Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen inktstel met zilveren doppen
Startprijs 130 EUR

Kristallen inktstel met thermometer, 2 inktflacons en een zilveren kroomtjespen op een stenen houder. Strak inktstel met op de inktflacons zilveren dopjes, 835/000 versierd met parelrand, Hollands kle...

Zilveren bonbonnière
Startprijs 120 EUR

Fraaie zilveren bonbonnière met kabelrand en voorzien van een gecontourneerd opengewerkt hengsel. Oud belastingkeur. ca. 126 gr. 14x17x13.5cm. Cond.: G

2 Plated kandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee aparte 2-delige plated 3-lichts kaarskandelaren. Te gebruiken als 3-lichts en ook afbouwbaar tot 1-lichts. 48x45x15cm. Cond.: G

Zilveren kaarskandelaar
Resultaat: 40 EUR

Sierlijke vierkante zilveren kaarskandelaar 835/000 Duits, 8x8x5cm( voorzien van zaponlak)

Schaar met jasseronketting
Resultaat: 190 EUR

Schaar met zilveren grepen en jasseronketting met zilveren hartvormige draaghaak, in Empire bewerkte grepen met gravure: AJ 1810, hanglengte 60cm

12 Zilveren sorbetlepels
Resultaat: 130 EUR

Twaalf zilveren sorbetlepels met fruitdecor aan het einde van de steel,o.a. kersen, druiven, peer, aardbeien en ananas,, 835/000, L.18cm., ca. 214 gr.

Zilveren houder
Resultaat: 60 EUR

Zilveren houder, 835/000, vierkant model met florale bewerking. 5.5x5.5x7.5 cm. ca.85.45 gr.

Zilveren mandje
Startprijs 100 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, floraal ajour gezaagd, voorzien van parelrand. 21x15x9cm., Ca. 198 gr.

Gouden hanger met granaat
Startprijs 90 EUR

Hanger, GG 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gr

Gouden hanger met Granaat
Startprijs 70 EUR

Hanger GG 585/000 met granaat. Ovale hanger met granaat, 10x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand met daaromheen een geschulpte rand. Grootte 17 x 22 mm. ca 3.9 gr

Gouden solitairring met briljant
Startprijs 100 EUR

Verfijnde ring, GG 585/000, met briljant. Fijne bolle solitairring, wat hoger oplopend met in het midden een briljant, ca 0.04 crt, SI-W. ca. 3.4 gr. ø 56.

Gouden broche met granaat
Startprijs 75 EUR

Verfijnde kleine broche, GG 585/000, met granaat. Kleine ovale broche met gegraveerde en geschulpte rand. Middenin de broche zit een kleine ovale gefacetteerde granaat. Grootte broche 15x19 mm. Voorzi...

Gouden ring met mandarijngranaat en diamant
Startprijs 340 EUR

Volle ring GG 585/000 met mandarijgranaat en briljanten. Brede bolle ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen mandarijngranaat, 12x8 mm, met insluitsels,gezet in een brede GG rand met daar...

Collier en armband met granaat en parels
Resultaat: 60 EUR

Collier en armband met granaat en parel aan een zilver vergulde sluiting met witte en rode stenen. 3 rijen collier en armband met granaat, rond ø 6.5 mm, en zoetwaterparel, ø 7 mm, bevestigd aan een z...

Gouden ring met granaat
Startprijs 130 EUR

Fraaie ring GG 585/000 met granaat. Opvallende ring met ovaal gefacetteerde granaat, 18x13 mm, met getorste en opgewerkte dubbele geschulpte rand. ø 58, ca. 6.25 gr.

Gouden collier met turkoois
Startprijs 1.750 EUR

Bijzonder coller, GG 750/000, met bollen. Grof gouden collier met ovale jasseronschakels voorzien van 2 bollen, ø 2.5mm en ø 2 mm, fraai bewerkt met fijn filigrain en turkoois. De kleinste bol is te g...

Malachietcollier
Startprijs 175 EUR

Collier van Malachietkralen met GG 585/000 sluiting. Een collier met malachietkralen, ø 11 en 6.5 mm, bevestigd aan een gouden gepolijste bolsluiting, ø 12 mm. Lengte 40 cm.

Gouden broche met malachiet
Resultaat: 110 EUR

Gouden langwerpige broche, 585/000, met malachiet en been. Handgemaakte broche met in het midden een grote ovale malachiet. De vier delen om de malachiet zijn bezet met been. Eén stukje ontbreekt. Gro...

Gouden filigrainbroche
Resultaat: 150 EUR

Grote ovale filigrainbroche, GG 585/000. Grote ovale broche gemaakt uit filigrain. ø 64x38mm. Met onedel brochering. ca. 13.7 gr. Cond.: U

Gouden collier met malachiet
Startprijs 175 EUR

Gouden choker, 585/000, met malachiet. Fraaie choker met 10 ovaal cabouchon geslepen malachieten, verlopend in grootte, 8x10mm-14x20mm, met in het midden twee onder elkaar. Aan elkaar verbonden met o...

Collier en armband met onyx en calcedoon
Resultaat: 60 EUR

Collier en armband met onyx en calcedoon aan een zilver vergulde sluiting met witte en zwarte stenen. 3 Rijen collier en armband met 1 rij onyx, rond ø 6.5 mm, en 2 rijen calcedoon, ø 6.5 mm, bevestig...

Ketting, bloedkoraal
Startprijs 500 EUR

Collier met vijf rijen bloedkoraal. Collier met vijf rijen bloedkoraal, tonnetjes, ø ca. 5x4-5x7 mm. Versierd met metalen bollen en stukjes. Lengte 50-70 cm. ca. 108,0 gr.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 130 EUR

Zilveren pepermuntdoosje 835/000 rond model met ribbewerking en schild aan de voorzijde ø4,5cm MT: Jean Pieere Massee, Amsterdam JL: P:1824 Cond:G ca 19gr

Bril met koker zilver
Resultaat: 35 EUR

Zeer fraaie uitklapbare bril, zilver 835/000, Art Deco, versierd met markesiet. Bevestigd aan een zilveren, 835/000, jasseron ketting, ø 3.1 mm Lengte 60 cm.