Bronzen Chinese trekpot met draken en paradijsvogel decor, 20e eeuw 11x15x11ø Cond:G
Twee delen oud/antiek Chinees brons: 1x tafelbel met tekst en gesigneerd, 1x zware vaas zonder bodem met tekst en tekens 21-25cm. Cond.:G
Chinees porseleinen schaal met bronzen voetstuk 19e eeuws met figuren en tuindecor, korf met bamboedecor 25x35,5ø Cond:G
Mahoniehouten Empire theekist 19e eeuw(2knopjes missen) verder in goede staat. 12x9,5x13cm Cond:G
Rosewood, 19e eeuws dekseldoosje met miniatuur damesportret op deksel(waarschijnlijk op ivoor geschilderd )9,5x15,5x9 in goede staat
Oude Japanse zwarte lak sieradenkist met parelmoer en figurendecor met benen gezichten 20e eeuw in goede staat 8x18x13cm.