Gesigneerde en handbeschilderde Hindelopen kinderschommelwieg uit de 20e eeuw (monogram W.H.G) in zeer goede staat. 99x97x60
Grote antieke eikenhouten poortjeskist met leeuwenkoppen en snijwerk(delen vervangen) 71x62x158 Cond:G
Grote zware 19e eeuwse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 109x73x88cm Cond:G
Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.
Oud handbeschilderd hemelbed naar oud voorbeeld (Hongarije) 20e eeuw Cond:G 203x175x99
Oud Hollands Wortelnoten bureau in Barockstijl omstreeks 1940 in goede staat 102x81x53cm
Grote zware 19e eeuwse Engelse mahoniehouten voltaire omstreeks 1870 in goede originele staat met snijwerk, 110x76x85cm Cond:G
Mahoniehouten 19e eeuws rolluik-bureau met 4 lades, rolluik, binnenleven met lades en uitschuifbaar schrijfblad. Minimale beschadigingen 128x60x108cm. Cond.: R
Antieke eikenhouten buffetkast omstreeks 1920 in goede staat 200x130x54cm
Antieke Duitse Barocktafel van eikenhout met afschuifbaar vruchtenhouten blad. Cond:G 82,5x97,5x80
Antieke Engesle eikenhouten bank omstreeks 1900 met gobelin stoffering, in goede staat.
Antiek Duitse eieknhouten dekenkist, gedateer 1738(restauraties) met antiek Schnappslot 75x125x70cm Cond:G
Antieke Duitse vurenhouten linnenkast omstreeks 1880 Gründerzeit. uitneembaar met lades en originele bierverf, in goede originele staat. 202x158x62cm Cond:G
Antiek eikenhouten theekastje met afneembaar presenteerblad rondom glas, en gebogen glas in deur omstreeks 1900 74x77x52 cond;G
Antiek Duits bovendeel van een Danziger Barock stijl buffet, met getorste zuilen omstreeks 1920 90x134x45cm Cond:G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten gestoken dekenkist staande op sledevoeten met origineel Schnappschloss en sleutel. De voorste panelen zijn omgebouwd tot 2 deuren 63x112x57cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse twentse dekenkist met slot en opbergvak, met gestoken panelen, in goede staat 92x73x155cm 2193
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok kist met Schnappschloss en sledevoeten in goede staat 63x115x64cm.
Duitse eikenhouten kist 18e eeuw met smeedijzeren beslag, oud slot en sleutel, staande op sledepoten 70x110x63cm Cond:G
Duitse 19e eeuwse eikenhouten barockstijl bijzettafel met geschulpt blad en cherubijn koppen omstreeks 1880(krimpnaad blad) 64x72cm Cond:G
Duitse notenhouten Louis Philippe bank ca. 1870 in goede staat (stoffering versleten) 170x110x80
Louis Philippe 19e eeuwse wortelnoten fineer 4-laden commode ca. 1870 in goede originele staat 99x53x100
Duitse Biedermeijer grenenhouten halbank omstreeks 1840 Cond:R\G 231x52x88
Oude eikenhouten bakkerskast met meelklep, naar oud voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 151x55x87
Louis Philippe 4- laden commode omstreeks 1870(stukje lijst weg) Cond:G 95x53x86
Set van drie antieke Duitse kersenhouten Biedermeier stoelen omstreeks 1830 Cond:G 85x45x39
Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G
Antieke marqueterie, ingelegde schrijftafel, mahoniehout, met lade en bandintarsia omstreeks 1800 (lichte fineerschade) verder in goede originele staat. 75x92x59 Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize hoekkast 18e eeuws met gebogen deuren (slot later, stukjes koplijst missen) 113x68x48 Cond:R/G
Stukwerk console met marmeren blad (console beschadigd, en ingekort) 89x41x50 Cond:M/R
Vier diverse 19e eeuwse Bretterstuhle, eikenhouten en grenenhout. Cond:G 90x40x40
Originele Duitse eikenhouten barokkist met "schnappsschloss" en sleutel ca. 1780 in goede originele staat 132x50x64
Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel 19e eeuw, in goede staat. 125x54x52
Drie delen Hindelopen 20e eeuws handbeschilderd met monogram. 1 tafeltje, 1 stoel, en een kinderstoel. 40-110cm Cond:G
Antieke mahoniehouten Engelse ladenkast met bandintarsia en een met leder bekleed blad, omstreeks 1900 in goede staat 50x107x51
Oude antieke eethoek van notenhout bestaande uit 4 Louis Philippe stoelen omstreeks 1870 en een Louis Philippe stijl uittrektafel met 1 extra tussenblad omstreeks 1980 Cond:G 75x110x154
Twee anbtieke notenhouten armleunstoelen omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en goede velours stoffering. 102x70x60cm Cond:G
Twee antieke 19e eeuwse vergulde spiegels met lichte beschadiging 101x78 en 107x70cm Cond:R/G
Wortelnoten Duitse antieke Louis Philippe tafel omstreeks 1870 met houtgestoken bewerkte spanpoten (lichte fineerschade) 72x70x120cm Cond:R/G
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel omstreeks 1900 met getrorste poten, in goede staat 74x77x95cm
19e eeuwse Engelse wortelnoten etagere met intarsia van vazen motief. 150x60x40cm Cond:R\G
Antieke eikenhouten Jugendstil warmhoudtafel voor hotels, met koperen binennbak en afneembar blad met kopergeslagen oppervlakte omstreeks 1900 in goede originele staat 79x73x50cm
Oude ijzeren industriele stoel omstreeks 1930 met lederen zitting, in goede staat 61x43x40cm
Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G
Mahioniehouten lectuurbak m,et lade, stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 60x48x38cm Cond:G
Oud eikenhouten hoekkastje gemaakt van oud eiken(eigenbouw) 88x40x23cm Cond:R/G
Antiek eikenhouten theekastje omstreeks 1920 met gebogen glas in deurtje en parelrand in goede staat 83x62x40cm