Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm
Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G
Tien delen design van ijzer met o.a: 7x Norway design (Olaf Josf?), 3x Germetco Sweden. Onder andere: schalen, kandelaren en een bureauset (2e helft 20e eeuw) 8-24cm. Cond.: G
Antieke 6 delige messing en ijzeren haardset, omstreeks 1880 76cm Cond:G
Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1880 met marmeren Korinthische zuil, in goede staat 87cm
Vernikkelde fruitschaal met kristallen geslepen schaal ca. 1910 in goede staat 29xø26cm.
Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G
Antieke hanglamp omstreeks 1890 met matglazen kap en messing armatuur 30x13ø Cond:G
Verchroomde designtafellamp met witglazen kap, 2e helft 20e eeuw lamplique 38cm Cond:G
Twee 18e eeuwse kopergeslagen barokkandelaren met cherubijnkoppen en klauwpoten(sommige delen doorgepoetst) 64cm Cond:R/G
Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met floraal decor 2e helft 20e eeuw 43x42cm Cond:G
Grote antieke houtgestoken speculaasplank omstreeks 1900, voorstellende Piet te paard (sinterklaas) 57x49x3 Cond:G
Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G
Uitgebreide collectie speldjes van hoofdzakelijk Nederlandse producten 20e eeuw in goede staat, voor de verzamelaar ca. 2-4cm.