Set van drie antieke Duitse kersenhouten Biedermeier stoelen omstreeks 1830 Cond:G 85x45x39
Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG
Originele Duitse eikenhouten barokkist met "schnappsschloss" en sleutel ca. 1780 in goede originele staat 132x50x64
Vier diverse 19e eeuwse Bretterstuhle, eikenhouten en grenenhout. Cond:G 90x40x40
Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G
Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5
Antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia omstreeks 1900 (minimale fineerschade) 89x52x60 Cond:G
Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78
Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103
Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63
Eikenhouten Engels dressoir omstreeks 1920 met 2 deuren en 2 lades, getorste poten en spiegelopstand. Cond:R\G 120x43x91cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G
Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G
Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R
Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.
19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G
Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met 2 deuren en 3 lades, en groen schrijfleer omstreeks 1880. 148x75x78 Cond:G
Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G
Mahoniehouten Art Deco thee klaptafel omstreeks 1930 met etage en wielen in goede originele staat. 72x70x70 Cond:G
Mahoniehouten Louis Phillipe bijzettafel met etage omstreeks 1870. 75x75x44 Cond:G