Vier antieke notenhouten Jugendstil stoelen met bekleding omstreeks 1900( gebruikerssporen) 93x38x49 Cond:G
Zeldzame wortelnoten carousseltafel met draaibare etages, twee met hekjes, omstreeks 1870. 78x57 cond:G
Houten vitrinekast met drie glazen schappen , drie lades en verlichting 2e helft 20e eeuw in goede staat, 182x65x25cm
Zeldzame Noord Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire omstreeks1840 met hoedendoos opzet, dolfijnen, mooie originele kroon, binnenwerk met diverse lades, zuilen etc. in originele staat. 230x120...
Zes eetkamerstoelen met afneembare hoezen (showroom-modellen) in goede staat 100x38x55cm.
Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.
Franse ladenkast ca. 1900, te openen en dan als secretaire met bronzen beslag, marqueterie en bandintarsia. Marmeren blad is ooit gerepareerd en lichte fineerschade 125x65x36cm. Cond.: G
Eikenhouten pander dressoir ca. 1910 Art Nouveau met 2 lades, etage en 2 deuren. Geheel staand op sledepoten en in goede staat 122x141x50cm.
Prachtige Willem 2 notenhouten eethoek met 6 stoelen omstreks 1870, met roze velours bekleding, in goede staat. 76x140x106cm en 105x42x35cm
Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G
Franse wortelnoten fineer 3-deurs linnenkast ca. 1900 met spiegeldeur en florale intarsia (ook aan de zijkanten). Gebogen front en zijkanten, geheel in goede originele staat 230x70x200cm.
Messing theetafel met 3 glasplaten 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x68cm.
Archiefkast ca. 1940 met roldeur. Mulitplex (bruin gebeitst) in goede staat 106x80x36cm.
Teakhouten 2-deurs vitrinekastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 110x37x80cm.
Chinees tropisch houten 2-delige kast 21e eeuw met lades, deuren en bronzen beslag in goede staat 191x144x48cm.
Hoge 19e eeuwse Engelse eikenhouten 5-laden commode met koperen beslag in zeer goede staat 119x117x55cm.
Eikenhouten theetafel ca. 1930 op wielen, geheel in zeer goede staat 80x60x40cm.
Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...
Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.