Zes delen oud antiek Duits porselein, grote dekselvaas wit gemerkt Fraureuth, witte sauskom gemerkt KPM omstreeks 1910 (chip) twee presenteerschalen geschulpt met handgrip KPM 1e helft 20e eeuw, en t...
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G
Oude Duits porseleinen bonbondekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø Cond:G
Tete a Tete moccaservies omstreeks 1930 (chzechoslovakia ) 1 tablet, een melk, suiker, en mocca kan met zilveren deksels, 2 kop en schotels. (deksel moccakan hoort er mogelijk niet bij, past wel) Cond...
Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontalebl en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G
Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...
Duitse Dresden porseleinen figuur omstreeks 1980, manb en vrouw met damtafel (vingers af, jurk beschadigd) 15x16x12 Cond:R
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Drie oude Franse porseleinen dekseldoosjes met landschappen en floraal decor 4,5x6cm Cond:G
Twee antieke Franse porseleinen dekseldoosjes met geschilderde florale decors (beide gemerkt) 4,5x7,5 Cond:G
Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos, met figuren en florale decors in goede staat 5,5x9.5x6 cm
Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G
Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R
Imari porseleinen 19e eeuwse scheerbekken met decor van goud en flora (gelijmd en beschadigd) 7xø27cm. Cond.: S
Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekrampt) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R
Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...
Oude Italiaanse messing met keramieken tafellamp in Capodimonte stijl met groenglazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø26cm.
Oude Deense Bing en Gröhndal porseleinen figuur, nr. 2037 OK, voorstellend een man en meisje met boek in goede staat 23cm.
Grote zware porseleinen bizon ca. 1900, ongesigneerd 24x32x12cm. Cond.: G
Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen vrouw, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (stukje vinger weg) 41cm Cond:R/G