Hanger GG 585/000 met parels en aquamarijn. Peervormige hanger Art Nouveau met in het midden een ovale aquamarijn tussen bloemblaadjes, versierd met een rand met kleine pareltjes, grootte 11x23 mm. Be...
Strakke ring GG 585/000 met bloedkoraal. Strakke ring met aan de bovenzijde een GG schotel met daarin een ronde gladomzetting met een bloedkoraal. ø bovenzijde 13 mm ca 2.5 gr ø 50
Medaillon GG 585/000 met een klein steentje. Zeskantig glad medaillon, 16 mm, met in het midden een klein wit steentje. ca 2.0 gr cond R
Broche GG 585/000 met jade amethist en diamantjes. Gouden broche met bloemblaadjes gemaakt van amethist en jade blaadjes. De hartjes van de bloemen zijn versierd met kleine diamantjes. De broche is vo...
Streekhanger GG 585/000. Fraaie antieke streekhanger, ca 1900, ovaal met filligrain en knopjes en versierd met kwastjes. Iets gedeukt. Grootte 42x18 mm. ca 2.2 gr.
Twee ringen GG 750/000 met filligrainbewerking. Twee ringen, een bandring, breedte 6 mm met gegraveerde bewerking en filligrain, ø 53, en een uitlopende ring met aan de bovenzijde tevens een gegraveer...
Parelcollier, multicolour met GG 585/000 bolsluiting. Collier van parels gemaakt van parelmoer uit zuidzee oesters, ø 12 mm, in zwart, grijs, groen en beige tinten. Lengte 47 cm
Slavenband zilver 835/000 met bedels. Getorste slavenband, ø 4mm, met 13 bedels, o.a. een engel, trambourijn rolschaats en vogelkooi. ø 49x59 mm, Voorzien van bakslot en veiligheid. ca. 26,05 gr.
Twee ringen 750/000. Twee wat bolle ringen met strakke afgeslepen kanten, 3 mm en 4.5 mm. ca. 6.1 gr.
Prachtig collier met Bloedkoralen. Collier met bloedkoralen (ca. 12,5x12mm) afgewisseld met kleine bloedkoralen, om en om, geknoopt en bevestigd aan een GG 585/000sluiting en veiligheidsketting. Lengt...
Lot gouden sieraden, 585/000 en 750/000 bestaande uit WG horloge met briljant, ringen, vingerhoed en broches. Totaal ca. 22 gr.