Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiquarisch boek, Faust
Startprijs 40 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...

Box camera
Startprijs 15 EUR

Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G

Antieke Corpus Christie
Resultaat: 240 EUR

Antieke bronzen corpus Christi 19e eeuw of ouder, verso etiket XV 1e Siecte, in goede staat, 21x17x3cm

Art Deco kandelaar
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame grote zware plated Art Deco kaarskandelaar voor zeven kaarsen.ca 1930 cond. G 28x41x13cm

Monstrans
Startprijs 275 EUR

Gesigneerde vergulde messing monstrans met tijgerogen en emaille versieringen. Gesigneerd E. van den Houte Anderlecht (20e eeuw) 48cm.

Tinnen lamp
Startprijs 50 EUR

Oude staande lamp met antieke tinnen barok kandelaar als voet, omstreeks 1800. 86cm. Cond: R\G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 150 EUR

Twee prachtige grote antieke barock kandelaren omstreeks 1800 in goede staat 75cm

Kavel tin
Startprijs 50 EUR

Negen delen tin, grote tinnen kruik, drie spuiten , een tinnen beker, 4 grote borden, een bord gescheurd. 15-47cm Cond:R/G

Kavel tin
Resultaat: 40 EUR

Zes delen antiek omstreeks 1900, 3 koffiekannen, een wijwaterbakje met kruis, een bierpul en een kleine kolenkit. 14-28cm Cond:G

2 Tinnen kandelaren
Resultaat: 20 EUR

Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G

2 Delen tin
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek tin, 1 groot gemerkt bord, 1 tinnen kraantjeskan, lamp geelectrificeerd. 30x83cm Cond; R/G

2 Planken met tin
Startprijs 60 EUR

Twee oude kerfsnede wandplanken met tinnen lepels en brandewijnkommen 20e eeuw en 1x tinnen zoutstrooiers 18e eeuw 14-82cm. Cond.: G

5 Delen tin
Startprijs 40 EUR

Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G

15 Delen antiek tin
Startprijs 40 EUR

Vijftien delen antiek tin 18e-19e eeuw: 2x klepkan, 4x maatbekers, 1x knispedoor en 6x lepel 8-27cm. Cond.: G

Tinnen schilderij
Resultaat: 30 EUR

G.Bommler (tinnen schilderij) Um Rhein da wachsen unsere Reben, Rijngezicht met figuren en eiken omlijsting, 48x32 Cond:G

4 Delen tin
Startprijs 50 EUR

Vier delen Tin, zoutstrooier, sleef, maatbeker, koffiekan, deksel van koffiekan is top gelijmd. Cond:R/G

4 Tinnen kannen
Resultaat: 65 EUR

Vier oude tinnen kannen (gepoetst) met merktekens 18e/19e eeuw 14-23cm in goede staat

Gietijzeren Maria
Resultaat: 15 EUR

Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G

Beurs, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Grote tinnen 18e eeuwse gegraveerde beurs met kerk en vogeldecor. 24x17x1.5 Cond:G

Gietijzeren sierplaat
Startprijs 40 EUR

Oude gietijzeren wandversiering 20e eeuw met paardengespan voorstelling. 62x28x1,5cm Cond:G

Haardset
Startprijs 40 EUR

Oude haardset bestaande uit haardscherm en 5-delige koperen set. 84x82x30cm Cond:G

Haardscherm
Resultaat: 475 EUR

Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...

Antieke haardplaat
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke gietijzeren haardplaat met Renaissance figuren decors en teksten.90x81cm. Cond:G

2 Oude haardplaten
Startprijs 100 EUR

Twee oude antieke gietijzeren haardplaten met figuren decors 55x50cm 83x55cm Cond:G

2 Oude haardplaten
Startprijs 50 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

2 Vuurbokken
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

Koperen haardstel
Resultaat: 50 EUR

Oud koperen haardstel met liggende hond, 4 delig 20e eeuw 59cm Cond:G

Houten ton
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten ton met messing banden 19e eeuws 47x24cm Cond:G

Straalkachel
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse school stijl koperen Art Deco Inventum straal kachel, 60x39x14cm CondG

Theestoof
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse theestoof Biedermeier met koperen binnenbak, brander en ketel in goede staat (notenhout) 50x30ø cm Cond:G

Hang petroleumlamp
Startprijs 50 EUR

Antieke Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900 met glazen pegels en wit glazen kap 65x45 cond:G

2x Petroleumlamp
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke tafelpetroleumlampen omstreeks 1900, een majolica met aardbeiendecor, en een compisitie metalen historisme, 48/50cm Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.

