Antieke metalen speeldoos met slinger en fraaie afbeeldingen op de deksel van een meisje met een bloem. ø 10 cm Cond G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Japans gelakt sieradenkistje met parelmoer belijnd, opbergvak deurtjes en lades 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 28x34x22 Cond:G
Neogotisch 19e eeuws religieus schilderij met goudbeschilderde eikenhouten lijst en Latijnse tekst, olieverf op paneel,in goede originele staat 106x51cm
Vergulde Weense messing dekseldoos 19e eeuw met schilderij achter glas, gesigneerd B.R. 3,5xø9,5cm.
Antieke theekist omstreeks 1900 met parelmoer en been mozaik ingelegd, beschadigingen aan mozaik 15x23x13 Cond:R/G
Album "Artists'Papers Sensitized for Photographic Printing", Dassonville Charcoal Black Projection Papers. Album met diverse foto's op verschillende soorten papier gedrukt, vermoedelijk destijds ter p...
Antieke Hollandse statenbijbel anno 1687 door Jan Appelaar Amsterdam met origineel lederen band en bronzen beslag en sluitwerk met diverse landkaarten. 14x28x43 Cond:R/G
14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...
Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele ontbreken 29x25x12cm. Cond.: M
Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...
Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Antieke bronzen corpus Christi 19e eeuw of ouder, verso etiket XV 1e Siecte, in goede staat, 21x17x3cm
Gesigneerde vergulde messing monstrans met tijgerogen en emaille versieringen. Gesigneerd E. van den Houte Anderlecht (20e eeuw) 48cm.
Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G
Negen delen tin, grote tinnen kruik, drie spuiten , een tinnen beker, 4 grote borden, een bord gescheurd. 15-47cm Cond:R/G
Zes delen antiek omstreeks 1900, 3 koffiekannen, een wijwaterbakje met kruis, een bierpul en een kleine kolenkit. 14-28cm Cond:G
Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Twee delen antiek tin, 1 groot gemerkt bord, 1 tinnen kraantjeskan, lamp geelectrificeerd. 30x83cm Cond; R/G
Twee oude kerfsnede wandplanken met tinnen lepels en brandewijnkommen 20e eeuw en 1x tinnen zoutstrooiers 18e eeuw 14-82cm. Cond.: G
Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G
Vijftien delen antiek tin 18e-19e eeuw: 2x klepkan, 4x maatbekers, 1x knispedoor en 6x lepel 8-27cm. Cond.: G