Zeldzame antiek Chinese bloedkoraal, gesneden Quan Yin, omstreeks 1900 5x6x2cm Cond:G
Zilveren koffie-en theekan, model Bonton, 925/000 voorzien van houten handvat en knop.MT.: Kon. van Kempen en Begeer, Voorschoten. JL.: V 1980, 13x21x23cm en 13x20x19cm., Totaal gewicht incl. hout ca...
Antieke zilveren tafelbel 835/000 Hollands, met fraai floraal graveerwerk, voorzien van metalen binnenbak MT: W.Hed Amsterdam Jl:G:1866 8x17cm
Zilveren tafelklokje, Zwitsers, 800/000, revue met bewerkte kast, rond 1900, op vier strakke pootjes, Art Deco, werkend 6x4,5x12cm
Parfumflesje met GG dop, 585/000. Achthoekig kristallen parfumflesje met gouden bewerkte dop. 4x9 cm Cond R-G
Zilveren lepelset en theezeef, 835/000. Vijf theelepels met bijpassende suikerschep met uitlopende steel met strakke bewerking en een theezeef. Handvat ontbreekt. Totaal ca 75 gr.
Drie delen kristal bestaande uit een suikerbak met amandel en streepmotief voorzien van zilveren hengsel versierd met parelrand, 835/000, een mosterdpot en een peperstrooier met plated deksels. Moster...
Bijzonder fraai uitgewerkte Engelse zilveren suikerstrooier, 925/000, met lijnen en randen voorzien van medaillon met gegraveerde letter L. MT.: Goldsmiths and Silversmiths Company, London, JL.: F 190...
Antieke brandewijnkom, zilver, 835/000 versierd met drijfwerk, mt: J.J Schijfsma, Sneek 26x14x8cm ca 290gr
Drie messen met zilveren heft, Haags lof 2x meester Schriek en Looren de jong Schoonhoven anno 1955, 1x meester Hooykaas Schoonhoven anno 1947(heften bedeukt) 21cm Cond:R
Zilveren onderzetter voor een wijnfles, 84 zolotniks ( 875/000) met fraai versierde rand. Empire stijl, 1843 St. Petersburg MT.: AS, ø14,5cm.
Zeer fraaie zilveren kinderbeker, 835/000, strak model met dubbele filetrand. MT.: Jacobus van Vorst, Rotterdam, jl.: X: 1857 ca. 68 gr. Cond.: G-U
Prachtige Jugenstill karaf met zilveren montuur. Kristallen kan voorzien van slijpsel van bloemmotieven, met zilveren 800/000 handvat en schenktuit met deksel voorzien van typische jugendstil bewerkin...
Grote zilveren armband, 835/000. Armband bestaande uit 2 gelijke delen, een halve ronde band, ø 5.5 mm, met een grote bol, ø 14 mm, aan elkaar bevestigd door middel van ogen en een sluiting. ca. 20.3 ...
Zilveren collier en twee ringen, 925/000, met turkoois. Een sierlijke choker met bloem en bladbewerking met turkoois en twee bijpassende ringen met turkoois. Totaal ca 27.6 gr. ø 51 en 53, lengte 46 c...
Zilveren oorhangers, 925/000, met markesiet en amethist. Oorhangers met steker en hanger, uitlopend in breedte met 5 pegels voorzien van markesiet. Grootte 46x22 mm. ca. 11.8 gr.
Set zilver vergulde oorstekers, vijf paar, met kleurstenen. Rond model met rode en witte stenen, ø 9.5 mm, vierkant model met blauwe middensteen, 10x10 mm, twee markiesmodellen met groene steen en ro...
Drie kapitale ringen, zilver 835/000, met kleurstenen. Een ovale ring met groene, rode en witte stenen, ø 24x30 mm, en een klapring met in het midden een rij groene stenen en aan de zijkanten twee st...
Twee zilveren armbanden, 925/000. Een zilveren strakke rinkelband van vierkant draad, breedte 3,5x2,5 mm, ø 62,5 mm en een schakalarmband met hartvormige schakels voorzien van roodbruin steentje.De ar...
Drie zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit twee kruizen met edelstenen, o.a. turkoois, en diverse kwartsen en een lang Y-collier van koordschakels met een kwasthanger van Gourmetketting. Lengte 12...
Zilveren vierkante broche, 830/000, met gravure van een kustafbeelding met Deense vlag. 2,5x2,5 cm, ca. 3.95 gr.
