Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee verzilverde thorapointers met turkoois
Startprijs 250 EUR

Twee silver-plated thorapointers versierd met turkoois. Een grote thorapointer van hout met diverse silver-plated monturen en een wat kleinere silver-plated thorapointer met vergulde stukken voorzien ...

Zilveren rammelaar
Startprijs 250 EUR

Zilveren straatrammelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Cond:G (klein scheurtje onder fluit)

Zilveren bonbontang
Startprijs 70 EUR

Zilveren bonbontang 835/000 met voorstellingen van landwerkzaamheden, de steel is bewerkt met een ridderfiguur 14,5cm ca 57gr.

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, Duits, ovaal geslagen strak schaaltje met fraaie floraal bewerkte handvaatjes. Voorzien van belastingteken vreemde werken. ca 97 gr 17x13x6 cm Cond U

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 45 EUR

Zilveren druivenschaar, 835/000, Hollands met fraaie florale bewerkingen. MT: P. van Oostrum, Schoonhoven, JL: C: 1937. Grootte 6x15 cm ca. 64 gr. Cond.: G.

Zilveren chatelaine
Startprijs 180 EUR

Zilveren chatelaine 835/000 met 3 signetten, 2 stempels en 1 sleutel MT: oa. Niekerk Schoonhoven 20cm ca 38 gr.

Zilveren wapenbordje
Startprijs 90 EUR

Zilveren wapenbordje met geschulpte rand, wapen met leeuwen torens, kroon en slangen ø12cm ca 77gr

Beschuitbus met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Prachtige kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren greep. Kristallen beschuitbus met gematteerde bewerking van druivenranken. De deksel is voorzien van zilveren handgreep met parelrand. Kle...

Set cocktailprikkers Wajang
Resultaat: 30 EUR

Wajang standaard met 12 cocktailprikkers voorzien van wajangfiguur. Verzilverd. 10x3x9cm. Cond.: U

Grote zilveren lepel
Resultaat: 150 EUR

Grote zilveren brijlepel, Deens =>800/000, met fraai bewerkte steel. MT.: CHF 39x8 cm ca. 174 gr. Cond.:U

Zilveren miniatuur met riskja
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Riksja miniatuur, geheel vervaardigd uit filigrain. Grootte 76x31x68 mm. ca. 27 gr. Cond.: G

Gouden riviérering met briljant
Startprijs 175 EUR

Riviere ring GG 585/000 met 5 briljanten. Fijne riviére ring met opstaande zetting met daarin 5 briljanten, totaal 0,15 crt. ø 55 ca. 1.8 gr. Nieuw

Gouden oorstekers met briljant
Startprijs 220 EUR

Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...

Hanger WG brilj.
Startprijs 475 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Ronde hanger opengewerkt, met in het midden een "swingende diamant". In de rand en in het oog van de hanger zitten een aantal kleine diamanten. Totaal ca 0.2...

Gouden collier met double hanger
Startprijs 200 EUR

Gouden schakelcollier, 585/000 met een oud stuk horlogeketting, double, als hanger. Goud totaal ca 4.5 gr. Lengte 50 cm. Lengte hanger 21 cm.

Gouden ring, diamant
Resultaat: 100 EUR

Oude ring GG 585/000 met diamant. Ring met in het midden een zilveren zetting met diamant. ø kop van de ring 9 mm. ø 55, ca. 1.95 gr.

Armband van granaat met gouden sluiting
Startprijs 170 EUR

Granaatarmband met GG 585/000 sluiting. 3 rij-ige granaat armband, ø ca 4,5 mm, met rond gouden slot met granaat en knopbewerking. Lengte 18 cm

Collier en armband met jade en parels
Resultaat: 60 EUR

Collier en armband met jade en parels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met jade,gefacetteerd ø 6.5 mm, en zoetwaterparels, ø 6.5 mm, bevestigd aa...

Amethist stenen
Resultaat: 30 EUR

Vier ovaal gefacetteerde amethisten, gemiddeld 4,9x6.4 mm

Ring met briljant
Startprijs 80 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Solitairring met grote WG opstaande zetting met daarin een briljant ca 0.10 crt. ca 4.2 gr ø 60

Gouden collier en 2 broches
Resultaat: 190 EUR

Collier en twee broches, GG 585/000. Een biesmarkcollier, fijn model, 2.4 mm, lengte 45 cm en twee broches ovaal model met paarse steen en beiden met onedel brochering. 31x26 mm en 20x24 mm. Cond.: G

Ring met parels en paarse steen
Resultaat: 90 EUR

Fraaie antiek ring, 375/000, met parels en paarse steen. Mooie langwerpige ring met in het midden een smaragdgeslepen paarse steen. Om de paarse steen zit een rand bezet met 16 kleine parels. 17x12.5 ...

Lot diverse sieraden
Startprijs 35 EUR

Lot diverse sieraden bestaande uit o.a. een brede pennenarmband, fijne cobraketting en armband, oorhangers met zirconia, een fijne pennenarmband, 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen b...

Bloedkoraal takjes-ketting
Startprijs 110 EUR

Lang collier met bloedkoraal takjes, verlopend, met mooie rode kleur 7-40mm 86cm ca 79 gr