Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bijbel
Resultaat: 300 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41...

Boek, Jeanne D'Arc
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...

Woordenboek FR-IT
Startprijs 10 EUR

Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R

Eikenhouten console
Startprijs 220 EUR

Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm

Kleine globe op voet
Startprijs 50 EUR

Kleine Duitse oude globe met bacelieten voet en papieren aardbol, Rüths Politischer Erdglobus, in zeer goede staat, 27x20øcm

4 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm

Diverse tinnen voorwerpen
Startprijs 50 EUR

Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G

Tinnen rechaud, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm

Tinnen matenset, 7-delig
Startprijs 50 EUR

Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G

4 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Vier delen Tin, zoutstrooier, sleef, maatbeker, koffiekan, deksel van koffiekan is top gelijmd. Cond:R/G

10 Delen oud/antiek tin
Startprijs 50 EUR

Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G

2 WMF tinnen borden
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse W.M.F. tinnen sierborden met figurenvoorstellingen: 1x Rembrandt van Rijn "mit Saskia" en 1x Hendrick M. Sorgh "Der Lantern Spieler", 20e eeuw ca. ø26cm. Cond.: G

5 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G

15 Delen divers tin
Startprijs 35 EUR

Vijftien delen divers oud anttiek tin, 19e en 20e eeuws 8-18cm Cond:R/G

Diverse maatbekers + klokgewicht
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse ijzeren maatbekers en een antiek gewichtenblok 6-20cm. Cond.: G

2 Castolettes
Startprijs 350 EUR

Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G

Doos tin
Startprijs 50 EUR

Oud tin, 32 delen, hoofdzakelijk 20e eeuw(1 deel ijzer) 5-28cm Cond:G

Messing haardset, 5-delig
Startprijs 45 EUR

Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G

7-Delige haardset
Resultaat: 90 EUR

Zeven delige messing haardset, 19e en 20e eeuw, o.a 4 vuurblokken, 1 kolenschep, tang en pook 15-66cm Cond:G

Haardstel
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing haardset, 5 delig omstreeks 1900 74cm Cond:G

Haardscherm
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G

Koperen tangenset
Startprijs 25 EUR

Drie delige antieke haardset 19e eeuw, messing. 65x68cm Cond:G

Dubbelzijdig kopergeslagen haardscherm
Startprijs 75 EUR

Groot oud messing kopergeslagen haardscherm in waaiervorm, omstreeks 1920 met figurendecor, licht beschadigd, 70x90x12cm Cond:R/G

Antieke kachel
Startprijs 180 EUR

Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G

2 Antieke kolenkitten
Startprijs 30 EUR

Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G

Messing haardset met hond
Resultaat: 130 EUR

Oude messing haardset met liggende jachthond 4 delig 20e eeuw in goede staat 55cm Cond:G

Haardset
Resultaat: 20 EUR

Oude haardset bestaande uit haardscherm en 5-delige koperen set. 84x82x30cm Cond:G

Openhaard set
Resultaat: 60 EUR

Antieke 6 delige messing en ijzeren haardset, omstreeks 1880 76cm Cond:G

Kruiden wandkastje
Startprijs 100 EUR

Hollandse antieke Jugendstil kruidenwandkast, met 12 keramieken lades en deurtje, omstreeks 1900 in goede staat 15x34x35cm

Bentheimer bak
Startprijs 120 EUR

Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x108x44cm.

Pistool, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Achttiende/negentiende eeuws voorlader pistool, in redelijke staat 33cm

Pistool, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Pistool, voorlader, 18e-19e eeuws, in redelijke staat wel scheur in hout. 39cm

Donderbus, 18e-19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Zeldzame 18e-19e eeuwse donderbus, voorlader met damast loop en sterintarsia in kolf, onduidelijk gemerkt en gedateerd 1806, in goede originele staat 69cm

Koppel pistolen
Resultaat: 1.600 EUR

Antieke bronzen koppel voorlader pistolen, 18e eeuw gemerkt London D.Egg met koperdraad inleg in kolf , beide in goede staat (1 trekkermechanisme defect) 27,5cm Cond:G

Italiaanse lans, 3-tand
Startprijs 500 EUR

Grote ijzeren drie tand, 18e eeuws, mogelijk ouder, met messing rozet, in zeer goede staat 191cm

Voorlader, 19e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Groot 19e eeuws voorlader geweer met precisievizier (infanterie) in goede originele staat. Genummerd en met originele patina 144cm.

