Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, adelaar
Startprijs 70 EUR

Oude koudbeschilderde compositie metalen adelaar ca. 1900 (of later) in goede staat 17,5x15x9cm.

Bronzen hoofd
Startprijs 70 EUR

Oude/Antieke Indiase bronzen hoofd van een boedha met originele beschildering 20e eeuw 21cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Resultaat: 70 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G

J. Schäfer, sculptuur
Resultaat: 75 EUR

Jacqueline Schäfer sculpture, beschilderde kip 26x32x12 Cond:G

Bronzen zwaan, Art Deco
Resultaat: 75 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een zwaan op marmeren voet gesigneerd Edouard Manet 28x22x10cm Cond:G

Bronsje
Startprijs 75 EUR

Bronzen figuur ca. 1880, gemonteerd op houten sokkel 14x17x12cm.

Plaquette
Startprijs 75 EUR

Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G

2 Weens bronzen kikkers
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Weense bronzen figuren, kikkers, koud beschilderd kleine kikker gemerkt 6-8cm Cond:G

2 Beelden, geit en bok
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke ijzeren beelden: 1x geitje en 1x steenbok 20e eeuw in goede staat 17-18cm.

Bronzen been
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een been op marmeren voet. 49cm Cond:G

2 Beelden Congo
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Congolese terracotta beelden 24-26cm Cond:G

Sculptuur, H. Janzen
Startprijs 80 EUR

Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.

Bronzen beeldje
Startprijs 90 EUR

Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G

Marmeren portret
Startprijs 100 EUR

Grote oude antiek marmeren damesportret in goede staat (schilfers sokkel) 46x25x23 cm.Cond:G

Bronzen walking man
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een walking man op marmeren voet 38x28x12 Cond:G

Beeld, jongen met emmer
Startprijs 100 EUR

Bronzen figuur ca. 1930, voorstellend een jongen met hengselemmer op marmeren sokkel (chips) 11,5cm. Cond.: R-G

Bronzen meermin, fontein
Resultaat: 140 EUR

Grote bronzen meermin met fontein voor buitenvijver, 20e eeuw in goede staat 55x60cm

Beeld, boekenwurm
Startprijs 100 EUR

Klein antiek bronzen figuur op marmeren sokkel met tekst ca. 1900, tekst "Bücherwurm" 12cm. Cond.: G

Albasten figuur
Resultaat: 100 EUR

Albasten Jugendstil buste ca. 1900, gesigneerd Fritz ....... (onduidelijke achternaam) in goede originele staat 15x15x7cm.

Beeld, Felling
Startprijs 100 EUR

Klein bronzen figuur Duitsland ca. 1900 door Schmidt-Felling en tekst "Berl. Range" 8cm. Cond.: G

Beeld, jongen met hoed
Startprijs 100 EUR

Klein bronzen figuur ca. 1900 op marmeren sokkel Duitsland, gesigneerd Hübold?. Voorstellend een zingende jongen met hoed 10,5cm. Cond.: G

Bronzen Art Deco buste
Startprijs 100 EUR

Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G

Bronzen paard
Resultaat: 110 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een paard op marmeren voet, gesigneerd Edgar Degas 25x31x10cm Cond:G

Bronzen uil op boeken
Startprijs 115 EUR

Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een uil op een stapel boeken met marmeren sokkel. gesigneerd Christian Marochetti, in goede staat. 33cm