Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie biedermeier linnenkast
Resultaat: 400 EUR

Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G

Eikenhouten 1-deurs vitrinekast
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm

Amsterdamse School dressoir
Resultaat: 400 EUR

Amsterdamse School dressoir ca. 1930-1950 "'t woonhuis Amsterdam" van pallisander met notenhout fineer en originele sleutel. 49x89x200cm. Cond.: G

Noten dagobertstoel
Resultaat: 400 EUR

Oude notenhouten gestoken Dagobert stoel, met draken en duivelskoppen, en lederen bekleding, omstreeks 1900 professioneel gerestaureerd, 76x73x57cm Cond:G

Brons, Marianne Houtkamp
Resultaat: 400 EUR

Bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een zittende Keniaanse vrouw met stok, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet 29x30x18cm. Cond.: G

2 Grote samac beelden
Resultaat: 400 EUR

Twee grote antieke Franse beelden, getiteld L'angelus, door Waagen gesigneerd, omstreeks 1880 in zeer goede staat(compositiemetaal bronskleurig gepatineerd) 72-74cm Cond:Z/G

2 Bronzen beeldjes
Resultaat: 400 EUR

Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G

2 Grote Imari borden
Resultaat: 400 EUR

Twee zeldzame grote Imari borden met 2 dimensionaal floraal goud en vlinder decor met geschulpte rand 46øcm Cond:G

Chinees porseleinen schaaltje met olifanten
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm

Zilveren 3-delig theeservies
Resultaat: 390 EUR

Hollands zilveren theeservies, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en een suikerpot, versierd met parelrand, met houten handvat en knop. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Voorschoten, JL.: V 1980...

Donderbus, 18e-19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse donderbus, voorlader met damast loop en sterintarsia in kolf, onduidelijk gemerkt en gedateerd 1806, in goede originele staat 69cm

Franse Jugendstil pendule
Resultaat: 390 EUR

Grote Franse Jugendstil pendule omstreeks 1900 met vrouw en zweepslagdecor(vinger weg stukje hark weg) gave wijzerplaat, verder in goede staat 67cm Cond:R/G

Wortelnoten barok vitrine
Resultaat: 390 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten barok opzetvitrine omstreeks 1900(2 stukjes lijst weg) verder in goede staat 234x45x160cm Cond:G

Bijbel op standaard, 17e eeuw
Resultaat: 380 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse Lutherse bijbel op 19e eeuwse bijbelstandaard met klauwpoten, 9x26x38cm

Groot Imari bord
Resultaat: 380 EUR

Zeer groot 19e eeuws Imari porseleinen sierbord met bloemenvaas en floraal decor, met geschulpte omranding 55øcm Cond:G

Chinese vaas
Resultaat: 380 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen vierkante vaas (gemerkt) 20e eeuw met rondom decor van bloesemboom en vogels. Fijne beschildering en gouddecor. 39x17,5x17,5cm. Cond.: G

Collier met bolhanger
Resultaat: 375 EUR

Collier met hanger, GG, 585/000, met veel Briljanten. Lang GG koordcollier, 58 cm, met zware bolhanger, merk Merci ø 15 mm, voorzien van ca 96 Briljanten. ca16 gr.

Schilderij, vrouw met schapen
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G

Statenbijbel
Resultaat: 375 EUR

Hollandse statenbijbel 17e eeuws, door de boekwinkel van Joost Hartgers, op de blommart bij 't weeshuis 1653, met originele lederen band, messing beslag en sluitingen 10x22x35cm Cond:R/G

Boulle stijl pendule
Resultaat: 375 EUR

Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm

Grunder commode
Resultaat: 375 EUR

Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.

6 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Zes 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, octagonaal met figuren in landschapsdecor, 1 gaaf 5 randschilfers, Cond:R/G

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 375 EUR

Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G

6 Chinese kop & schotels, 18e eeuw
Resultaat: 360 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, met Chinese tuin decor, gesigneerd, 6-12cm Cond:G