26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Antieke hand-naaimachine
Resultaat: 75 EUR

Lampje met vrouwe justitia
Resultaat: 75 EUR

Pors. hoorn des overvloeds
Resultaat: 75 EUR

Geweer, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Staande lamp met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Grote staande klassieke lamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw 160cm Cond:G

Klarinet
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame antieke klarinet, 19e eeuw origineel gemerkt J.Ziegler-Wien met originele koffer, 62cm Cond:G

Alessi koffieset
Resultaat: 75 EUR

Antieke jardiniere
Resultaat: 75 EUR

Luchtdrukmeter
Resultaat: 70 EUR

Chinese theebus
Resultaat: 70 EUR

6 Delen cloisone
Resultaat: 70 EUR

Koranhouder, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Duits boek "Der Neue Heilmethode"
Resultaat: 70 EUR

3 Oude krissen
Resultaat: 70 EUR

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse hangpetroleumlamp met mooie gebloemde glazen kap omstreeks 1900 in goede staat, 50x30øcm

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Oude Majolica hang petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 60x44øcm

Divers linnen
Resultaat: 70 EUR

Kandelaar, 18e-19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Lamp, messing met marmer
Resultaat: 70 EUR

Oude messing tafellamp 2e helft 20e eeuw met zwartmarmer en messing kap, in goede staat 56x25cm ø Cond:G

Bronzen vijzel
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke bronzen vijzel met stamper omstreeks 1900, naar 17e eeews voorbeeld met duivelskop en cherubijnkoppen, in goede staat 21x25øcm Cond:G

Neogothische lamp
Resultaat: 70 EUR

Staande petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 65 EUR

Messing vogelkooi
Resultaat: 60 EUR

Oude messing papegaaienkooi, 20e eeuw in goede staat 153x44øcm

Deense telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G

10 Delen design, ijzer
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Chinese vaas
Resultaat: 60 EUR

Chinese snuffbottle, rode lak
Resultaat: 60 EUR

Bijbel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Haardstel
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing haardset, 5 delig omstreeks 1900 74cm Cond:G

Openhaard set
Resultaat: 60 EUR

Antieke 6 delige messing en ijzeren haardset, omstreeks 1880 76cm Cond:G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1880 met marmeren Korinthische zuil, in goede staat 87cm

2 Oude haardplaten
Resultaat: 60 EUR

12 Delen messing
Resultaat: 60 EUR

Fruitschaal met glasinzet
Resultaat: 60 EUR

Vernikkelde fruitschaal met kristallen geslepen schaal ca. 1910 in goede staat 29xø26cm.

2 Vergulde kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Antieke plafondlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke hanglamp omstreeks 1890 met matglazen kap en messing armatuur 30x13ø Cond:G

11 Schoolplaten
Resultaat: 60 EUR

Staand lampje, nikkel
Resultaat: 60 EUR

Verchroomde designtafellamp met witglazen kap, 2e helft 20e eeuw lamplique 38cm Cond:G

2 Koperen kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Tiffany stijl lamp, floraal
Resultaat: 60 EUR

Weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Speculaasplank
Resultaat: 55 EUR

Grote antieke houtgestoken speculaasplank omstreeks 1900, voorstellende Piet te paard (sinterklaas) 57x49x3 Cond:G

Art Nouveau schaal
Resultaat: 50 EUR

Haardscherm
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G

Serie speldjes Nederland
Resultaat: 50 EUR

Uitgebreide collectie speldjes van hoofdzakelijk Nederlandse producten 20e eeuw in goede staat, voor de verzamelaar ca. 2-4cm.

Hanglampje met prismen
Resultaat: 50 EUR

Antieke hanglamp met prismen glazen pegels 1e helft 20e eeuw 50xø25cm. Cond.: G

2 Vergulde klokbeeldjes
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse compositiemetalen vergulde klokfiguren 23-25cm Cond:R

Messing Alarm Tyfon
Resultaat: 50 EUR

3 Antieke vijzels
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 16e-17e eeuw (scheurtje) 1x ca. 1900 en 1x onbekend 7xø12cm., 4xø9cm. en 5xø6cm. Cond.: G

Emaille reclamebord, Tuborg Ol
Resultaat: 50 EUR

Vier Sabels
Resultaat: 50 EUR

Vier oude sabels,1 antieke Turkse sabel, drie deco sabels 20e eeuw 67x104cm Cond:R/G

Staande bronzen lamp
Resultaat: 50 EUR

Grote zware Oosterse bronzen lampenvoet 20e eeuw, in goede staat 94x34ø Cond:G

Paraplustandaard
Resultaat: 50 EUR

Oude messing paraplustandaard in parapluvorm omstreeks 1930, in goede staat.

5 Indonesische messen
Resultaat: 50 EUR

Vijf Indonesische oude messen, 3 met schede en 2 zonder, 20e eeuw 25-75 cm Cond:R/G

2 Messing kaarskandelaars
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke kaarskandelaars omstreeks 1900 in zeer goede staat 29cm Cond:G

Tibetaanse wijnkist, 2 flessen
Resultaat: 50 EUR

Tibetaanse wijnkist, met leer bekleed, en met goudverf beschilderd, met een decor van vogels in de natuur, 21e eeuw met koperen beslag 37x21x15cm Cond:G

Zwaard in schede
Resultaat: 50 EUR

Chinees messing zwaard in schede, gemaakt van Oosterse houtsoort met drakendecor en tekens op lemet, 21e eeuw 78cm Cond:G

Antiek bijbeltje, zilver inleg
Resultaat: 50 EUR

Fraai klein antiek bijbeltje met zilveren inleg. 6x10x2 cm.

