Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Delen porselein
Resultaat: 60 EUR

Zes delen oud antiek Duits porselein, grote dekselvaas wit gemerkt Fraureuth, witte sauskom gemerkt KPM omstreeks 1910 (chip) twee presenteerschalen geschulpt met handgrip KPM 1e helft 20e eeuw, en t...

2 Kandelaren + vaas
Startprijs 10 EUR

Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31 Cond:G

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31 Cond:G

Bonbonschaal + deksel, Hutschenreuther
Startprijs 60 EUR

Oude Duits porseleinen bonbondekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø Cond:G

Pors. servies, zilv. deksel
Startprijs 175 EUR

Tete a Tete moccaservies omstreeks 1930 (chzechoslovakia ) 1 tablet, een melk, suiker, en mocca kan met zilveren deksels, 2 kop en schotels. (deksel moccakan hoort er mogelijk niet bij, past wel) Cond...

Wit porseleinen beeld
Startprijs 90 EUR

Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontalebl en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G

Servies Rosenthal
Resultaat: 220 EUR

Groot vooroorlogs porseleinen eetservies, gemerkt Kronach-Bavaria Kronach (Duitsland) met decor van goud en flora bestaande uit o.a: 1x grote vleesschaal, 4x kleine vleesschaal, 2x sauskom, 5x deksels...

Porseleinen beeld
Startprijs 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen figuur omstreeks 1980, manb en vrouw met damtafel (vingers af, jurk beschadigd) 15x16x12 Cond:R

4 Delen porselein
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

3 Franse doosjes
Startprijs 50 EUR

Drie oude Franse porseleinen dekseldoosjes met landschappen en floraal decor 4,5x6cm Cond:G

2 Franse doosjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Franse porseleinen dekseldoosjes met geschilderde florale decors (beide gemerkt) 4,5x7,5 Cond:G

Grote doos
Startprijs 50 EUR

Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos, met figuren en florale decors in goede staat 5,5x9.5x6 cm

Chinese penselenvaas, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van figuren in landschap 12xø7cm. Cond.: G

2 Porseleinen vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met decor van goud en figuren (onduidelijk gemerkt). Beide beschadigd, aan de bladeren bakfout 31x27x15cm. Cond.: R

Scheerbekken
Startprijs 50 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse scheerbekken met decor van goud en flora (gelijmd en beschadigd) 7xø27cm. Cond.: S

Delftse schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel (antiek gekrampt) met Chinees decor(randschade) 34ø Cond:R

3 Chinese trekpotjes
Resultaat: 170 EUR

Drie oude en antieke Chinese Yixing theepoteen: 1x 19e eeuw, oker met bloesemtak en vogeldecor (deksel beschadigd, gesigneerd), 1x roodbruin ca. 1900 met rondom teksten (gesigneerd) en 1x bruin 2e hel...

Porseleinen lamp, groene kap
Resultaat: 50 EUR

Oude Italiaanse messing met keramieken tafellamp in Capodimonte stijl met groenglazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 60xø26cm.

Voorlezende man B&G
Startprijs 80 EUR

Oude Deense Bing en Gröhndal porseleinen figuur, nr. 2037 OK, voorstellend een man en meisje met boek in goede staat 23cm.

Porseleinen bizon
Startprijs 120 EUR

Grote zware porseleinen bizon ca. 1900, ongesigneerd 24x32x12cm. Cond.: G

Porseleinen kat
Resultaat: 80 EUR

Oude porseleinen Bing en Grohndal kat, nr. 3281 F.G., 19,5cm. Cond.: G

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

Wit beeldje, hoge hoed
Startprijs 110 EUR

Oude Chinees porseleinen vrouw, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (stukje vinger weg) 41cm Cond:R/G