Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Delen zilver
Startprijs 100 EUR

Divers zilver, bestaande uit: melkkannetje Empirestijl Duits 800/000 met lijnbewerking en bijpassende theezeef met lekbakje, een Hollandse suikerlepel met bloem op steel 835/000 en een Engelse tafelk...

Antieke vergulde lepel
Startprijs 75 EUR

Antieke lepel zilver verguld 835/000 met bewerkte steel met religieuze afbeelding. Mt. Petrus Rienstra, Sneek Jl. Q: 1825 19x5cm ca 53gr

Zilveren bestek in mahonie kist
Startprijs 200 EUR

Mahoniekist met fraai zilveren bestek 950/000 Frans, bestaande uit opdienlepels en een opdienvork, twee lepels met ajourgezaagde bak, bardistijlen heft mt: Philipe Berthier, doos iets beschadigd 22x15...

Plated serviesje op dienblad
Resultaat: 40 EUR

Plated serviesje met glazen tablet, opengewerkte omranding, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 34x17x26cm

Zwitsers zakhorloge met wekkerfunctie
Startprijs 100 EUR

Verguld groot zakhorloge met wekkerfunctie. Zwitsers horloge, ø 54 mm, AMC. Binnnenzijde gemerkt Cecar Renfer Abrecht Swiss. (Brevet 227383) Werkend

Bijbel, gouden slot
Startprijs 120 EUR

Bijbel versierd met gouden slot 585/000 6x10x16cm Cond:G

Kristallen suikerstrooier
Startprijs 120 EUR

Kristallen suikerstrooier met zilveren dop en voet, 835/000. Kristallen suikervat met amandelslijpsel voorzien van zilveren strooidop versierd met een geschulpte rand en geplaatst op een zilveren voet...

Zilveren strooier
Resultaat: 125 EUR

Engelse zilveren suikerstrooier, 925/000, fraai achthoekig model met mooi uitgewerkte strooier. London, ø6x18cm. ca. 128gr.

Twee asbakken
Startprijs 40 EUR

Twee asbakken: een kleine vierkante zilveren, 835/000, asbak met opstaande randen, floraal bewerkt met een voorstelling van een zittende man. MT: Bijkamp en Co, Steenwijk, JL: S 1953, ca. 28 gr., 9x7x...

Gouden ring met briljanten
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljanten, totaal ca 0.09 crt si, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw

Gouden ring met robijn en briljant
Startprijs 170 EUR

Elegante ring GG 750/000, met robijn en briljanten. Elegante fijne slagring met in het midden een ovaal geslepen robijn, 6,4x5,3, ca 0.84 crt, aan weerskanten versierd met 3 briljanten, totaal ca. 0....

Oorstekers met robijn en diamant
Startprijs 80 EUR

Fraaie oorstekers, 333/000, met robijn en diamant. Rozetoorknoppen met 8 robijnen en een diamantje in een royale zetting. ø 10 mm. ca. 2.4 gr.

Gouden collier met groot veeroog
Resultaat: 300 EUR

Elegant collier GG 585/000 met groot veeroog. Een half rond slangcollier, breedte 5 mm met sierlijke groot veeroog, ø 14 mm. ca. 18.3 gr. Lengte 45 cm. Cond.: G

Gouden halve creolen met briljant
Startprijs 175 EUR

Sierlijke oorstekers GG, 585/000, met briljant, merk Diamonde. Verfijnde oorstekers, strak model, net iets onder het oor, met in de breedte van de oorsteker een briljant, 0.03 crt SI-W per stuk, gezet...

Gouden ring briljant saffier robijn en smaragd
Resultaat: 275 EUR

Ring GG, 585/000 met briljant, saffier, robijn en smaragd. Brede massieve ring, 6,2 mm, met navette geslepen saffier, princes geslepen robijn en een kleine briljant geslepen smaragd en diamant. ca. 6,...

Twee gouden broches
Resultaat: 100 EUR

Twee broches, GG 585/000. Een schildbroche met zwart emaille en fraaie bewerking, gevuld, 34x44 mm,en een vierhoekig organisch gevormde broche met bewerking en rode steen met aan de achterzijde een ve...

Gouden ring met briljanten
Startprijs 120 EUR

Bicolour ring, WG/GG 585/000 met briljant. Strakke slagring, half wit en half geelgoud met 2 briljanten in een deels gladomzetting, totaal ca. 0.19 crt. W/SI-P1 ø 57, ca. 3.2 gr.

Wit gouden ring met saffier en briljant
Resultaat: 200 EUR

Ring WG, 585/000, met blauw saffier en briljant. Rozet ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7x5 mm. Om de saffier zit een rand met 12 briljanten, totaal ca. 0.36 crt. ø rozet ...

Wit gouden oorknoppen met parel
Resultaat: 90 EUR

Oorknoppen, WG 585/000 met parel en briljant. sierlijke oorknoppen met een cultivé parel, ø 6.5 mm met een royale witgouden zetting met daarin een briljant, 0.015 crt.

Witgouden slagring met briljanten
Startprijs 250 EUR

Ring WG 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant en aan weerszijden kleine briljanten in de band gezet. Totaal 0.25 crt SI-W. Merk; Diamonde. ø 56, ca. 2.3 gr. Nieuw.

Witgouden ring met briljant
Startprijs 200 EUR

Ring WG 585/000 met diamant. Een brede slagring met in het midden een briljant geslepen diamant, 0.18 crt VSI, Merk: Desiree. Nieuwwaarde € 1080,- ca. 3.2 gr. ø 50

Witgouden collier met kruis
Startprijs 110 EUR

Witgouden collier, 585/000 met zilveren kruis. Venetiaans collier, 1.5 mm, met een zilveren kruisje met markesiet. Goud ca. 6 gr. Lengte 42 cm.

2 Zilveren mosterdpotjes
Resultaat: 150 EUR

Twee zilveren mosterdpotjes, 950/000, ovaal geschulpt model rijkelijk versierd met krullen en florale bewerkingen, met 2 lepeltjes. Voorzien van binnenbakjes Frankrijk. 8x9x11cm.

Zilveren zouthouder
Resultaat: 140 EUR

Zilveren peper-zouthouder. Sierlijke houder met 2 bakjes met schelpmotief op de scharnierende deksels, en florale versieringen doorlopend in de pootjes, Frankrijk 950/000. 15x7x12cm.