Twee groene cameeën, ovaal model met portet van een vrouwenhoofd. 12.5x18 mm en 12x16 mm
Een lot met diverse zilveren sieraden bestaande uit 2 hangers, een bedel, 2 ringen, een oorring en een stukje ketting. Totaal ca. 17.2 gr.
Lot met zilveren sieraden bestaande uit een hanger met lang jasseroncollier, een ring met groene steen, een anker met agaat, een armband van een bijbelsluiting en oorhangers. Diverse gehaltes. ca. 85 ...
Collier van Malachietkralen. Een lang verlopend collier van malachiet, 7.5-18 mm, met tussen de kralen kleine groene glaskralen. Lengte 64 cm. Zonder sluiting.
Twee portemonnee beugels, zilver. Eén portemonnee, 800/000, Empirestijl met lijnbewerking en rozen op de hoeken, voorzien van gevlochten tasje. En een fraai antiek versierde beugel, 835/000 met vissek...
Bijbel met dunne zilveren sloten MT: A Kooiman Schoonhoven JL: U:1854 9x6x16cm Cond:G
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Fraaie zilveren tasbeugel, Hollands, 835/000 versierd met vrouwfiguren en putti's. Aan de beugel zit een mooi geborduurde tas. Met zilveren ketting. Scharnier behoeft reparatie. jl.:J 1919 Schoonhoven
Zilveren zittende clown, 925/000, met een bult op zijn hoofd. versierd met emaiolle. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 4 cm. ca. 77 gr.
Zilveren dirigent, 925/000, zittend met stokken en zwarte broek. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f.,
Zilveren clown, 925/000 staand met gele strik. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., Hoogte 6 cm ca. 33 gr.
Zilveren koker, 800/000, met medaillon en strakke gegraveerde bewerking. Grootte 10x8.5x1cm ca. 104 gr.
Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G
Twee zilveren bonbontangen met fraai uitgewerkte florale bewerkingen. 835/000, 14-16 cm Totaal ca. 87 gr. Cond.: G
Sierkurk met staande man en gladde zilveren 835/000 sierkurk mr. J Köhler &Zn. Amsterdam 8-12cm
Zes zilveren lepeltjes, 925/000. Fraaie koffielepels met sierlijke bewerking en gravure op de steel: Mary. ca. 93.65 gr. Lengte 14 cm.
Sterling zilveren, 925/000, trekpotje met deksel, versierd met parelrand en getrembleerde rand op het deksel welke voorzien is van een scharnier. Bekroond met een bloemvormig knopje, importeursteken: ...
Drie delen GG. Hanger, 585/000, in de vorm van een hartje met Briljant, ø 8 mm. Speldje CNV 585/000 en een plaatje met zodiac, 333/000. Totaal gewicht 3.5 gr.
Fraaie horlogeketting met GG 585/000 middenstuk met schakels en een paardenhoofd in een hoefijzer. Voorzien van zwart koord en gouden bevestigingshaak. Lengte 30 cm Breedte 2 cm. Eén eindstuk ontbreek...
Ketting en hanger GG 585/000 met diamant. Een gourmet collier met een hanger in de vorm van een muis met WG strik en 2 kleine diamantjes. Lengte 42 cm. 21x14 mm, ca. 7.4 gr.
Elegante ring GG, 585/000, met blauw saffier en briljant. Op de bovenzijde van de ring zit een hartvorm met daarin diverse briljanten pavé gezet en daaromheen een rand met trapzium-geslepen saffieren....
Gouden ring, 585/000, met briljant en amethist. Brede ring met met hartvormig geslepen amethist, 8x8 mm, aan één zijde versierd met 9 briljanten. Breedte 10 mm. ca. 10,1 gr. ø 53
Rijring, GG 585/000 met 4 briljanten. Opstaande ring met ajour bewerking aan de zijkanten. Bezet aan de bovenzijde met 5 mooie briljanten, totaal ca. 0.35 crt.. ø 59 ca.3.0 gr.
Ring GG 585/000 met diamant en rode steen. Ring in de vorm van een strik met in het midden een langwerpig gefacetteerde rode steen, 10x7 mm, met aan weerszijde 2 diamanten met oud slijpsel gezet in WG...
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en briljant. Ring met ronde rozet met in het midden een rond gefacetteerde blauw saffier, ø 6.5 mm, met daaromheen 8 briljanten. ø kop 11 mm. ca 4.7 gr. ...
