Grote staande klassieke lamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw 160cm Cond:G
Zeldzame antieke klarinet, 19e eeuw origineel gemerkt J.Ziegler-Wien met originele koffer, 62cm Cond:G
Antieke Hollandse hangpetroleumlamp met mooie gebloemde glazen kap omstreeks 1900 in goede staat, 50x30øcm
Oude Majolica hang petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 60x44øcm
Oude messing tafellamp 2e helft 20e eeuw met zwartmarmer en messing kap, in goede staat 56x25cm ø Cond:G
Grote antieke bronzen vijzel met stamper omstreeks 1900, naar 17e eeews voorbeeld met duivelskop en cherubijnkoppen, in goede staat 21x25øcm Cond:G
Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G
Antieke 6 delige messing en ijzeren haardset, omstreeks 1880 76cm Cond:G
Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1880 met marmeren Korinthische zuil, in goede staat 87cm
Vernikkelde fruitschaal met kristallen geslepen schaal ca. 1910 in goede staat 29xø26cm.
Antieke hanglamp omstreeks 1890 met matglazen kap en messing armatuur 30x13ø Cond:G
Verchroomde designtafellamp met witglazen kap, 2e helft 20e eeuw lamplique 38cm Cond:G
Grote antieke houtgestoken speculaasplank omstreeks 1900, voorstellende Piet te paard (sinterklaas) 57x49x3 Cond:G
Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G
Uitgebreide collectie speldjes van hoofdzakelijk Nederlandse producten 20e eeuw in goede staat, voor de verzamelaar ca. 2-4cm.
Antieke hanglamp met prismen glazen pegels 1e helft 20e eeuw 50xø25cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse compositiemetalen vergulde klokfiguren 23-25cm Cond:R
Drie oude/antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 16e-17e eeuw (scheurtje) 1x ca. 1900 en 1x onbekend 7xø12cm., 4xø9cm. en 5xø6cm. Cond.: G
Vier oude sabels,1 antieke Turkse sabel, drie deco sabels 20e eeuw 67x104cm Cond:R/G
Grote zware Oosterse bronzen lampenvoet 20e eeuw, in goede staat 94x34ø Cond:G
Oude messing paraplustandaard in parapluvorm omstreeks 1930, in goede staat.
Vijf Indonesische oude messen, 3 met schede en 2 zonder, 20e eeuw 25-75 cm Cond:R/G
Twee antieke kaarskandelaars omstreeks 1900 in zeer goede staat 29cm Cond:G
Tibetaanse wijnkist, met leer bekleed, en met goudverf beschilderd, met een decor van vogels in de natuur, 21e eeuw met koperen beslag 37x21x15cm Cond:G
Chinees messing zwaard in schede, gemaakt van Oosterse houtsoort met drakendecor en tekens op lemet, 21e eeuw 78cm Cond:G
Fraai klein antiek bijbeltje met zilveren inleg. 6x10x2 cm.
Ikoon naar oud voorbeeld, Regina Poloniae, gedreven metaal op geschilderd houten paneel, 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 30x26x2cm Cond:G
Antieke messing hanglamp 6 kantig met deurtje, 1 licht voor kaars omstreeks 1900 53x25ø Cond:G
Diverse delen hoorn en schildpad(imitatie) waaronder: haarspelden, beker, bestek etc. 20e eeuw 5-23cm. Cond.: G
Design kaarskandelaar gemerkt Joods Design Marcel Manders, verchroomd 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26x33cm
Messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groen glazen kap, in zeer goede staat 31x27x22cm Cond:G
Figurenlamp, compositiemetalen figuur, delen van de lamp 20e eeuw, terugleunende vrouw, 60cm Cond:R
Vooroorlogse plated plafondlamp, 8 lichts in goede staat 40x82ø Cond:G
Twee albasten plafonieres (zonder electra) ca. 1920 in goede staat ø39-42cm.
Antieke gietijzeren kruk met houten zitting en klauwpoten, professioneel gerestaureerd, 45x27ø Cond:G
Diverse delen 19e eeuws messing, o.a een sluitgewicht (gewichtje mist, 1 wijwaterhouder hoorn. en 12 gewichten.
Oud lederen paard, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. paard is geheel gemaakt van leer (handarbeid). 1 Oor mist 26x35x10cm. Cond.: R-G
Groot kavel diversen (oud 20e eeuw) met o.a: terracotta, kristal, en figuren 5-40cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek koperwerk: 1x kopergeslagen paraplubak, 1x koffiemolen, 1x kopergeslagen wandhouder 28-50cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse Engelse messing gewichten in goede staat 7-18cm. Cond.: G
Kavel oude diverse schelpsoorten en mineralen in doos 4-20cm. Cond.: G
Twee houten modelboten 2e helft 20e eeuw, een Oosters model een Europees model 47-67cm Cond:G
Zes delen divers koperwerk, appelketel, blaker messing, strijkijzer mssing, carbid seinlamp, en kruik, 8-28cm Cond:G
Zes oude Duitse tabakspijpen 20e eeuw, 2 porselein en 4 houtgesneden. 16-32cm Cond:G
Agaath set bestaande uit 6 onderzetters in houder, asbak en twee openers en 1 stop. 7-10cm
Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G
Twee antieke vergulde bronzen kandelaren omstreeks 1880, 16cm Cond:G
Antiek bronzen inktstel, omstreeks 1880, historisme met putti decor, onduidelijk gemerkt 14x38x21cm Cond:G
Antieke Jugendstil keramieken dienblad met vernikkelde omranding omstreeks 1900, nr 1707, in zeer goede staat 35x45cm
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900, vrouwenfiguur, 39cm Cond:G
Lot diversen, een bronzen scheepsbel omstreeks 1824, een gewichten casette met pincet en een ikoon 20e eeuw 13-19cm Cond:R/G