Hagelschotgeweer, 19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Apart 19e eeuws enkelschots hagelschot-geweer met zeldzaam laadmechanisme (originele patina), 126cm. Cond.: G

Geweer, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Apart 19e eeuws jachtgeweer met sterk oxidtaie-effect (alsof het zo gespoten is, diepe structuren), vermoedelijk Oostenrijk 126cm. Cond.: M

Kromzwaard, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Oosters kromzwaard 19e eeuws, messing met houten heft 90cm Cond:G

Regimentshoorn, Ontario regiment
Startprijs 80 EUR

Messing regimentshoorn met embleem, fidelis en paratus Ontario Regiment(Canada) in goede staat 34cm Cond:G

3 Oude krissen
Resultaat: 70 EUR

Drie oude Indonesische krissen met messing beslagen schedes en bewerkte houten heft, 20e eeuw in goede staat 47x50cm.

Kruithoorn, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G

Dubbelloops geweer
Resultaat: 180 EUR

Engels 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer, Wiiliam Powel and son, 13 cars Birmingham(uiteinde loop aan een kant ingedeukt) 119cm Cond:R

Messing vogelkooi
Startprijs 40 EUR

Decoratieve oude koperen vogelkooi, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62x32ø cm Cond:G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900 met glazen pegels en wit glazen kap 65x45 cond:G

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 130 EUR

Antieke majolica tefelpetroleumlamp omstreeks 1880 met compositiemetalen voet en antieke glazen kap met damesvoorstelling, in goede originele staat(kleine barst onderin tulp) 51x17øcm

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke majolica tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met florale decors en originele gebloemde kap, in goede staat 51x25øcm

Majolica petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke keramieken beschilderde tafel petroleumlamp omstreeks 1880 met floraal decor, in goede originele staat, 43x22ø cm Cond:G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse hangpetroleumlamp met mooie gebloemde glazen kap omstreeks 1900 in goede staat, 50x30øcm

Majolica olielamp
Resultaat: 120 EUR

Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, met floraal decor en compositiemetalen voet,(kap stukken uit) 35cm Cond:R/G

Staande petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke staande petroleumlamp omstreeks 1880 met marmeren Korinthische zuil, in goede staat 87cm

Lamp
Startprijs 40 EUR

Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 6 lichts in goede staat. 47x57ø Cond:G

Hang petroleumlamp
Resultaat: 70 EUR

Oude Majolica hang petroleumlamp, 2e helft 20e eeuw met floraal decor, in goede staat 60x44øcm

Lamp
Startprijs 40 EUR

Messing hanglamp 2e helft 20e eeuw, 8 lichts in goede staat. 59x70ø Cond:G

Dupont aansteker
Startprijs 50 EUR

Dupont zakaansteker, goldplated, voorzien van ruitbewerking. 3.5x1.5x6 cm nr: 7312B Cond. G

Kunstwerk blokken
Resultaat: 30 EUR

Kubistisch kunstobject gemaakt van eikenhouten blokjes, met wandophanging, 20e eeuw 57x53cm Cond:G

2 Chinese bronsen vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee oude Chinese bronzen drakenvazen 20e eeuw in goede staat 37x20ø

Kavel divers hoorn/schildpad
Resultaat: 45 EUR

Diverse delen hoorn en schildpad(imitatie) waaronder: haarspelden, beker, bestek etc. 20e eeuw 5-23cm. Cond.: G

Sigarenknipper, in de vorm van een hangslot
Startprijs 50 EUR

Antieke messing WMF sigarenknipper in de vrom van een hangslot(Duitsland omstreeks 1900) in goede staat 10,5cm

2 delen ijzerwerk tuin
Resultaat: 35 EUR

Antieke geemailleerde wasbak en een ijzeren tuinvaas. 30-57 cm Cond: R/G

Kavel diversen
Resultaat: 30 EUR

Lot diversen, o.a. porselein, glas, glas in lood plated etc. 20e eeuw 6-20cm Cond:R/G

9 Rollen linnen
Resultaat: 90 EUR

Negen rollen 19e eeuws linnengoed ca. 50cm.

Divers linnen
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel (2 dozen) divers antiek linnengoed 19e eeuw met monogram etc. ca. 60x60cm.

10 Delen Aziatica
Startprijs 40 EUR

Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G

5 Telefoons
Resultaat: 85 EUR

Vijf oude draaischijftelefoons met baceliet en koper, midden 20e eeuw 20-25cm Cond:G

Serie speldjes Nederland
Resultaat: 50 EUR

Uitgebreide collectie speldjes van hoofdzakelijk Nederlandse producten 20e eeuw in goede staat, voor de verzamelaar ca. 2-4cm.

