Grote antieke vuurvergulde pendule omstreeks 1820, in goede complete staat, met sterrenkijker, deiana, lyra en muziekboeken, 4 figurenvoorstellingen. geheel origineel met 8-daags uurwerk, halfuurslag ...
Antieke Franse pendule met rood marmer en compositiemetalen figuur met bloem, omstreeks 1890, 8 daags uurwerk met halfuurslag, in goede staat 58cm
Negentiende eeuwse Franse pendule met gouddecor en vernis Martin stijl decor, en vergulde bronzen armaturen, originel 8 daags uurwerk, Japy Freres, minimale beschadiging klokkast/wijzerplaat 36cm Cond...
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Zuid Duitse 18e eeuwse barok "Stutzuhr" met kwartierslag op dubbele bel en prachtige bewerkte messing wijzerplaat met 2 functies en emaille beschilderde plaquette. In goede originele staat 47x29x16cm.
Grote antieke Franse messing reiswekker, Fernier Paris, met Corintische zuilen, slagwerk met twee hamers op spiraal omstreeks 1880, tijd afroepbaar door drukknop 18x11x10cm Cond:G
Antieke kleine boulle pendule omstreeks 1870, in goede originele staat met rood schildpad, vergulde wijzerplaat, en vergulde bronzen armaturen en emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag A....
Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...
Groot origineel 19e eeuwse Boulle klok uurwerk met 8-daags uurwerk, halfuurslag (incl. slinger) en vergulde messing wijzerplaat met perfecte emaille cartouches. Gesigneerd Villard Paris in zeer goede ...
Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.
Duitse notenhouten staande klok, halfuurslag met 7 hamers op staaf ca. 1930, gemerkt "K" in goede originele staat 200cm.
Grote Friese stoelklok 18e-19e eeuw in zeer goede originele staat (los onderdeel uurwerk erbij) 73cm. Cond.: G
Antieke Franse bronzen pendule omstreeks 1880 met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat, 45cm Cond:G
Vuurvergulde bronzen 19e eeuwse pendule Charles Dix, met prachtige fijn bewerkte klokkast, acht daags uurwerk en touwtjesslinger, (boek mist) in goede staat 45cm
Messing skelet schaarpendule met sneckaandrijving (fusee-clock) 21e eeuw met glazen stolp in goede staat. 55x31x18 Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870, voorstelling vrouw met wereldbol, met 8 daags uurwerk en halfuurslag(compositiemetaal) 43x40x13cm Cond:G
Antieke Franse pendule omstreeks 1870 met albast vrouwenfiguur met halm, verguld compositiemetaal, 8 daags uurwerk met halfuurslag 39x35x13cm Cond:G
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, gesigneerd Miller en sons omstreeks 1880 37cm Cond:G
Mooie gave antieke mahoniehouten Engelse staande klok omstreeks 1800, met acht daags uurwerk, seconde en dagaanduiding JO.Kirkwood Melrose, prachtige kast in zeer goede staat. 215cm
Aparte grote notenhouten lyra-pendule met intarsia met 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger (aanpassingen) 50x19x25cm. Cond.: G
Engelse tafelklok met snek en slagwerk op bel, bronzen uurwerk in bovenliggende balans 26x15x11cm Cond:G
Grote antieke pendule van Societe ceramique Maastricht omstreeks 1900 met roofvogel in bergen decor, Frans uurwerk, vergulde wijzerplaat in goede staat 40cm
Antieke houten pendule, omstreeks 1920 met Frans achtdaags uurwerk en halfuurslag 24x51x15cm Cond:G
Grote gietijzeren klok, 21e eeuw zogenaamde Augenwender(bewegende ogen op seconde) in goede staat. 40x20x13 Cond:G