Restsignatuur 19e eeuw, groene kool met appelen, aquarel op papier, 58x48cm Cond:G
Twee 18e eeuwse ingekleurde gravures, een gezicht op parijs en een gezicht op batavia 27x20 gravures op papier Cond:R/G
Ingekleurde 16e-17e eeuwse gravure, Laurentio Cosetro Harlemensi MDCCCC.XXX Adrianus Romanus Tipographus (Leuven 1561 - 1615 Mainz) 13,9x9cm. Cond.: G
Ongesigneerd? omstreeks 1900, landschap bij avond met molens, olieverf op paneel 35,5x25,5 Cond:G
W. Poelstra ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met kalveren 50x60cm. Cond.: G
Jan Kelderman (1914 - 1990), olieverf op linnen, schelpenvisser 30x40cm. Cond.: G
Jan van Heel, 1898-1990 den Haag, vredesduif 1963, litho op papier 14x10cm Cond:G
Vier 18e/19e eeuwse gravures met figurenvoorstellingen Frankrijk(moetranden weggeknipt, een gravure heeft klein scheurtje, verder mooie kwaliteit) 25x35cm Cond:R
Twee etsen (gravures) bergachtige landschappen met figuren, etsen op papier, 29x19cm Cond:R/G
Pendant 2x E.Klausen omstreeks 1946 twee Hollandse landschappen, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G
Gerard Diepeveen Enschede, kubistische voorstelling The Long Women, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Aquarel 18e eeuws, voorstellend twee engelen kijkend naar Maria met kind, aquarel/sepia op papier 9x9,7cm Cond:G
Gravure 17e/18e eeuw getiteld, IVNO voorstellend engelen in het hemelrijk (gaatje buiten gravure) gravure op papier 25x26 cm Cond:R/G
T.H. Selhorst omstreeks 1930 (1891-1982) vrouw voor boerenhuis met kippen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
J.D. Hinrichs aug. 1948 Duitse school, boerenhuis in bos met paardenkar en kippen en boer olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, vissersman, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G
Jan Kelderman ( 1914 - 1990), olieverf op linnen, dorp aan een rivier (Broek op Waterland) 30x40cm.
P.Scheerlinck omstreeks 1930 bospad, olieverf op paneel 60x80 cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Duitse school Rottluff vrouwelijk naakte buste, houtsnede op papier 25x36 cm
J. Kok 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winterlandschap met ijspret 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk, besneeuwd landschap bij avond olieverf op linnen 53x20cm CondG
Lot antiek Duitse grafieken. paardenhoofd Eberbach, grote 18e eeuwse gravure John et Ridinger, herten voorstelling, plus map met 12 etsen div. Duitse kunstenaars omstreeks 1900 26-28cm Cond:G
Twee 17e en 18e eeuwse martieme etsen waaronder een Hamburger Smack, ook wel Rowaander of Londons veerschip, en een staaten of Heere Jacht met een spiegel. 21x18cm Cond:R\G
Cornelius Johannes Rogge Duitse school, 1874-1936 landschap noord Duitsland, ets op papier 27x36 Cond:G