Antieke rijkbewerkte plated dekseldoos met opgewerkte figuren voorstellingen rondom, naar 17e eeuws voorbeeld, 9x25x8cm Cond:G
Grote oude bronzen 2 lichts wandlamp met grote figuur, meisje met bloem, 20e eeuw, 45x40x20cm Cond:G
Versteende prehistorische fossiel in krijtgesteente(vissoort) 32x14x4 Cond:G
Vier oude tuinmeubelen van metaal: 1x bloem-etagetafel , 2 stoelen en 1x hocker 43-70cm. Cond.: R-G
Zeer grote antieke speculaasplank, houtgestoken figuur omstreeks 1900, 100x34x3,5cm Cond:G
Vijf oude draaischijftelefoons met baceliet en koper, midden 20e eeuw 20-25cm Cond:G
Mooie grote staande koperen lamp in klassieke empire stijl 20e eeuw in goede staat 3-lichts Cond:G 162cm
Prachtige grote ingelegde Jugendstil kist omstreeks 1900 met mooi intarsia werk, diverse houtsoorten, in goede staat 18x30x16cm Cond:G
Antieke demontabele Joodse bronzen kandelaar, 9 lichts met draaister(schroefdraad moe) 19e eeuws 39x28x12cm Cond:G
Oude Amerikaanse spaarpot Jolly Nigger Bank, gemaakt van gietijzer, 20e eeuw met mechanisme 19,8cm Cond:G
Antieke vitrine met tinnen beschilderde figuren soldaten, omstreeks 1900, voorstelling slag bij...? ongeveer 250stuks 15x52x16cm Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1900, 6 hoekig met facetgeslepen glas, 3 lichts in goede staat