Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Hindelopen beschilderde tafelklok
Startprijs 40 EUR

Oude hindelopen beschilderde tafelklok omstreeks 1950 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 23x47x13cm

Hindelopen beschilderde regulateur
Startprijs 40 EUR

Antieke Hindelopen beschilderde Duitse vrijslinger klok omstreeks 1920, in goede staat 70cm

Schwarzwalder klokje
Resultaat: 100 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok met schotelvormige houten cijferblad, in goede originele staat 35x25x15cm

Schwarzwalder klokje
Startprijs 60 EUR

Duitse beschilderde Schwarzwaldklok, 19e eeuws in goede originele staat 34x18x24cm

Friese staartklok, 3-gewichter
Resultaat: 110 EUR

Oude Westminster Warmink Friese staartklok met maanstand en notenhouten kast, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm Cond;G

BimBam klok
Startprijs 30 EUR

Antieke eikenhouten bim bam regulateur omstreeks 1920 met facetgeslepen glas, in goede staat, 77cm

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Oude Friese staartklok met maanstand, 3 gewichten en Westminster slag op 8 staven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 135cm

Franse reiswekker
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Franse reiswekker, messing, met emaille wijzerplaat, slagwerk met twee hamers op spiraal, afroepbaar door drukknop 17x10x9cm Cond:G

Art Deco klokkenstel
Startprijs 80 EUR

Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel omstreeks 1920 met twee vazen 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 14,5-25cm

Art Deco tafelklok
Startprijs 60 EUR

Duitse antieke eikenhouten Pfeilkreuz Jugendstil tafelklok met acht daags uurwerk en halfuurslag, in goede staat 34,5cm

Tafelklok, Warmink
Resultaat: 70 EUR

Oude mahoniehouten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 26cm

Eiken wekkerklokje, kasteel
Resultaat: 60 EUR

Leuke gave antieke Junghans klok, eikenhout met latoenkoperen beslag, in de vorm van een burchttoren met op tijd stelbaar wekkeruurwerk, in goede staat 30cm

Tafelklokje, slinger voor
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Schmid Vorderzappfler tafelklok, 2e helft 20e eeuw naar oud voorbeeld(mechanisch) 18x14x4cm Cond:G

Skeletklokje
Startprijs 50 EUR

Messing skeletklok 2e helft 20e eeuw met messing uurwerk, 8 daags uurwerk met halfuurslag op bel, in zeer goede staat 33cm

Messing lantaarnklok
Startprijs 80 EUR

Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm

Romantische pendule
Resultaat: 75 EUR

Antieke Franse pendule omstreeks 1880, compositiemetaal met zwart marmer(rechterpoot stukje af) verder in goede staat 37cm Cond:M

Eiken tafelklok
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse eikenhouten snijwerk tafelklok omstreeks 1880 met 8- daags uurwerk, gesigneerd E. Raison, in zeer goede staat 37cm

Messing pendule
Resultaat: 35 EUR

Oude messing pendule Schmidt 2e helft 20e eeuw, mechanisch werkend uurwerk, in goede staat 15,5cm Cond:G

Klok met vrouw
Resultaat: 140 EUR

Franse 19e eeuwse pendule met vrouw, compositiemetaal met albast, niet getest, beschadigingen 52x50x15cm Cond:R

Engels staand klokje
Startprijs 350 EUR

Kleine Engelse staande klok omstreeks 1920 met eikenhouten kast, 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:G

Boulle stijl pendule
Resultaat: 375 EUR

Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm

Klokkenstel, Leon Bureau
Resultaat: 700 EUR

Antiek Frans klokkenstel door:Leon Bureau 1875-1915, in Louis Seize stijl, met vergulde figuren en kandelaren en marmer(gesigneerd) 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, in goede gave staat 34-36cm C...

Weense regulateur, 1 gewicht
Startprijs 225 EUR

Antieke notenhouten regulateur omstreeks 1870, weekloper zonder slagwerk, in goede staat 102cm

Franse comtoise
Resultaat: 90 EUR

Franse comtoise 19e eeuws Villecourt a Marcigng, met gewichten, zonder slinger, verder in goede staat (minimale beschadiging wijzerplaat) 41x28x18cm Cond:G