Petroleum lamp
Resultaat: 70 EUR

Koperen bewerkte petroleumlamp ca. 1900, geëlectrificeerd (verder in goede staat) 50x60cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke staande petroleumlamp omstreeks 1900 met plated voet en gebloemd glazen reservoir (oxydatie voet) 47cm Cond:R/G

Petroleum spoorweglamp
Resultaat: 35 EUR

Antieke metalen spoorweg petroleumlamp met originele beschildering, omstreeks 1920(DB 73) 51x18x18 Cond:G

2 Wandlampen
Resultaat: 260 EUR

Twee zeldzame antieke messing wandlampen Art Deco,gemonteerd op marmer, twee kleurig gepatineerd en originele glazen kappen, een kap heeft een barst van zo'n 3 cm, 1 chip van marmer.Cond R\G

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee grote antieke rijtuig-lantaarns met facetgeslepen glas (6-kantig) en Berliner Silber ca. 1900 (geëlectrificeerd, verder in goede staat) 74x19x18cm.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee gerestaureerde antieke koetslampen plated/messing ca. 1900 met facetgeslepen glas, gesigneerd M.L. Hermans en Co La Haye in zeer goede staat 52cm.

2 Koetslampen
Resultaat: 130 EUR

Twee originele vlam-lantaarns gemaakt door C.J. van leeuwen (1967-1982, naar Hollands model 1910-1920), professioneel handarbeid en gesigneerd 50x22x17cm. in zeer goede staat.

Bronzen hanglamp
Startprijs 50 EUR

Bronzen Art Deco hanglamp ca. 1920 in goede originele staat 46xø45cm.

Neonlicht reclameobject
Startprijs 50 EUR

Groot oud neonlicht reclamebord omstreeks 1950 voor apotheker Chefarine 4 79x115 Cond:G

Pistool
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. In goede originele staat 17cm.

Bajonet
Startprijs 25 EUR

Oude Bajonet W.O 2 , vermoedelijk Duitsland(oxydatie) 38,5cm Cond:R/G

Geweer
Resultaat: 50 EUR

Geweer (voorlader) 19e eeuw, gemerkt met staande leeuw. Gedeelte messing sierwerk mist, 126cm. Cond.: R

Kris
Resultaat: 25 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw met bewerkt heft (schede gelijmd) 45cm Cond:R/G

5 Indonesische messen
Startprijs 50 EUR

Vijf Indonesische oude messen, 3 met schede en 2 zonder, 20e eeuw 25-75 cm Cond:R/G

Kanon
Resultaat: 150 EUR

Oud gietijzeren kanon met kruitstamper en loopborstel 19e eeuw(of ouder) in goede staat, gesigneerd Hilcom Newcastle (gerestaureerd) 50x25x25cm.

Pistool
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws pistool met gravering en inklapbare trekker. 1 Schroef mist L.: 17cm.

Mes Corsica
Startprijs 225 EUR

Zeer groot antiek Italiaans klapmes met benen heft en beschildering van het wapen van Corsica en bloemdecor op het lemmet, tekst "Vendetta Corsa" 52cm. Cond.: G

Perzische dolk
Resultaat: 40 EUR

Perzische dolk met filigrain zilverdraad 2e helft 20e eeuw in goede staat 28,5cm

Perzisch zwaard in kist
Resultaat: 70 EUR

Groot plated perzisch kromzwaard en pvc kist, 2e helft 20e eeuw met graveringen en rijgerkop 60cm Cond:G

2 Zwaarden
Startprijs 50 EUR

Twee oude decoratieve zwaarden 2e helft 20e eeuw 76x94cm Cond:G

Afrikaans zwaard
Resultaat: 40 EUR

Oud Afrikaans zwaard 1e helft 20e eeuw met houten heft en lederen schede (oxydatie lemet) 55cm

Zwaard
Resultaat: 50 EUR

Chinees zwaard met bronsbeslagen sierwerk (houten schede) met Foo honden decor, 20e eeuw in goede staat. 110cm Cond:G

Wijnflessen houder
Resultaat: 50 EUR

Groot staand wijnrek met druivenbladdecor en kaarshouder. 20e eeuw, 152cm Cond:G

3x Taartplateau
Resultaat: 40 EUR

Drie oude taartplateaus omstreeks 1930, in goede originele staat. 30-33cm Cond:G

Gobelin, 2 kindjes
Startprijs 40 EUR

Leuke fijngeweven Goebelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm

3 Posters, verzet
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Hollandse verzets oorkondes WO 2. Bevrijding paasdag 1 april 1945 voormalig verzet, N.B.S.-S.G ter herinnering aan 1 april 1945 Enschede verzet, en 1940-1945 Nederland in oorlogstijd stichti...

