Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Stenen hoofd, ca. 400 v. Chr.
Resultaat: 130 EUR

Antiek stenen hoofd omstreeks 400 voor Christus, Afghanistan of India , deel van een beeld gemonteerd op sokkel, 10x6,5x4,3 Cond:G

Bronzen olielamp vuller
Startprijs 140 EUR

Bronzen olielamp vuller Afghanistan ( ca. 1200 na Christus) 13,5x8,5x3,5cm. in redelijk tot goede staat

Bronzen handvat, luristan
Startprijs 350 EUR

Bronzen handvat, Luristan periode (1200 - 800 BC.), met hoofd van een dier in goede staat 10x5,5x1,5cm.

6 Romeinse bodemvondsten
Startprijs 90 EUR

Zes antieke bronzen bodemvondsten, Romeins? 6-15,5cm Cond:G

Bronzen ring, Luristan
Startprijs 200 EUR

Bronzen grote armband (mogelijk Luristan) met mooie patina in redelijk tot goede staat 11x12x2cm.

Bronzen gespan
Resultaat: 500 EUR

Bronzen gespan met twee trekdieren, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat 8,5x3,5x4cm.

Bronzen kandelaar, bokken
Startprijs 800 EUR

Bronzen kandelaar met 4 bokken, Luristan, 1200-900 BC, in redelijke staat ø16,5x10,5cm.

Bronzen bijl
Resultaat: 250 EUR

Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.

Houten modelschip, galjoen
Startprijs 50 EUR

Oud houten model van een 16e eeuwse Galjoen, gemaakt in de 20e eeuw. 63x70x20cm Cond:G

2 Tafelbellen
Startprijs 80 EUR

Twee oude bronzen tafelbellen Duitsland, 20e eeuw, Berlinerbeer, Bismarck 9-10cm Cond:G

7 Delen brons
Resultaat: 120 EUR

Zeven antieke bronzen figuren, divers ongesigneerd 4-17cm

Muziekinstrument, wald
Startprijs 120 EUR

Oude vergulde hoorn(zonder mondstuk) deuken in koffer 20e eeuw Cond:M

Messing Alarm Tyfon
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing Tyfon patent luchtcilinder toeter. 1e helft 20e eeuw. Malmo Sweden, Kackums mek Verkstad(A.E 1120) licht bedeukt. 60x30x13cm Cond:G

Antieke trommel
Startprijs 80 EUR

Antieke trommel omstreeks 1900 van hout, met originele lederen riem en messing houder met drumstokken (mogelijk regiments trommel Duitsland) in goede originele staat 30x35øcm

Antiek huisrelikwie
Resultaat: 30 EUR

Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G

Viool
Resultaat: 425 EUR

Oude vooroorlogse viool met strijkstok, moet nieuw besnaard worden, Cond:R/G 59x73cm

Vioolkist
Resultaat: 20 EUR

Oude houten vioolkist met 3 sluitingen ca. 1930 in goede staat 30x80x16cm.

Klarinet
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame antieke klarinet, 19e eeuw origineel gemerkt J.Ziegler-Wien met originele koffer, 62cm Cond:G

Ultrasoon met verwarming
Startprijs 250 EUR

Utrasoon met verwarming merk Sonorex, voor reiniging van metalen voorwerpen, in zeer goede staat 30x27x18cm Cond:G

Viool met parelmoer
Resultaat: 230 EUR

Antieke viool met parelmoer inleg, in koffer, omstreeks 1890, 60x20x8cm Cond:R/G

2 Oude haardplaten
Resultaat: 60 EUR

Twee oude antieke gietijzeren haardplaten met figuren decors 55x50cm 83x55cm Cond:G

2 Oude haardplaten
Startprijs 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Barometer
Startprijs 30 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

Kwik barometer
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse kwikbarometer van pallisander met been of ivoor, Watts Plymouth(glazen buis rechts onder gebroken) verder in goede staat. 96cm Cond:R/G

Empire messing barometer
Startprijs 220 EUR

Negentiende eeuwse bronzen Empire stijl tafel kwikbarometer met verso tekst, Pub. By Tc.salt.apt 18-1823 in goede staat 20cm Cond:G

Barometer
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G

Mahoniehouten barometer, ingelegd
Startprijs 180 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten barometer met beschildering spiegel, tinner gerepareerde wijzerplaat, 100cm Cond:G

Franse barometer
Startprijs 95 EUR

Antieke Franse barometer met emaille, floraal decor, omstreeks 1880 in goede staat 25x40x8cm Cond:G

Handgestoken barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke Schwarzwald barometer, houtgesneden omstreeks 1900, met druivenrankendecor, in goede staat, 45cm

Barometer
Startprijs 50 EUR

Oude barometer, Hollands, 2e helft 20e eeuw notenhout, 85cm Cond:G

Gestoken barometer
Startprijs 35 EUR

Antieke Schwarzwald barometer, notenhout gesneden met rankendecor, omstreeks 1910, 51cm Cond:G

Barometer
Startprijs 20 EUR

Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm

Barometer
Startprijs 140 EUR

Grote oude antieke Franse barometer omstreeks 1880 in noten kast en emaille wijzerplaat, Henry Deux in zeer goede staat 100x45x8cm

Bureaulamp, groene kap
Resultaat: 45 EUR

Messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groen glazen kap, in zeer goede staat 31x27x22cm Cond:G

2x Prikslee
Startprijs 35 EUR

Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G

2 Albasten plafonieres
Resultaat: 40 EUR

Twee albasten plafonieres (zonder electra) ca. 1920 in goede staat ø39-42cm.

