Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel(diepblauw) met kustplaatsdecor(bakfout) in zeer goede staat. 47,5x40cm
Chinees porseleinen miniatuur trekpotje, 18e eeuws, gemerkt, met bloesemtak decor in goede staat.6x9x4,8ø
Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met Chinese tuin decor, 17-18e eeuws(chip tuit, en randschade deksel) 12x17x10ø Cond: R/G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi vaas met twee afbeeldingen van een Chinese vrouw in tuin (gesigneerd), 20,5xø9,8cm. (chip voet, verder in goede staat)
Chinees porseleinen theebus 18e eeuws met zilveren dop voorzien van parelrand, Nederlands gekeurd, 8-hoekig Cond:G 13x9x5,5cm
Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi kom met binnenin blauw landschapsdecor, herkomst The Nanking Cargo 7xø14,8cm. Cond.: G
Oude Thüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M
Oude porseleinen figurengroep onduidelijk gemerkt, familie bij spinnewiel(vinger af) 20e eeuw 23x23x6cm Cond R/G
Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasje, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G