Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G
Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G
Groot deocratief houten beschilderd kamerscherm 2e helft 20e eeuw met bloemenvaas-decor, in goede staat 240x170cm.
Antiek Perzisch kleed Laver Kirman, met kraanvogel en drakenkop en floraal decor in goede staat 135x200cm Cond:G
Grote bronzen Cowboy te paard, naar Remmington 20e eeuw 57cm in goede staat.
Mondgeblazen Gans (Iittala Finland) uit de serie "Birds by Toikka", ontworpen en gesigneerd door Oiva Toikka, 40x24x17,5cm. Genummerd 1026/2000, in zeer goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Ghendi met rotsen en floraal decor, en zilveren monturen 835/000 dop met filetrand, Mt. Fa W Burger en zonen, Haarlem 1952-1975, 26x13ø Cond:R
Zilveren Boulloir, 925/000. Unieke waterketel op standaard met lossen spiritusbrander. Glad model op onderstel met 3 sierlijke poten. Grootte 30.5 cm London, 1879. Tevens voorzien van Hollands keur. C...
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting gemaakt van een bijbelslot. Collier van 4 rijen bloedkoralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een gouden oud bijbelslot met figuren. Grootte sluiting 58x29 mm....
Oude Perzische messing zonnewijzer met kompas en sterrenbeelden, 20e eeuw, 2x10,5ø Cond:G
Antiek Louis Phillipe mahoniehouten bankstel met 2 stoelen, omstreeks 1870, met bruin leder bekleed(lichte craquele vorming) 105x172x90cm 102x78x85cm Cond:G
Russische ikoon met Sint Nicolaas met tiara en diakenstool, geflankeerd door Jezus en Maria. Peterburgse school met randversieringen ca. 1900 met bladgoud, mooie verfijnde kwaliteit, minimale lakschad...
Drie Japanse gesigneerde houtsnedes, door Toshi Yoshida 1911-1995 Plum tree of the friendly garden, pine tree of the friendly garden, bamboo of the friendly garden. houtsnedes op papier 52x27cm Cond:G
Oude vooroorlogse viool met strijkstok, moet nieuw besnaard worden, Cond:R/G 59x73cm
Drie delig antiek Frans klokkenstel omstreeks 1880, compositiemetaal met vergulde ornamenten en figuur, Mutinerie par Aug Moreau, 8 daags uurwerk, halfuurslag, in zeer goede staat 39x47cm
Grote antieke Franse albasten buste van een jonge dame met rozen in het haar, omstreeks 1900 gesigneerd Julien 49x38x22cm Cond:G
Groot bronzen beeld, een arabier te paard naar 19e eeuws voorbeeld, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x45x21cm.
Groot bronzen beeld (nr. 3 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse man met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 44,5cm. Cond.: G
Elegant horloge WG, 585/000, met schakelband en briljant. Fijn horloge met ovale schakels verlopend in grootte, met bewerking en bezet met 8 briljanten. Breedte 20 mm. Lengte 18 cm. Totaal ca 25.45 gr...
Fraai parelcollier met GG 585/000 sluiting. Collier van grote zoetwaterparels, ø 12.5 mm, met een lichte multicolour, bevestigd aan een grote gladde gouden bolsluiting, ø 20 mm. Lengte 46 cm.
Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G
Grote antieke notenhouten tafelklok omstreeks 1880, historisme, met verguld bronzen ornamentuur 8 daags uurwerk met halfuurslag gemerkt H.R, vergulde wijzerplaat met emaille cartouches, 53cm Cond:G