Twee silver-plated thorapointers versierd met turkoois. Een grote thorapointer van hout met diverse silver-plated monturen en een wat kleinere silver-plated thorapointer met vergulde stukken voorzien ...
Zilveren straatrammelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Cond:G (klein scheurtje onder fluit)
Zilveren bonbontang 835/000 met voorstellingen van landwerkzaamheden, de steel is bewerkt met een ridderfiguur 14,5cm ca 57gr.
Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, Duits, ovaal geslagen strak schaaltje met fraaie floraal bewerkte handvaatjes. Voorzien van belastingteken vreemde werken. ca 97 gr 17x13x6 cm Cond U
Zilveren druivenschaar, 835/000, Hollands met fraaie florale bewerkingen. MT: P. van Oostrum, Schoonhoven, JL: C: 1937. Grootte 6x15 cm ca. 64 gr. Cond.: G.
Zilveren chatelaine 835/000 met 3 signetten, 2 stempels en 1 sleutel MT: oa. Niekerk Schoonhoven 20cm ca 38 gr.
Zilveren wapenbordje met geschulpte rand, wapen met leeuwen torens, kroon en slangen ø12cm ca 77gr
Prachtige kristallen beschuitbus met onderschotel en zilveren greep. Kristallen beschuitbus met gematteerde bewerking van druivenranken. De deksel is voorzien van zilveren handgreep met parelrand. Kle...
Wajang standaard met 12 cocktailprikkers voorzien van wajangfiguur. Verzilverd. 10x3x9cm. Cond.: U
Grote zilveren brijlepel, Deens =>800/000, met fraai bewerkte steel. MT.: CHF 39x8 cm ca. 174 gr. Cond.:U
Zilveren Riksja miniatuur, geheel vervaardigd uit filigrain. Grootte 76x31x68 mm. ca. 27 gr. Cond.: G
Riviere ring GG 585/000 met 5 briljanten. Fijne riviére ring met opstaande zetting met daarin 5 briljanten, totaal 0,15 crt. ø 55 ca. 1.8 gr. Nieuw
Oorstekers, GG 750/000, driehoekig model met in het midden diverse briljanten. Fantasie driehoekige oorstekers met midden een bewerking met daarin 6 briljanten per oorknop, verlopend in grootte. Totaa...
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Ronde hanger opengewerkt, met in het midden een "swingende diamant". In de rand en in het oog van de hanger zitten een aantal kleine diamanten. Totaal ca 0.2...
Gouden schakelcollier, 585/000 met een oud stuk horlogeketting, double, als hanger. Goud totaal ca 4.5 gr. Lengte 50 cm. Lengte hanger 21 cm.
Oude ring GG 585/000 met diamant. Ring met in het midden een zilveren zetting met diamant. ø kop van de ring 9 mm. ø 55, ca. 1.95 gr.
Granaatarmband met GG 585/000 sluiting. 3 rij-ige granaat armband, ø ca 4,5 mm, met rond gouden slot met granaat en knopbewerking. Lengte 18 cm
Collier en armband met jade en parels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met jade,gefacetteerd ø 6.5 mm, en zoetwaterparels, ø 6.5 mm, bevestigd aa...
Ring GG 585/000 met briljant. Solitairring met grote WG opstaande zetting met daarin een briljant ca 0.10 crt. ca 4.2 gr ø 60
Collier en twee broches, GG 585/000. Een biesmarkcollier, fijn model, 2.4 mm, lengte 45 cm en twee broches ovaal model met paarse steen en beiden met onedel brochering. 31x26 mm en 20x24 mm. Cond.: G
Fraaie antiek ring, 375/000, met parels en paarse steen. Mooie langwerpige ring met in het midden een smaragdgeslepen paarse steen. Om de paarse steen zit een rand bezet met 16 kleine parels. 17x12.5 ...
Lot diverse sieraden bestaande uit o.a. een brede pennenarmband, fijne cobraketting en armband, oorhangers met zirconia, een fijne pennenarmband, 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen b...
Lang collier met bloedkoraal takjes, verlopend, met mooie rode kleur 7-40mm 86cm ca 79 gr