Gietijzeren bijzettafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke gietijzeren kruk met houten zitting en klauwpoten, professioneel gerestaureerd, 45x27ø Cond:G

Grote ketel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse rood koperen ketel, gezwaluwstaart, in goede originele staat, 33x35x24øcm

2 Parker pennen
Resultaat: 140 EUR

Twee zilver vergulde Parkerpennen, 925/000 met ruitbewerking. Set bestaande uit een balpoint en vulpen.

Messing figuur
Startprijs 40 EUR

Massief messing figuur voorstellende Athene 20e eeuw in goede staat. 21cm

Bronzen misbel
Resultaat: 30 EUR

Bronzen 19e eeuwse misbel met eikenhouten handvat 14x8,7cm Cond:G

2 Consoles
Resultaat: 25 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Diverse delen antiek messing
Resultaat: 40 EUR

Diverse delen 19e eeuws messing, o.a een sluitgewicht (gewichtje mist, 1 wijwaterhouder hoorn. en 12 gewichten.

Bureaulamp, blauwe kap
Resultaat: 45 EUR

Chrome bureaulamp 2e helft 20e eeuw met blauw glazen kap in zeer goede staat. 41x22x26cm Cond: G

Bronzen kroonluchter + 2 wandlampen
Startprijs 80 EUR

Bronzen kroonluchter met twee bronzen wandlampen, 2e helft 20e eeuw 26-36cm Cond:G

Alessi koffieset
Resultaat: 75 EUR

Vier-delige metalen koffieset met 2 A.S. Sweden design drinkbekers in goede staat, inclusief beschrijving 12-30cm. Cond.: G

2 Miniatuurtjes op ivoor
Startprijs 60 EUR

Twee oude miniaturen op ivoor met ivoren lijsten, 20e eeuw in goede staat 9-10cm

2 Miniatuurtjes op ivoor
Startprijs 60 EUR

Twee oude miniaturen op ivoor met ivoren lijst, 20e eeuw in goede staat(damesportret) 10-12cm Cond:G

Vier miniatuur portretjes
Startprijs 110 EUR

Vier oude miniatuurportretten in lijst, naar oud voorbeeld 20e eeuw 13-14cm Cond:G

Miniatuur, balkroon
Startprijs 20 EUR

Antieke miniatuur koperen Barok kroonluchter omstreeks 1900, in goede stat 7x7ø cm

Miniatuur, India
Startprijs 100 EUR

Antieke Oosterse miniatuur en handgestoken lijst, omstreeks 1900, op ivoor geschilderd, waarschijnlijk Oosterse adel op Indische olifant, en vele figuren(mooie kwaliteit) 13,5x10,5x1cm Cond:G

Miniatuur portretje
Startprijs 40 EUR

Miniatuur portret van Marie Antionette met ivoren omlijsting 11x9,5cm Cond:G

Miniatuurportret in lijst, zoon Napoleon
Startprijs 135 EUR

Negentiende eeuws miniatuurportret op ivoor van een jonge hoge officier, gesigneerd Veronique, in mahoniehouten lijst, in zeer goede staat 15x15cm

Figuur in steen
Startprijs 150 EUR

Oud figuur van een man in steen (mogelijk Luristan 1200 - 900 BC) 21x12x4cm. Cond.: G

Bronzen stiertje
Resultaat: 150 EUR

Klein bronzen stiertje (hanger), Luristan, 1200-900 BC., in redelijke staat 4x3x1,5cm.

Bronzen voorwerp, oudheid
Resultaat: 150 EUR

Ceremoniële Luristan bijl, ca. 1200-900 BC, 16x6x2cm. in redelijk tot goede staat.

Romeins/Perzisch voorwerp
Startprijs 100 EUR

Bronzen sierpin met versiering van een dier, Luristan, 1200-900 BC, in redelijk tot goede staat L.: 16cm.

Romeins bronzen ruiter te paard
Startprijs 150 EUR

Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.

3 Fotolijstjes
Startprijs 90 EUR

Drie antieke fotolijstjes omstreeks 1880-1900, Jugendstil hout en een messing vuurverguld. in goede staat 12-20cm

Twee antieke stoven
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Franse blikken met eikenhouten voetstoven, bewerkt met tekst en motieven, 19e eeuw in goede originele staat 14x25x9cm.

