Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 65 EUR

Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm

Messing vogelkooi
Resultaat: 60 EUR

Oude messing papegaaienkooi, 20e eeuw in goede staat 153x44øcm

Deense telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G

10 Delen design, ijzer
Resultaat: 60 EUR

Tien delen design van ijzer met o.a: 7x Norway design (Olaf Josf?), 3x Germetco Sweden. Onder andere: schalen, kandelaren en een bureauset (2e helft 20e eeuw) 8-24cm. Cond.: G

Bronzen Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G

Chinese snuffbottle, rode lak
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese snuffbottle rode lak met florale en visdecors, in goede staat 7-5cm

Bijbel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke bijbel 1818 met diverse bijbelse gravures in originele band(1e pagina gelijmd) 7,5x15x8,5cm Cond:R/G

Haardstel
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing haardset, 5 delig omstreeks 1900 74cm Cond:G

Openhaard set
Resultaat: 60 EUR

Antieke 6 delige messing en ijzeren haardset, omstreeks 1880 76cm Cond:G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1880 met marmeren Korinthische zuil, in goede staat 87cm

2 Oude haardplaten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude antieke gietijzeren haardplaten met figuren decors 55x50cm 83x55cm Cond:G

12 Delen messing
Resultaat: 60 EUR

Twaalf delen messing/koper antiek. o.a. haardset, paraplubak, comfort, blaasbalg, koffiemolen stoffer en blik, flacon, kaarsdover, notenkraker 12-41cm Cond:G

Fruitschaal met glasinzet
Resultaat: 60 EUR

Vernikkelde fruitschaal met kristallen geslepen schaal ca. 1910 in goede staat 29xø26cm.

2 Vergulde kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G

Antieke plafondlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke hanglamp omstreeks 1890 met matglazen kap en messing armatuur 30x13ø Cond:G

11 Schoolplaten
Resultaat: 60 EUR

Serie van 11 oude gelithograveerde schoolplaten, 1 Margareta van hare raden, 2 ochtendstemming in de bergen van Java, 3 Huiselijke Godsdienst Chinezen, 4 vergadering synode Dordrecht, 5 stadsplattegro...

Staand lampje, nikkel
Resultaat: 60 EUR

Verchroomde designtafellamp met witglazen kap, 2e helft 20e eeuw lamplique 38cm Cond:G

2 Koperen kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse kopergeslagen barokkandelaren met cherubijnkoppen en klauwpoten(sommige delen doorgepoetst) 64cm Cond:R/G

Tiffany stijl lamp, floraal
Resultaat: 60 EUR

Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met floraal decor 2e helft 20e eeuw 43x42cm Cond:G

Weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Kleine antieke balansweegschaal met lade, marmeren blad en messing weegschaal, omstreeks 1900 in goede staat 32x26x11,5

Speculaasplank
Resultaat: 55 EUR

Grote antieke houtgestoken speculaasplank omstreeks 1900, voorstellende Piet te paard (sinterklaas) 57x49x3 Cond:G

Art Nouveau schaal
Resultaat: 50 EUR

Art Nouveau ijzeren schaal met matglazen schaal ca. 1910 in goede staat 17xø21cm.

Haardscherm
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G

Serie speldjes Nederland
Resultaat: 50 EUR

Uitgebreide collectie speldjes van hoofdzakelijk Nederlandse producten 20e eeuw in goede staat, voor de verzamelaar ca. 2-4cm.