp met putti, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 60x40øcm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp, groot
Resultaat: 120 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp met floraal en vlinder decor, 2e helft 20e eeuw in goede staat 74x49ø Cond:G

Bewerkte bronzen schaal
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing Jugenstil jardiniere omstreeks 1900 met zinken binnenbak in goede staat 16x50x17 Cond:G

Antiek slot
Startprijs 90 EUR

Slot met originele sleutel 19e eeuw 10x7x8cm. Cond.: G

Golftas met inhoud
Resultaat: 50 EUR

Golftas met inhoud (12 clubs en ballen) Mc Gregor Velocitized ca. 120cm. Cond.: G

Kleine Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Kleine Tiffany stijl tafellamp met floraal deco, 2e helft 20e eeuw 38x22cm Cond:G

Spiegel met borstels
Startprijs 40 EUR

Oude kopergeslagen spiegelkast 2e helft 20e eeuw met borstel en deurtje 56x30cm Cond:R

Kavel diversen
Startprijs 40 EUR

Lot diversen, een bronzen scheepsbel omstreeks 1824, een gewichten casette met pincet en een ikoon 20e eeuw 13-19cm Cond:R/G