Antieke kraantjeskan
Startprijs 40 EUR

Tinnen 19e eeuwse handbeschilderde kraantjeskan ca. 1830 (topje verbogen) 44cm. Cond.: G

4 Delen koperwerk
Resultaat: 20 EUR

Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G

Briefopener met vos
Startprijs 70 EUR

Antieke messing briefopener met vos, in goede staat 24cm Cond:G

5-Delige koperen pannenset
Startprijs 80 EUR

Vijf delige oude Franse koperen pannenset 20e eeuw in goede staat 12-20ø cm Cond:G

5-Delige koperen pannenset
Startprijs 80 EUR

Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm

2 Koperen vogels
Startprijs 30 EUR

Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G

Miniatuur samovaar
Startprijs 35 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor xxcm. Cond.: G

4 Delen koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G

3 Antieke vijzels
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 16e-17e eeuw (scheurtje) 1x ca. 1900 en 1x onbekend 7xø12cm., 4xø9cm. en 5xø6cm. Cond.: G

7 Delen koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G

Lederen paard
Resultaat: 40 EUR

Oud lederen paard, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. paard is geheel gemaakt van leer (handarbeid). 1 Oor mist 26x35x10cm. Cond.: R-G

Emaille reclamebord, Tuborg Ol
Resultaat: 50 EUR

Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R

Divers koperwerk
Resultaat: 15 EUR

Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G

Groot kavel diversen
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel diversen (oud 20e eeuw) met o.a: terracotta, kristal, en figuren 5-40cm. Cond.: R-G

Kandelaar
Startprijs 100 EUR

Bronzen 19e eeuwse 4 lichts kandelaar in renaissance stijl in hoogte verstelbaar door te draaien, in goede originele staat 47cm Cond;G

Deurslot
Startprijs 90 EUR

Groot 17e eeuws Duits smeedijzeren renaissance slot, in goede originele staat Cond:G 35x15x11

12 Delen messing
Resultaat: 60 EUR

Twaalf delen messing/koper antiek. o.a. haardset, paraplubak, comfort, blaasbalg, koffiemolen stoffer en blik, flacon, kaarsdover, notenkraker 12-41cm Cond:G

Koperen pannen
Startprijs 35 EUR

Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm

Divers plated en koper
Startprijs 35 EUR

Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G

Antieke jardiniere
Resultaat: 75 EUR

Franse 19e eeuwse wortelnoten Jardiniere met zinken bloembak en bronzen armaturen, in goede originele staat 19x39x27cm Cond:G

Beddepan
Startprijs 30 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)

Koperen pomp
Resultaat: 15 EUR

Oude zware messing waterpomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G

Paraplubak, bakje, koffiemolen
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek koperwerk: 1x kopergeslagen paraplubak, 1x koffiemolen, 1x kopergeslagen wandhouder 28-50cm. Cond.: G

Schepel, graanmaat
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten met ijzeren 19e eeuwse schepel graanmaat in goede staat 22xø36cm.

2 Perzische geweren
Resultaat: 300 EUR

Twee oude/antieke Perzische geweren: 1x geheel houten kolf(decowapen 20e eeuw) en 1x 19e eeuws geweer, geheel gegraveerd en in goede originele staat 116-127cm.

Gesigneerd jachtgeweer
Resultaat: 525 EUR

Negentiende eeuws gesigneerd penvuur geweer met damast loop, noten kolf gesigneerd: Crumiere Longueville Bernard Canonnier (mooie kwaliteit) Cond:G

2 Krissen
Resultaat: 100 EUR

Twee oude antieke krissen, 1 bewerkt benen heft, en 1 hoornen heft, beide in goede staat (zonder schede) 25-40cm Cond:G

3 Antieke pistolen
Resultaat: 145 EUR

Drie antieke pistolen, 19e eeuws, trommelrevolver gegraveerd, en twee pistolen(beschadigd) 25-30cm Cond:M/R

Klein kanon
Startprijs 30 EUR

Decoratieve metalen kanon 20e eeuw in goede staat 19x44x18cm Cond:G

Arabische dolk BWG
Startprijs 200 EUR

Arabische dolk, BWG zilver. Prachtige dolk rijkelijk versierd op zowel het lemmet, de schede en het handvat. O.a. voorzien van geoxydeerde bewerkingen. Bekroond met een Arabische volbloed. Lengte 31 c...

Arabische dolk BWG
Resultaat: 170 EUR

Arabische dolk, BWG zilver. Prachtige dolk rijkelijk versierd op zowel het lemmet, de schede en het handvat. O.a. voorzien van geoxydeerde bewerkingen. Bekroond met een Arabische volbloed. Lengte 27 c...

Antiek pistool
Resultaat: 190 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse pistool, voorlader, uit London(trekker vervangen) kruitstamper mist 41cm Cond:R

Dolk in schede
Resultaat: 110 EUR

Zeer groot oud jachtmes 1e helft 20e eeuw, met lederen schede en hoornen heft 51cm Cond:G

Vier Sabels
Resultaat: 50 EUR

Vier oude sabels,1 antieke Turkse sabel, drie deco sabels 20e eeuw 67x104cm Cond:R/G

3 Veldflessen
Startprijs 30 EUR

Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G

Hanger met diverse sleutels
Startprijs 30 EUR

Antieke smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G