14 Terras stoelen
Startprijs 125 EUR

Veertien antieke terras klapstoelen 1e helft 20e eeuw 90x40x40cm. Cond.: R-G

Kopergeslagen laatste avondmaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperslagen laatste avondmaal omstreeks 1900 met zwarte omlijsting, lijst iets beschadigd, 57x28cm Cond:G

Grote vergulde penkandelaar, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen Barokstijl kandelaar, in goede staat 102cm

Antieke bronzen kandelaar
Resultaat: 250 EUR

Zeventiende eeuwse bronzen kandelaar met lekkraag 27x13ø Cond:R/G

2 Bronzen kaarskandelaars, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kandelaren (beide gebroken) omstreeks 1870 voorstellend twee bronzen Faunen met kandelaren en ,marmeren voet, vuuverguld 23cm Cond:M

Kandelaar, 18e-19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm

Houten barok wandkandelaar met spiegel
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke barokstijl houtgestoken wandkandelaar met spiegel (geëlectrificeerd), lichte wormbeval 28x37x12cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen 3 lichts kaarskandelar in goede staat 33cm Cond:G

Bronzen Joodse kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Antieke demontabele Joodse bronzen kandelaar, 9 lichts met draaister(schroefdraad moe) 19e eeuws 39x28x12cm Cond:G

Drie kandelaren en asbak
Startprijs 50 EUR

Driu oude koperen kandelaren en een asbak, asbak omstreeks 1900 15-44cm Cond:G

Art Deco kandelaar, 5-armig
Resultaat: 45 EUR

Design kaarskandelaar gemerkt Joods Design Marcel Manders, verchroomd 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26x33cm

2 Messing kandelaars, 5-lichts
Startprijs 40 EUR

Twee grote zware messing vijf -lichts kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 60cm Cond:G

Kandelaar Joods
Startprijs 50 EUR

Achtarmige bronzen Joodse kandelaar 18e-19e eeuw (Joods teken is afgebroken en mist) 28x23x16cm. Cond.: R

Messing vijzel & grote kandelaar
Startprijs 40 EUR

Antieke messing vijzel en een 2 delige messing kandelaar, Oosters, 12x10ø en 77cm Cond:R/G

2 Antieke bronzen wandlampen
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse barokstijl wandkandelaren ca. 1900 in goede staat 33x33x20cm.

Kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Oude kroonluchter met prismenglas, 20e eeuw, in goede staat. Cond:G

Houten 5-lichts hanglamp
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G

6-Lichts messing kroonluchter
Startprijs 40 EUR

Oude messing 6-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw 32xø58cm. Cond.: G

Bureaulamp, Hillebrand (30-er/50-er jaren)
Resultaat: 110 EUR

Hillebrand metalen bureaulamp 30-er/50-er jaren Duitsland, in zeer goede originele staat 44x44x38cm.

Hanglampje met prismen
Resultaat: 50 EUR

Antieke hanglamp met prismen glazen pegels 1e helft 20e eeuw 50xø25cm. Cond.: G

Lampje
Resultaat: 20 EUR

Antieke hal-hanglamp met gematteerd facetgeslepen glas ca. 1920 in goede staat 48x14x14cm.

Messing tafellamp
Startprijs 80 EUR

Grote oude messing tafellamp, 2 lichts met bloemvormige matglazen kappen en porseleinen tussenstukken, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 59cm Cond:G

Hallamp (kogelvorm) met prismen
Startprijs 70 EUR

Oude hanglamp, messing met prismenglas in bolvorm. 30x24ø Cond:G

Staande lamp met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Grote staande klassieke lamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw 160cm Cond:G

2 Koperen lampen
Startprijs 40 EUR

Twee oude koperen lampen 1e helft 20e eeuw: 1x scheepvaart seinlamp en 1x hanglamp ca. 1920, 27-40cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen kroonladder omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, Barokstijl in goede staat 50x44cm Cond:G

2 Vergulde klokbeeldjes
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse compositiemetalen vergulde klokfiguren 23-25cm Cond:R

Lamp
Resultaat: 90 EUR

Antieke koperen plafondlamp omstreeks 1900 met facetgeslepen mat galzen kappen, in goede staat. 50x55øcm Cond:G

Bronzen steekwapen
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen dolk met mooie patina, Luristan 1200-900 BC, in redelijk tot goede staat 33,5x3cm

Bronzen ceremonie staf standaard
Resultaat: 120 EUR

Bronzen ceremoniële standaard voor staf uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 15xø4cm.