Ikoon
Resultaat: 50 EUR

Ikoon naar oud voorbeeld, Regina Poloniae, gedreven metaal op geschilderd houten paneel, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 30x26x2cm Cond:G

Koperen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing hanglamp 6 kantig met deurtje, 1 licht voor kaars omstreeks 1900 53x25ø Cond:G

Kroonluchter
Resultaat: 50 EUR

Schildpad doos
Resultaat: 50 EUR

Zakhorloge standaard
Resultaat: 50 EUR

Kavel divers hoorn/schildpad
Resultaat: 45 EUR

Diverse delen hoorn en schildpad(imitatie) waaronder: haarspelden, beker, bestek etc. 20e eeuw 5-23cm. Cond.: G

Art Deco kandelaar, 5-armig
Resultaat: 45 EUR

Design kaarskandelaar gemerkt Joods Design Marcel Manders, verchroomd 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26x33cm

Bureaulamp, groene kap
Resultaat: 45 EUR

Messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groen glazen kap, in zeer goede staat 31x27x22cm Cond:G

Bureaulamp, blauwe kap
Resultaat: 45 EUR

Malachiet schaal
Resultaat: 45 EUR

Schaal gemaakt uit malachiet, 11x9x4 cm, ca 680 gr.

Figurenlamp, vrouw
Resultaat: 45 EUR

Figurenlamp, compositiemetalen figuur, delen van de lamp 20e eeuw, terugleunende vrouw, 60cm Cond:R

8-Lichts plated lamp
Resultaat: 45 EUR

Vooroorlogse plated plafondlamp, 8 lichts in goede staat 40x82ø Cond:G

Kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Oude kroonluchter met prismenglas, 20e eeuw, in goede staat. Cond:G

2 Albasten plafonieres
Resultaat: 40 EUR

Twee albasten plafonieres (zonder electra) ca. 1920 in goede staat ø39-42cm.

Gietijzeren bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke gietijzeren kruk met houten zitting en klauwpoten, professioneel gerestaureerd, 45x27ø Cond:G

Diverse delen antiek messing
Resultaat: 40 EUR

Diverse delen 19e eeuws messing, o.a een sluitgewicht (gewichtje mist, 1 wijwaterhouder hoorn. en 12 gewichten.

Lederen paard
Resultaat: 40 EUR

Oud lederen paard, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. paard is geheel gemaakt van leer (handarbeid). 1 Oor mist 26x35x10cm. Cond.: R-G

Groot kavel diversen
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel diversen (oud 20e eeuw) met o.a: terracotta, kristal, en figuren 5-40cm. Cond.: R-G

Paraplubak, bakje, koffiemolen
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x kopergeslagen paraplubak, 1x koffiemolen, 1x kopergeslagen wandhouder 28-50cm. Cond.: G

5 Engelse messing gewichten
Resultaat: 40 EUR

Vijf 19e eeuwse Engelse messing gewichten in goede staat 7-18cm. Cond.: G

Kavel schelpen en mineralen
Resultaat: 40 EUR

Kavel oude diverse schelpsoorten en mineralen in doos 4-20cm. Cond.: G

2 Modelboten
Resultaat: 40 EUR

Twee houten modelboten 2e helft 20e eeuw, een Oosters model een Europees model 47-67cm Cond:G

4 Antieke sloten
Resultaat: 40 EUR

6 Delen divers
Resultaat: 40 EUR

Zes delen divers koperwerk, appelketel, blaker messing, strijkijzer mssing, carbid seinlamp, en kruik, 8-28cm Cond:G

8 Diverse figuren
Resultaat: 40 EUR

6 Oude tabakspijpen
Resultaat: 40 EUR

Zes oude Duitse tabakspijpen 20e eeuw, 2 porselein en 4 houtgesneden. 16-32cm Cond:G

Agaath set
Resultaat: 40 EUR

Agaath set bestaande uit 6 onderzetters in houder, asbak en twee openers en 1 stop. 7-10cm

Doos voetbalbeeldjes EK 1988
Resultaat: 40 EUR

Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G

2 Messing kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke vergulde bronzen kandelaren omstreeks 1880, 16cm Cond:G

Antiek inktstel
Resultaat: 40 EUR

Antiek bronzen inktstel, omstreeks 1880, historisme met putti decor, onduidelijk gemerkt 14x38x21cm Cond:G

Art Nouveau dienblad
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil keramieken dienblad met vernikkelde omranding omstreeks 1900, nr 1707, in zeer goede staat 35x45cm

Bronzen Jugendstil lampvoet
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900, vrouwenfiguur, 39cm Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen, een bronzen scheepsbel omstreeks 1824, een gewichten casette met pincet en een ikoon 20e eeuw 13-19cm Cond:R/G

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 40 EUR

Japans sieradenkistje
Resultaat: 36 EUR