Fijne choker WG/GG 585/000 met briljant. WG collier met vierkante schakel, ø1.1 mm, met in het midden een GG deel, maanvormig bezet met briljanten, totaal ca 0.16 crt W/P. Het collier is voorzien van ...
Een armband uit barnsteen met gesp (gebroken) en een stuk barnsteen met insluitsels, gebroken. 3x5x1cm
Lot met 20 onyxstenen ingelegd met blauw opaal. Zeshoekig modellen 6x11.5mm-8x15 mm
Fraaie creolen GG 585/000, bol model met scharnier. ø 22 mm. breedte 4.5 mm. ca. 2.95 gr.
Grote kristallen karaf met zilveren montuur, 800/000. Fraaie karaf met ruitslijpsel voorzien van strak zilveren montuur met handvat en schenktuit voorzien van deksel. Duits ø 13 cm Lengte 28 cm.
Zilveren broekstukken 835/000 versierd met afbeeldingen van ruiter te paard met tekst en getorste rand, Zeeuws ca 78gr 14x7cm Cond:G
Drie delig plated koffieservies in Louis Seize stijl 20e eeuw in goede staat 21-27cm.
Mooi antiek 3-delig plated koffieservies, bewerkt met rozendecor en initialen 11-27cm. Cond.: G
Paraplu en wandelstok met zilveren heften waarvan één met Oosterse motieven 835/000 Lengte wandelstok 85cm Cond:G
Een zilveren portemonnee, een klein strak model, en een fotolijstje gemaakt van tasbeugel. 835/000 en 800/000. 5.5x7 cm en 5x8cm. Totaal ca 42 gr. Cond.: R-G
Vier zilveren flessendoppen in cassette 835/000 twee modellen met parelrand, en twee met afgevlakte bewerking 10x10x10 Cond:R/G
Drie delen zilver bestaande uit een deel van een bijbelslot, MT. Fa. Geb. Reitsma, Heerenveen, jl H 1867, een naaldenkoker met getrembleerde bewerking en een natfruitschep in schelpvorm met bewerkte s...
Twee zilveren theezeefjes, 800/000, Duits. Een theezeef fraai versierd met rozen en dubbele parelrand en een theezeef zeshoekig met florale bewerking en parelrand met steel met roos (gerestaureerd) 14...
Kristallen parfumflesje met gg dop 585/000 fraai bol flesje met strakke vlakken geslepen voorzien van gouden dop met gravure en kristallen stopje ø3,5x8cm Cond:G
Antiek zilveren loddereindoosje. Rijkelijk versierde bokaal met guirlandes, medaillons en parelranden. Voorzien van deksel met scharnier en op de bodem een klepje. MT.: Marco Park (?) eind 18e eeuw. 8...
Bijzondere Hollands zilveren tasbeugel, 835/000, met haak. Mooi uitgewerkte tasbeugel met figuren en putti als knip. Bevestigd aan een fraai uitgewerkte zilveren haak met figuur en florale bewerking. ...
Collier en hanger WG 585/000 met kyaniet en diamant. Fijn venetiaans collier met een langwerpige hanger met onderaan een grote kyaniet, ca 2.4 crt, rond gefacetteerd ø 8.5 mm. In het hangeroog zitten ...
Zilveren oorhangers, 925/000 peervormig met markesiet en ovale amethist. Grootte 45x18 mm ( incl. brisure) ca. 9.6 gr.
Zilveren spangarmband met getorste bewerking. Breedte 12.5 mm. ø ca. 64x55 mm. Totaal ca.27.9 gr.
Lot zilveren sieraden bestaande uit o.a. een slavenband, diverse ringen, oorknoppen, broches, hangers en armbanden. ca 65 gr.
Zilveren gevlochten klemarmband, 925/000. Breedte 10 mm, ca. 24.8 gr. 64x48 mm.
Grote langwerpige hanger zilver, 835/000 met amethist. Een staafhanger met markiesvormen aan de zijkant met daarin 2 cabouchon geslepen amethist. ca.12.95 gr. Grootte 54x28 mm
Zilver vergulde armband, 925/000 met zirconia's. Een fraaie zogenoemde tennisarmband met zirconia's, ø 3.5 mm, voorzien van bakslot en veiligheid. Lengte 18.5 cm ca. 11.3 gr.
Zilveren oorhangers, 925/000, met fluoriet. Oorhangers met cabouchon geslepen fluoriet, 12x11 mm, met insluitsels, gezet in een fraaie gladde rand. Grootte 3.3x1.4 cm inclusief brisure. ca. 7 gr.
