Chinees porseleinen figuur 20e eeuw, mogelijk voorstellend twee Chinezen in westerse klededracht, in goede staat 17,5x13x8cm
Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M
Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.
vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Vier oude Duitse Kaiser bisquit porseleinen hondenbeelden 2e helft 20e eeuw 9-23cm. Cond.: G
Grote bisquit porseleinen tafelstuk ca. 1880, voorstellend een dame met presenteerblad en roos (roos blad afgebroken), gemerkt Y.S 1001, 37cm. Cond.: R-G
Drie oude Duitse porseleinen figuren 20e eeuw: 1x man met roos, gemerkt Wien Austria, 1x beeldhouwer Fürstenberg en 1x Charity England, voorstellend vrouw met jurk 20-21cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Drie grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors, in goede staat 22x19ø cm
Twee grote antieke vazen, Chinees porselein met florale decors, in goede staat 58x23cm
Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 25cm
Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G
Grote antieke Chinees porseleinen vaas omstreeks 1900 met floraal decor (gemerkt) in zeer goede staat 43,5x20ø (binnenin lichtgroen) Cond:G
Twee oude Chinese snuffbottles 20e eeuw: 1x Chinese oude man en 1x gesigneerd snuffbottle met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleders in interieur 7,5-9,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen vaas met bewerking en lichtblauwe glazuur, gemerkt, met 4 oren 20x14,2ø Cond:G
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
Mooie 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met florale decors in goede staat 21x28ø cm
Oude Imari porseleinen tafellamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 67cm.
Imari porseleinen 19e eeuws bord met decor van dansende Japanse vrouw en gouddecor in goede staat ø27,8cm.
Vier grote Imari porseleinen borden 2e helft 20e eeuw, in goede staat 32øcm
Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G