Antieke lepel zilver verguld 835/000 met bewerkte steel met religieuze afbeelding. Mt. Petrus Rienstra, Sneek Jl. Q: 1825 19x5cm ca 53gr
Verguld groot zakhorloge met wekkerfunctie. Zwitsers horloge, ø 54 mm, AMC. Binnnenzijde gemerkt Cecar Renfer Abrecht Swiss. (Brevet 227383) Werkend
Ring GG 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljanten, totaal ca 0.09 crt si, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Fraaie oorstekers, 333/000, met robijn en diamant. Rozetoorknoppen met 8 robijnen en een diamantje in een royale zetting. ø 10 mm. ca. 2.4 gr.
Elegant collier GG 585/000 met groot veeroog. Een half rond slangcollier, breedte 5 mm met sierlijke groot veeroog, ø 14 mm. ca. 18.3 gr. Lengte 45 cm. Cond.: G
Bicolour ring, WG/GG 585/000 met briljant. Strakke slagring, half wit en half geelgoud met 2 briljanten in een deels gladomzetting, totaal ca. 0.19 crt. W/SI-P1 ø 57, ca. 3.2 gr.
Oorknoppen, WG 585/000 met parel en briljant. sierlijke oorknoppen met een cultivé parel, ø 6.5 mm met een royale witgouden zetting met daarin een briljant, 0.015 crt.
Ring WG 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant en aan weerszijden kleine briljanten in de band gezet. Totaal 0.25 crt SI-W. Merk; Diamonde. ø 56, ca. 2.3 gr. Nieuw.
Ring WG 585/000 met diamant. Een brede slagring met in het midden een briljant geslepen diamant, 0.18 crt VSI, Merk: Desiree. Nieuwwaarde € 1080,- ca. 3.2 gr. ø 50
Witgouden collier, 585/000 met zilveren kruis. Venetiaans collier, 1.5 mm, met een zilveren kruisje met markesiet. Goud ca. 6 gr. Lengte 42 cm.
Twee zilveren mosterdpotjes, 950/000, ovaal geschulpt model rijkelijk versierd met krullen en florale bewerkingen, met 2 lepeltjes. Voorzien van binnenbakjes Frankrijk. 8x9x11cm.