Parelarmband en bijpassende armband, beiden met zilveren sluiting. Velina Reina. Gemaakt van organisch materiaal. Lengte 90 en 19 cm.
Drie langwerpige cameeën, uit onyx, met mannenhoofd met helm. 15x20 mm
Fraai zoetwaterparelcollier met 4 snoeren met parels en 3 snoeren van parels met toermalijn bevestigd aan een onedel groot veeroog. Voorzien van bijpassende armband. Lengte 45 cm en 21 cm.
Collier en armband met parel en amethist aan een zilver vergulde sluiting met witte en paarse stenen. 3 Rijen collier en armband met 1 rij amethist, rond ø 6.5 mm, en 2 rijen zoetwaterparels, ø 6.5 mm...
Zilveren lipstickhouder met klapspiegeltje, 925/000, Z1 gekeurd Cond:G
Hollands zilveren theeservies, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en een suikerpot, versierd met parelrand, met houten handvat en knop. MT.: Kon.van Kempen en Begeer, Voorschoten, JL.: V 1980...
Vijf zilveren vorken, Hollands, grote vork met ooievaar en voorstelling van boerin met juk en koeien, mt. Fa Y,T van Erp, Leeuwarden, Jl: Y.1908, 23x6cm. Brede vork met Amsterdams wapen, versierd met ...
Engelse bokaalvormige zilveren reukdoos, 925/000 met getrembleerde en ajour bewerking. ø4x7.5 cm
Borrelglaasje met zes zilveren lepels Biedermeijer, 835/000, alles gerestaureerd. mt Fa. AJ Driesen, Schoonhoven. ca 36gr. 11x2cm glas 6,5ø x11cm Cond:R\G
Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm
Zilveren suikerstrooier, Engeland, 925/000, hoekig model met ajour gezaagde strooier bekroond met een bewerkte knop. MT.: William Neale & Sons LtD, Birmingham. JL.: S, 1917. ø 7x19cm.,Ca. 89 gr.
Lot met twee servetbanden en vijf vingerdoeken, Hollands 835/000. Voorzien van monogrammen. MT.: o.a. Van Kempen, Voorschoten en Caspar Antonius Gerritsen, Grave, Kuijk, Nijmegen. ca. 98 gr. 5.5x3.5-2...
Twee zilveren miniaturen 835/000 : een man met vlieger en paraplu verkoper, Amsterdam, Jaarletter: P ca. 28 gr.
Houten schaaltje met zilveren montuur, 800/000. Met strakke rand voorzien van getorste deels open gedraaide handgreepjes. 15x13x4cm. MT.:Emil Hermann, Waldstetten. Cond.:U
Diverse zilveren 835/000 miniaturen: een leeuwentemmer, Niekerk Schoonhoven, en een Toreador met stier. Totaal ca. 43 gr.
Twee zilveren miniaturen, een koets met 2 personen en één paard. En een paardekar met man op de bok. ca. 5 cm. MT.: o.a. Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem, 1990-heden. Totaal ca. 46 gr.
Vier zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, een ijscokar, een hondekar met man en een kinderwagen. Diverse gehaltes. Totaal ca. 69 gr. 2x2x5 cm, 5x2.2x3.5cm,...
Gouden collier, 585/000, versierd met kleine pareltjes. lengte 40 cm. ca. 2.8 gr.
Zeer oude gouden creolen, bodemvondst. Vervaardigd uit dunne goud plaat met twee ovale hangers. ø 23 mm. Lengte 42 mm. ca. 5.85 gr.
Ring GG 585/000 met parel en briljant. Ring met in het midden een creme kleurige parel met aan weerskanten 3 briljanten gezet in een driehoek, totaal 0.21 crt W/VSI ø 54 ca. 3.8 gr.
Armband van robijnkralen met GG 585/000 sluiting. Drie rijige armband van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. Lengte...
Collier van robijnkralen met GG 585/000 sluiting. Drie rijige collier van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. Lengte...
Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting gemaakt van een bijbelslot. Collier van 4 rijen bloedkoralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een gouden oud bijbelslot met figuren. Grootte sluiting 58x29 mm....
Collier van 3 rijen bloedkoraal aan een GG 585/000 sluiting. Drie rijen bloedkoraal, tonvormig ø ca 4.5 mm, met een mooie kleur, bevestigd aan een geelgouden sluiting ovaal bloemmodel met grote bloedk...