Hertevanger, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Hertenvanger met bronzen en houten heft 19e eeuw (hondekoppen en wild zwijn kop), lemmet heeft oxidatie 71cm. Cond.: G

2x Goudweegschaal
Startprijs 30 EUR

Twee oude Oosterse weegschalen in houten foudralen 20e eeuw 14-23cm Cond:G

Kassa
Startprijs 120 EUR

Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G

Carbidlamp
Resultaat: 20 EUR

Zeer mooie gave antieke carbid fietslamp verchroomd en gemerkt Häckel 18x14x8cm Cond:G

Schooltas +hoedendoos
Resultaat: 80 EUR

Hollandse eikenhouten 18e-19e eeuwse schooltas met krijtbord, spons en potloodhouder en 1x spaanhouten 19e eeuwse dekseldoos met knipmutsen. Beide in goede originele staat

3 Delen Arabisch (2x pijp, 1x kom)
Resultaat: 45 EUR

Drie delen Oosters, betreffende tabak 20e eeuw, opiumpijp met drakendecor (China of Japan), 2 delige lange bewerkte tabakspijp met floraal decor, en een bakje met dieren floraal decor (plated) 7-30cm...

Kogelmaker
Startprijs 100 EUR

Antieke kogelmaker gemaakt van ijzer en messing 21cm. Cond.: G

6 Delen divers
Startprijs 60 EUR

Zes delen divers koperwerk, appelketel, blaker messing, strijkijzer mssing, carbid seinlamp, en kruik, 8-28cm Cond:G

Bad
Startprijs 100 EUR

Antiek wit geemailleerde badkuip op poten, in goede staat 57x166x72cm Cond:G

Grote kandelaar
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen barok kaarskandelaar in goede originele staat. 127cm Cond:G

2 Vergulde kandelaars
Startprijs 100 EUR

Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G

2 Kandelaren
Resultaat: 60 EUR

Twee koperen kandelaren met porseleinen tussenstukken ca. 1900 in goede staat 29cm.

Kandelaar met putti
Resultaat: 50 EUR

Zware bronzen kandelaar met putti, 2e helft 20e eeuw, in goede staat Cond:G

Kerk kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde neo gotische kandelaar, 94cm Cond:G

2 Kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G

Bronzen wandkandelaar
Startprijs 100 EUR

Zware antieke bronzen wandkandelaar ca. 1900 in barokstijl, 2-lichts electrisch 46x40x13cm. Cond.: G

Antieke kaarskandelaar
Resultaat: 80 EUR

Antieke Jugenstil kaarskandelaar omstreeks 1900 van metaal. koud beschilderd voorstellende een reiziger met waterlelies en libelles(mogelijk Weens) in goede originele staat, 41cm. Cond: G

Grote kerkelijke kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Grote oude gietijzeren kerkelijke kaarskandelaar 20e eeuw in goede staat. 46x65x156 Cond:G

Bronzen kandelaar
Startprijs 120 EUR

Antieke Oosterse 4-delige kandelaar, voorstellend een kraanvogel op schilpad 27cm. Cond.: G

Kandelaar
Resultaat: 160 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse Neogothische kerkelijke kaarskandelaar met rondom 3 plated heilige figuren. In goede originele staat 76cm.

3 Paar lamp/kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Drie paar oude antieke kandelaren/wandlampen, 19e-20e eeuw. paar messing pianokandelaren, paar koperen pianokandelaren(harmonica systeem) paar wandlampen compositiemetaal. 20-24cm

Tifanny stijl lamp, libelle
Startprijs 100 EUR

Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met libelle decor 2e helft 20e eeuw, 43x42cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 100 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp, groot
Resultaat: 120 EUR

Grote tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met vogels en bloemen decor , in goede staat 70x51cm. Cond:G

Tiffany hanglamp
Startprijs 25 EUR

Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.

IJzeren staande lamp
Startprijs 40 EUR

Grote ijzeren staande lamp 20e eeuw, 2-lichts, 170cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startprijs 40 EUR

Grote ijzeren gedraaide staande lamp 20e eeuw, 2-lichts 163cm Cond:G

Hanglamp met kapjes
Startprijs 30 EUR

Oude koperen hanglamp met kapjes, 20e eeuw 30x40ø Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 35 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in de vorm van een koffiepot 21cm. Cond.: G

Kerkkandelaar
Resultaat: 90 EUR

Grote messing kerkkandelaar omstreeks 1900 in goede staat 108cm

Hanglamp + wandlamp
Startprijs 30 EUR

Messing hanglamp en wandlamp in barokstijl 20e eeuw 32-45cm Cond:G

Lamp
Startprijs 50 EUR

Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 8 lichts in goede staat. 59x70ø Cond:G

Lamp
Startprijs 50 EUR

Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 6 lichts in goede staat. 47x57ø Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 50 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met glas-in-lood in kap en voet met floraal decor 34xø26cm. Cond.: G

Opgezette dieren
Resultaat: 85 EUR

Kavel met 5 geprepareerde dieren: 1x houtsnip, 2x uil, 1x valk, 1x zangvogel 10-51cm.

Set Afghaanse dolken
Startprijs 70 EUR

Twee oude Oosterse dolken met schede (2 kleine mesjes missen): 1x lederen schede en 1x met messing-plated gegraveerde schede 30-35cm. Cond.: G

Diversen "jacht"12x
Resultaat: 25 EUR

Kavel diversen "jacht": 2x gewei reebok, 2x jachtmes, 1x lampenvoet gewei, 1x opener en 1x houder.Cond:G